reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Pastela jeny a ja myślałam że Tylko mnie i Pinke tak szarpie ze sprzatniem i wogóle 2taczki kobito oszalałaś?!!!

Malina pisz tu wszystko co i jak bo my stęsknione

no właśnie a Milusia też przepadła bez śladu
 
reklama
Agacia - Ty to na jutro masz chociaż termin, ja za ponad 2 tyg., a mnie już ciotki od kilku dni maltretują telefonami w stylu '' cześć Anulka, co tam u CIebie? ;> '' a w podtekście rodzisz już? jak się czujesz itp. a wszystko przez to rozwarcie z ostatniem wizyty i info ginki że lada moment urodzę ;p i panika itp. Mama nawet już ciasto zamówiła z okazji mojego porodu i wczoraj ciacho już zjedliśmy :-D
Malinka - hello, co się skrywasz? Pisz co u Was słychać, jak odczucia 'po'

edit:
Papcia, Scarletka haha no wariatki z nas, bo te wysiłki nic nie dają buuu i niby o tym wiem, ale ta nadzieja ech
 
Pinka coś dla Ciebie relacja świeżo upieczonej mamy:)

napisze to co pierwsze mni do glowy przychodzi ciekawego , ani jedne skurcz w sensie odstepow nie byl regularny do samego konca , przy 7-9 cm mialakm przerwy raz 1min raz 5 min raz nawet 10 jak myslalam ze nie wytrzymam za chwile i zemdleje albo umre ( ;)))) tak mowilam) tak jakby organizm dawkowal sobie cierpienie na skale mozliwosci i dawal odetchnac a czasem przyspieszal , moze to dlatego ze nie dostalam oksytocyny

Agacina pociesze Cie ja już wczoraj wielkanocne ozdoby wyciągałąm więc może nie bedzie aż tak żle
 
Wczoraj byłam u gina i w następny poniedziałek mam mieć usg żeby zmierzyć i zważyć małą i jeśli będzie bardzo duża to 8 marca cc którego wcale nie chcę! Szyjka sie już rozwiera i mam leżeć i odpoczywać. Ciekawe czy w ogóle dotrwam do tego poniedziałku!

Pastela ale miałaś masakrę z tym pierwszym porodem! Aż mi się gorąco zrobiło jak czytałam... I kurcze że te wszystkie zabiegi które miały przyspieszyć poród nie zadziałały to też dla mnie kiepskie info bo już sobie wyobraziłam jak miałabym przez to wszystko przechodzić brrr... Mam nadzieję że teraz będzie o wiele łatwiej!

Agacina ja też wyczuwam wszystko oprócz główki ale gin zewsze ją wymacuje na dole;) mówi że wchodzi w kanał rodny...

Masala ja wczoraj miałam ktg i wyszły małe skurczyki a mnie bolały bardzo. Lekarz się śmiał że to jeszcze wprwie nic więc ja nie wyobrażam sobie tych mocnych!!!

Katjusza, Harsharani ale macie sny haha, uśmiałam się z rana!!!

Pinka polepszenia samopoczucia życzę!

Futrzak a może tam jednak mała cipeczka hihi ale by były jaja!

Malinka pisz szybko co i jak bo my tu niecierpliwie czekamy!

Papcia do świąt jeszcze wprawie dwa miesiace!!!

Ps. Dostałam zwrot z Anglii na który tyle czekałam;) Całe 522zł, normalnie mogę poszaleć hehe
 
Ostatnia edycja:
Nie miałam innego wyjścia bo jak m miał swoją hodowle mruczących futrzaków to rozwaliły reklamówke i powyciągały mi wszystkie jajka kurczaki itp a baranowi łep odgryzły dobrze że chociaż coś uratowałam :-)

dzwoniła właśnie babcia zaraz przyjedzie kupi mi rzodkiewki:)

Ewi to Ty sie może zacznij cieszyć na tą cesarke
 
reklama
Ewi - widziałam peniska na własne oczy...i to na dwóch USG! :-D ale z cipeczki tez będe się cieszyć:-D ale eMek miałby minę! :-D

papcia
- czy ty masz coś przeciwko futrzakom? :-D

malinka
- juz coś piszesz czy na prawdę chcesz nadrabiać czytanie? :-D
 
Do góry