reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcóweczki 2011

reklama
A moim dzisiejszym "królestwem" od rana jest kuchnia :) Na razie z Jasiem ozdobiliśmy pierniczki. Oto efekty: DSC01172.jpgDSC01169.jpg

Zamierzam jeszcze upiec sernik i mazurek orzechowy. Mam nadzieję,że ta sztuka uda mi się przy dwójce dzieci:-):-)
 
Drogie Marcóweczki i Marciątka oraz ich rodzinki

Serdecznych spotkań rodzinnych,
pukania do drzwi,
przyjaznych twarzy,
dużo radości,
serdecznych objęć, pocałunków,
szczęśliwych wspomnień,
aby Święta były właśnie tym,
czym powinny być- odrobiną ciepła w środku zimy,

Zdrowych Wesołych i Pogodnych Świąt życzy nasz rodzinka
oraz Szczęśliwego Nowego Roku !!!!
 
madziulka gratulacje dla Olafka za pierwsze kroczki :) super prezent pod choinkę a my dostliśmy kolejnego ząbka.... a i właśnie zauważyłam ze zamias 2 mały miał zaznaczone 4 hihihi le ze mnie pierdoła
 
Święta,święta i po świętach...:-) Kurcze,ale to zleciało:sorry: Szkoda,bo fajnie było-eMek w domu,świąteczna atmosfera,spotkania z rodziną... Wczoraj rano eMek zajął się dziećmi,a mnie udało się pospać do 10.00!:szok: Ostatni raz spałam tak długo chyba jak jeszcze nie było dzieci:-D
Już czekam na weekend,a Wy?:-):-):-)
 
Dobry dzień Mamusie ...
ale te Święta szybko zleciały ... a my z eMkiem cały czas pałaszujemy jakieś świąteczne przekąski :-D
Teraz korzystam z chwili bo oboje ucięli sobie drzemkę. U nas z nowości to tylko tyle że pojawiły się dwa ząbki, no i apetyt ma taki że aż miło i oby tak zostało.
Myślę że po Świętach znów coś ruszy na BB :tak:
 
reklama
Do góry