reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

u nas nocka też do bani mała się budziła chyba 5 razy i wołała mnie lub M:no:
nie wiemy czy coś się jej śniło czy bała się czegoś???
mały też w brzusiu ostro dawał
ale słonko świeci dzień będzie mam nadzieję ok:tak::tak::tak::tak:
tego i wam życzymy
 
reklama
MoniSkaBe ale przeciez w kadrach musza wiedziec kiedy urodziłas zeby naliczac macierzynski wiec nie dziw sie ze pewne rzeczy trzeba załatwic. Tylko ze mam wrazenie ze kadrowa jakas pare lat do tyłu z przepisami bo informacja ze pierwsze czy któres tam dziecko juz nie ma znaczenia :-D dawnij tak było ze długosc uropu była uzalezniona od tego które dziecko sie rodziło, teraz wazne ile dzieci w jednym porodzie :tak: No ale pewnie od 20 lat takie brała i siła przyzwyczajenia zwycięża :-D

neska11 mozna znieczulenie tylko daja inne bezpieczne w ciazy. no i nie mozesz isc do starego stomatologa bo Ci po starej szkole nie wiedza co i jak i boja sie leczyc ciezarne hehe a wystarczyłoby sie dokształcac z nowoczesnej medycyny...
 
Muszę zadzwonić i się spytać co i jak z tym znieczuleniem, ale jak na złośc w żadnej klinice nie odbierają telefonów, chyba za wcześnie:baffled:

A tak poza tym to miłego dnia mamuśki u nas piękny dzień się zapowiada :-):-)
 
Haha i co z tego? :-D I tak urodzic jeszcze nie chce bo dalej czasu nie mam ;-) Umówiłam sie z Haniórem , że nie wyjdzie zanim sie nie obronie, a obrone bee miała pare dni przed terminem heh


no no ale ty sobie dzidziolek swoje moja kumpela miała termin 5 dni po obronie na 1 lipca a 26 czerwca ciach i została mamuśką i z Jaśkiem na obronę jechała:tak::tak::tak:

ale życzę żeby było po twojej myśli:tak:
 
koza - super podejście :-D
Mój też nie może wyjść wcześniej :tak:, a to tylko z lenistwa :tak:- dla mnie i 2 tyg w domu dłużej jest zbawieniem.
Lubię swoją pracę, chodziłam tam na serio z przyjemnością , ale teraz jak zasmakowałam co to znaczy poleniuchować to normalnie na samą myśl o powrocie aż mnie telepie:tak:, ale wrócić wrócę po macierzyńskim- te 9 miesięcy mi powinny wystarczyć - nie wyobrażam sobie siedzenia tylko w domu .
Chyba typowej matki polki ze mnie nikt nie zrobi ;)
 
witamy z rana

nadal 2w1

a ja skurczyki cd od wieczora mam piłkę taką z porodówki i się na niej bujam jak mam skurcze:happy2: i przechodzi:tak:
ale już mi krocze rozwala ale damy radę bez szpitala póki co:tak:

u nas dziś słonko grzeje że hej tak milusi się robi :tak::tak::tak:

miłego dnia
- kochana ja to samo.... od wczoraj taki ból jakby ktos mi przycisnął dół brzucha a jak sie chce schylic to cały mnie boli jakby ktos mi sciskał....no i co tu robic....:baffled:

Te już będą rodzić niedługo a ja dopiero 33 tc:shocked2::shocked2:

Nie zostawiajcie mnie dziewczyny :-D:-D:-D
- Mycha ja to samo :(( ja juz marze zeby byc 35 a tu dopiero 34 zacznie sie za 2 dni
 
reklama
Igi to jaka masz odleglosc od ujscia do lozyska?
Bedziesz probowac rodzic naturalnie?
Ja mam stresa do poniedzialku :dry:

Hej, łożysko u mnie jest teraz ok 1,5 cm od ujścia szyjki macicy. Nie bede już ryzykowac z porodem naturalnym....lekarz mi nadal powiedzial ze to mimo wszystko blisko ujścia i przy porodzie moze dojść do krwotoku, ale nie musi.

Tabasia odeśpij sobie tą noc...

U mnie tez nocka cięzka...bez męża, i moj synek troche kasłał w nocy...musialam 3 razy do niego wstawac...dotego wstawania na siusiu...wiec cala noc lazilam.

A za chwile wybieram sie do kolezanki która urodzila córeczkę 1 stycznie:) Jade ją ogladac, to moze moja zechce wyjść troszkę wcześniej:tak:;-)

Milego dnia!
 
Do góry