reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
hej

ja dzis mialam przymusowa pobudke o 5.30 . moj syn wczoraj byl tak padniety ze o 18 usnal i dzis zarzadzil pobudke jak jeszcze ciemno bylo...
malz jeszcze spi za to, zaraz go obudze i niech on siedzi z Bartkiem , co to za sprawiedliwosc ze ja musze wstawac a on sobie spi do ktorej chce....

a wogole to mam nerwa od rana, wczoraj wymarzlam i dzis czuje jakby mnie jakies przeziebienie bralo, na dodatek po pogrzebie babci byl obiad w restauracji a potem najblizsza rodzina pojechala do moich rodzicow, no i moja kuzynka z swoja 8letnia corka, a ta Mala chora na calego , kaszel , katar , jak mnie moga wkurzac tacy nieodpowiedzialni ludzie, nie dosc ze ciagnie chore dziecko na pogrzeb w taka pogode to potem siedzi sobie w najlepsze za stolem a chory dzieciak chodzi i kaszle wszem i wobec, nie dosc ze sam sie meczy to jeszcze zaraza innych:wściekła/y:

dobra nie bede narzekac z samego rana :) :)

Milego dnia zycze :)
 
Witam brzuchatki ;)

Dziekuje Wam, jesteście kochane :) i macie racje, to forum jest po to żeby się zwierzać jeżeli czuje się taką potrzebę.. Bo niewielu ludziom, czasem nawet najbliższym nie da się wszystkiego powiedzieć.. A tu można ponarzekać, pożalić się, zapytać o coś, no i wysłuchać kogoś innego i mu doradzić.. W prawie w wiekszości z Was mam wsparcie od samego początku.. Pamiętam jak 'razem' testowałyśmy i wspólnie się cieszyłyśmy z każdych 2 kreseczek na teście :) i brniemy tak od tamtych dni na tym forum :) Wiem że zawsze mogłam na Was liczyć i dziękuje za to :):*

Mąż przyjechał na noc, i szczerze mówiąc zadziwil mnie.. Taki milutki i w ogóle cud chłopak :) ciekawe jak długo to potrwa.. A tak w ogóle to nocka nie przespana.. W nocy budziły mnie skurczybyki ;/ coś mi się wydaje że na dniach wróce do szpitala..
 
Dzien dobry :))

My tez jak zwykle pobudka o 7 rano i zaraz trza wstac na rozne nogi bo maly jakby mial adhd i nie posiedzi chwile na dupie....teraz łazi za mna i marudzi...jak zwykle....niewiem po co mu zabawki i pokoj jak i tak ciagle mi marudzi....czasami mam dosyc.
Brzuch mnie boli od wczoraj tak dziwnie....zadzwonilabym do ginki ale bedzie mi kazala przyjechac a ja nie mam jak.

Iza - super ze z mezem lepiej.. :);-):-)
 
Izulka nie udzielam się za często ale czytam. I wiesz masz rację. Odkąd leże forum jest u mnie wciąż na pulpicie i nawet mój mąż wie że to moje teraz najlepsze towarzystwo. A poza tym to każdy sam decyduje o czym pisze na forum. Jeśli nie obraża innych to nie wolno nikomu mówić czy może pisać o swojej prywatności otwarcie czy nie. Ale czym jest pisanie o ciąży i dolegliwościach jak nie obnażanie prywatności? To dlaczego nie pisać o związkach i relacjach z bliskimi? Sama też kiedyś się troszkę wygadałam. I pomogło. Tym bardziej ze ostatnio moimtowarzystwem jest tylko moj mąż i moj czterolatka Lenusia-córka.;-)
Pozdrawiam was serdecznie.
 
witamy z rana

nadal 2w1

a ja skurczyki cd od wieczora mam piłkę taką z porodówki i się na niej bujam jak mam skurcze:happy2: i przechodzi:tak:
ale już mi krocze rozwala ale damy radę bez szpitala póki co:tak:

u nas dziś słonko grzeje że hej tak milusi się robi :tak::tak::tak:

miłego dnia
 
a ja sie wlasnie dowiedzialam, ze nie ma juz oddziału mojej firmy tam gdzie pracowalam :szok:
został przeniesiony do Warszawy.
Kurde czlowiek siedzi w domu i nawet nie wie.:confused::confused:

a co do maciezynskiego to mi ksiegowa powiedziala, ze przy wyjsciu ze szpitala dostajemy jakies zaswiadczenie o urodzeniu dziecka, musimy zrobic akt urodzenia i napisac oswiadczenie, ze dnia tego i tego urodzilam swoje pierwsze dziecko. I to wszystko mam wyslac do ksiegowej. A co ona ma dalej z tym zrobic to juz nie wiem :confused:

ale to wszystko jest wkurzajace..
 
Cześć dziewczynki

Ja nie wiem jak będę dziś funkcjonować:confused::confused:

Nocka do du... ząb mnie bolał całą noc i teraz też:wściekła/y: do tego jakoś tak mi nie dobrze.

Nie ma co się oszukiwać trza z tym zębem iśc ,ale boję się bez znieczulenia:baffled::baffled:

Czy któraś z Was miała znieczulenie u stomatologa w ciąży??
 
Cześć dziewczynki

Ja nie wiem jak będę dziś funkcjonować:confused::confused:

Nocka do du... ząb mnie bolał całą noc i teraz też:wściekła/y: do tego jakoś tak mi nie dobrze.

Nie ma co się oszukiwać trza z tym zębem iśc ,ale boję się bez znieczulenia:baffled::baffled:

Czy któraś z Was miała znieczulenie u stomatologa w ciąży??

Nie kochana. Mi robiła dwa zęby bez znieczulenia i przeżyłam jakoś.. Ale chyba się boją dawać znieczulenie..
 
reklama
Witajcie!
Ja na nocke włożyłam sobie jedną globulkę a rano miałam sajgon na papierze czyt. dużo białego śluzu. Ale to po tej globulce pewnie.;-)
Niedługo zbieram się z M na zakupki spozywcze dla nas i dziadków no i jak będziemy wracac to wejdziemy po łóżeczko:-)

Izulka super, że z M się układa:)

Pozdrawiam i do uslyszenia potem:)
 
Do góry