reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

No to pięknie, widziałam Wasze fotki Dove, Mila i załamałam się jak Bosa :/ Mężuś mnie pociesza, że dopiero 2 tygodnie minęły.. A ja smęcę ciągle, że mi tak zostanie.. Na pewno rozstępy zostaną, dopiero je wszystkie zlokalizowałam po :/ Nad biodrami, na pośladach, na górze ud, nawet jakiś przy kolanie i na kostce szok!! Mam dzisiaj dzień załamy z powodu swojego stanu.. wybaczcie..

1/3 marca za nami i chyba ruszył baby boom wśród marcówek hihi &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Ewi spokojnie,jeszcze będziesz wyła z bólu:-D Sorry ale jakąś głupawkę dzisiaj mam
Tak na serio to Ty i Cliford jesteście pierworódkami wiec trochę to się będzie u was rozkręcać.Pamiętam jak mi ten czop odchodził to rano leciutko krwawiłam a już wieczorem dużo krwi mi leciało i bardzo się wystraszyłam a to normalne było.
 
Dove, Wierka...zobaczymy jakie będzie to niedługo...ale grunt ,że coś się już dzieje ....

Ewi...to się nie denerwuj bo to tylko opóźnia poród...porób coś i nie myśl o tym a szybko pójdzie wszystko samo :tak:
 
malinka tak dla pocieszenia, to dopiero jak ja będę wyglądała po drugiej cesarce :-D:szok::no: pewnie niczym zarżnięta krówka:-D:-D:-D hahahaha jak widać inni mają gorzej, ale w d to mam. Warto jest dla tych małych szkrabów, a i dla emków jesteśmy najpiękniejsze na świecie:tak:

Clifordzik ojoj to może u ciebie coś się rusza. U mnie czop odchodzi od kilku tygodni i cisza:nerd: 3mam kciuki
 
A właśnie Scarlet zastanawiałam się czy za drugim razem tną to samo czy nad, pod.. no idea.. Masz absolutną rację - dla tych pięknych maleńkich oczek wszystko!!!!
Jedna kumpela z pracy urodziła pierwsze dziecko przez cc, a drugie naturalnie - to dopiero wyczyn, co? A przerwa około 5 lat..
 
malina- nie bedzie tak zle, blizna sie zmieni z czasem za wczesnie osadzac. Mnie chyba cieli w tym samym miejscu, tak przynajmniej mi sie wydaje bo widze tylko jedna aktualna blizne.


scarletka-
ja mialam juz 2ga cc i nie jest zle- blizna calkiem calkiem.... i szybciej i mniej bolesnie mi sie tym razem wstawalo po cc. wiec oby bylo i opdobnie u ciebie :-)
 
Ostatnia edycja:
to mam nadzieję, że i u mnie będzie jak u ciebie dove. Już wiem czym to wszystko pachnie i muszę jak najszybciej powstać dla maluszka;-)
Z pierwszego cięcia jestem bardzo zadowolona, nigdy z blizną żadnych problemów nie było, po 3 latach została mi tylko lekka szramka, w sumie prawie niewidoczna. Jest usytuowana tak nisko, że nic nie przeszkodziło żebym w wakacje mykała w wyciętym bikini i nic nie było widać. Dlatego dziewczynki bez paniki. Na to wszystko potrzeba czasu. ranka musi się zagoić, a opuchlizna zejść.
 
Malinka jeśli Cie to pocieszy to ja mam rozstępy wszędzie gdzie mogą być czyli na brzuchu, udach, posladkach, bokach, przy kolanach nawet i na piersiach! Szybciej by było wymienić gdzie nie mam... No i mąż mnie tez pociesza a dla mnie są okropne i najgorsze jest to że wiem że nigdy nie znikną!

Wierka no to mnie pocieszyłaś. Wyć to ja nie chcę hehe

Cliford obie mamy podobny termin porodu wiec moze rzeczywiście coś ruszy. Ja wczoraj miałam fałszywy alarm skurczowy a potem ten kawałek czopu i jak narazie cisza. U Ciebie cos się dzisiaj dzieje?
 
reklama
Hej laseczki marcóweczki:)
O przeterminowaniu można mówić po 42 tyg ciąży, pamietajcie że ta data porodu w 40 tyg jest UMOWNA.
Co dl blizn po cc to tak naprawdę po 6 m-c wiadomo, jak taka blizna naprawde wyglada, bo tyle trwa proces gojenia. Co do kolejnego cc - to robia je dokładnie w tym samym miejscu wycinajac przy okazji stara bliznę, wiec nowa jest troche wieksza. A poród sn po cc jest możliwy, wszystko zależy co było wskazaniem do cc jesli było to wskazanie wzgledne lub z powodu leżącego po stronie płodu np. ułozenie posladkowe to spokojnie mozna sn
 
Do góry