reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Dzien dobry..

Pierwsze konkretne bole za mna... nareszcie... Choc tak wesolo w nocy nie bylo;/ Myslalam, ze padne... Wole nie wnikac jakie beda te "prawdziwe skurcze"

I znow przez to sie nie wyspalam;/

To teraz probuje sie wstrzelic z data porodu na 4.03:) Mamusi urodzinki, poza tym po tlustym czwartku wiec tez skorzystam:))
 
reklama
Aga-cina - główka modze byc nie macalna dla ciebie bo jest juz nisko, osłonięta kośćmi miednicy

A ja dziś jadę na wymaz i ktg, zobaczymy co tam Mała zaprezentuje

Uffff, no to dobrze, bo zaczynam doszukiwac sie niewiadomo czego. Tu jedna pisze o calonocnych skurczach, nastepna o czyms tam jeszcze, jakies rozwarcia, sluzy, czopy, a ja mam na jutro termin i co? I nic! nawet jednego malego skurczyka, wkladka sucha, mlody bryka.
No to sie pozalilam.

Dzieki Vetka i powodzenia na wizycie i trzymaj sie w dwupaku jak najdluzej :-)

Ide ananasa obrac.
 
Aga moja mama ostatnio mnie pocieszala, ze ona dwie akcje porodowe zaczela, bez wczesniejszych boli i objawow... baa nawet brzuch jej nie opadl:) Wiec dont worry:))
 
Marta Zakwas już mam, na mące żytniej. Od jakiegoś czasu już piekę chlebek z różnych przepisów jakie znajdę w internecie:)

U mnie słoneczko ładnie świeci, ale samochody zamarznięte, termometr w cieniu -2 pokazuje, ale ptaszki ładnie cwierkają:)
 
witam sie z wami 1-szego M A R C A!!!Dotrwałyśmy!!!:tak:
Pinka współczuję tych bóli, może Cie to pocieszy ze przed Toba raptem kilka dni a mi został jeszcze cały miesiąc :rofl2:
Agacina może masz tylko takie wrażenie ze dziecko w podkówkę się ułożyło..tak jak vetka pisze, główki nie da się wyczuć,ja jedynie czasem mam wrazenie jakby mnie tam na dole dzidziuś raczkami zaczepiał
Buziaczek my mamy polska tv na takim słupku zamontowana,kolo domu na uboczu,by nikomu nie przeszkadzało,bo jak rozumiem u Was pewnie tez na ścianie powiesić nie wolno.Moze właśnie taki słupek by zdał egzamin?
Milego dnia z mkiem
Ona dzisiaj myślami jesteśmy z Toba:tak:
U mnie tez dziś nie za ciepło. Noc spokojna,jedynie o 2-giej zgaga mnie obudziła ale zalałam ja mlekiem prosto z lodówki:-p Biorę się za sprzątanie
 
Fuuutrroooo?!! Czy jest tu Futrzak?!! Bo mi śniło się, że urodziła piękną córeczkę :-) A ja nie mogłam urodzić, bo nie potrafiłam wstrzymać oddechu na dłużej niż 3 sekundy i za słabo parłam więc położna mnie przed każdym skurczem łaskotała co doprowadzało mnie do furii!!!

hhahaha:-D ale u mnie w brzusiu jest synek:-D

witam się :-)
 
reklama
Witam sie tez :)
Justysia, skad ten fragment w ogole? jakiejs ksiazki?

Kurcze..Katjusza, mi tez sie snilo, ze Futro urodzila... i ze Marta ja wspierala...i Malina sie na nia patrzyla z Jasiem na rece, przez lustro weneckie i sie smiala, ze SN to sam brud.... I ze Pinka byla tajna agentka tam, ale nie wiedziala, ze jest w ciazy...
i teraz nie wiem- za duzo forum, za duzo myslenia o dziewczynach..czy moze zwyczajnie nie jest poznych obiadow...
 
Do góry