reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Heh ale widać ze w miarę to leci po kolei, zdecydowanie czarnych sie robi pod koniec.
Choć jak ewi pisze moze cześć nawet urodziła, ale sie nieodzywa jakoś
 
reklama
Witajcie Dziewczyny! My w końcu w domu:-) dzisiaj po obchodzie jak stwierdzili że mnie wypuszczą to aż się popłakałam...ale już stwierdzam że moje w miarę dobre samopoczucie w szpitalu to kwestia tego że większość czasu leżałam, a po kilku godzinach w domu wymiękam...jednak mój poziom hemoglobiny (całe 8) daje o sobie znać...
Zosia to okropny żarłok, ssie łapczywie, krztusi się i ulewa, potem czka i znowu chce cyca...ale najbardziej cieszy że przybiera na wadze w ciągu 4 dni przybrała 200g:tak:
niestety nie dam rady w tej chwili ogarnąć co u Was...trzymam kciuki za nierozpakowane Marcóweczki:-) a rozpakowanym życzę dużo sił przy opiece nad maleństwami!
tulipku dziękuję za kontakt i relacje z forumkowego świata BB:-):tak:
dobrej nocki - mnie za chwilę czeka karmienie mojej Niuni;-)
 
PATICZKU witaj spowrotem!
Z dnia na dzień będzie lepij, dobrze ze juz w domciu jesteście. Po 9 odkryłam ze mamy nowe mamy rozpakowane, ale pomyślałam ze moze pozno żeby do ciebie pisać. Zosia to niezły gloomorek widzę, a jak Hania ja przyjęła? Zazdrosne?
 
Dziękuję:) Hania dzisiaj potraktowała siostrę jakby była u nas od zawsze, podeszła powiedziała "cześć Zosia" i zajęła się prezentem który dostała " od Zosi". Potem trochę ja bujała w wózku:) ale nie wykazywała oznak zazdrości jak karmiłam małą praktycznie przez 1,5 h...ale generalnie po tygodniu nieobecności stwierdzam że dzisiaj była nieznośna i niegrzeczna - zastawiam się czy to tylko taka reakcja na mój powrót czy mi dziecko rozpuścili przez ten tydzień;)
 
Hihi moze chciała pokazać mamie ze istnieje.
Świetny pomysł z prezentem od Zosi
Zbieram siły i podczytuj nas często, jak zobaczysz większość mamus sie tu udziela

To ja juz mogę rodzic a ty tu będziesz aktualizowac ;-)
 
patik fajnie,ze Hania tak dobrze zareagowala na siostre. U nas prezent dla Bartoszka 'od dzidziusia' lezy juz w szafie....
B. czeka na braciszka, tylko braciszkowi sie nie spieszy :-D

powiem szczerze,ze w glebi to liczylam,ze ten masaz cos pomoze i cos sie zacznie,ale objawow zero.... wiec pewnie nic z tego ;/
 
Dzień dobry!

i harsh się wreszcie doczekała:-) przeczucie nie myliło ją co do synka:tak:

patik no to obie królewny w domu! masz malutką różnicę wieku, mam nadzieję, że dłuuugo będzie ktoś do pomocy:tak:

ruda do niedzieli jeszcze chwilę - może akurat! a gdyby nie to tylko 4 dni i coś się wyjaśni:-)

a ja nie mam pomysłu na prezent dla Zosi od młodszej siostry...miała teraz urodziny i mnóstwo rzeczy dostała...

u mnie cisza, w sobotę badanko i KTG - dam znać:tak:
 
Dzien dobryyy!!
No a ja dzisiaj spac nie moge:-( moj em ma dzisiaj wolne...mielismy pospac do poludnia...on twardy sen, a mnie postawilo na nozki z ranca:-) pogoda sie pospula wiec nici ze spacerku...bedziemy kisisc ogora w domku...mam straszna ochote na kino....moze go namowie...w koncu ostatnie dni beztroski:-)
Widze, ze tu dziewczyny rekordy pobijaja z terminami:-) trzymam za was mooocno kciuki...jakby nie bylo juz na dniach bedzie po wszystkim:-) milegoooo dnia mamusie:-)
 
Dziendoberek

Madzikm, ja tez często mam problem z prezentami dla siostrzencow, dzieci w tych czasach maja tyle zabawek ze hej! Lepiej cos wymysl przed porodem bo potem na emka głowie zostanie, a wiesz jak facetom idzie z zakupami hih

Nie wierze ze Harsz rozpakowana hih lecę oglądać bociana

Nikusia, pogoda do bani :( tez marudze, bo fajnie by było iść na spacerek albo co...za to dobry pomysł z kinem mi podrzucilas! :)
 
reklama
witam w pochmurny i deszczowy poranek nadal w dwupaku.

Chciałabym się dopisac do Waszej listy:) mam na imię Marta, jestem z Wrocławia, 28 lat, to będzie pierwszy dzidziuś i termin mam na 18 marca.

Dzisiaj w nocy ściął mnie pierwszy prawdziwy skurcz, aż usiadłam z wrażenia na łóżku;) ale niestety nic dalej się nie wydarzyło chociaż czekałam i czekałam przez godzinę od 3 do 4 w nocy. Z nudów wymyłam łazienkę całą. Zaczełam się zastanawiac czy prasowac nie zacząc ale odpuściłam i poszłam spac. Bez problemów zasnełam. Teraz tylko raz na jakiś czas brzuch mi się napina i boli mnie podbrzusze. Chyba jednak się przeterminuję:(

Fajne pomysły macie z tymi prezentami dla starszaków od maluszków. Muszę to zapamiętac na przyszłośc:) Może kiedyś się przyda.

Co do diet przy karmieniu to ja na początek mam plan jeśc lekkostrawne rzeczy ale nie przeginac z dietą eliminacyjną. Zobaczymy czy rzeczywiście tak się uda. Bo jak u Was widac dzidziuś wszystko ustawi i tak po swojemu. Swoją drogą strasznie się boję o to karmienie. Ja jestem bardzo nastawiona na karmienie piersią, a ostatnio dużo dziewczyn ma z tym problemy i szybko rezygnują... Nawet żadnej mieszanki nie kupiłam żeby nie kusiła. Zobaczymy... Może położne w szpitalu chociaż dokładnie pokażą jak dziecko przystawiac...
 
Do góry