reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
nie martw sie to te 4% pewnie:-) kazda z nas to przerabia:-D

dove - powodzenia! kiedy jedziesz??
 
Ostatnia edycja:
ja się witam po długim weekendzie:-)

Dużo pracy i sprzątania było i niestety nic to nie pomogło na przyspieszenie porodu;-) Tylko się zmęczyłam i wieczorami o 19 już spałam po prostu. Żadnych skurczy, nic... Tylko bóle podbrzusza jak przy @, ale takie ciągłe bez przerw i w miarę lekkie.
Za to dzisiejsza noc była po prostu straszna... Wstawałam do łazienki co 5 minut na siku i normalnie za każdym razem sikałam, to nie było kilka kropelek, ale normalne sikanie... Przy sikaniu kłucie na dole i bóle podbrzusza non stop. Myślałam że po prostu wykituję... Mam dzisiaj pierwsze KTG zobaczymy czy cokolwiek wykarze bo ja to chyba w sumie nawet nie wiem jak na prawdę te skurcze mają wyglądac. Czasem mnie coś zaboli, zakłuje, ale nie wiem czy to skurcze.
W ciągu jednego krótkiego snu miałam dziwny sen. Śniło mi się że karmiłam piersią dziecko u babci na kanapie, takie malutkie, obok taki roczniak się bawił, a mi nagle wody odeszły i mówię do babci że po M muszę zadzwonic bo mam mokre nogi. i widziałam jak jak ta woda mi ciekła po nogach i robiła się wielka kałuża na podłodze... Jak wstałam rano to opowiadałam to M, a on do mnie że dzisiaj też pierwszy raz mu się śniło że zaczełam rodzic. Może to jakiś znak;-) zaraz idę torbę do końca dopakowac, na wszelki wypadek.

Marta czy mogłabym prosic o przepis na chlebek?

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia:-) Marzec się zaczął, coraz więcej z nas będzie się rozpakowywac:-)
 
buziaczek ona juz na pewno jest po cc pisala cos ze 7:30 mieli ja ciąć juz sie nie moge doczekac kolejnego zdjecia marcjaniatka
 
no ja wiem;-) mnie wieczorem znowu czyscilo:confused2:i zaraz potem takie bole tam na dole nie mialam ciagnace sie od pierwszego otworka do drugiego ze emek mnie musial do lozka powadzic...i wez tu idz do sklepu...teraz boli juz tylko od czasu do czasu wiec zyje jakos....musimy znalezc sposob zeby zamontowac sobie polish tv bo mi tu rodzice poumieraja na angielskiej i jedni i drudzy.... moze gdzies na rynnie walniemy zeby nie kluc na blokach:angry::confused::oo2:
 
Witam - od dziś wszystkie dzieciaczki oficjalnie można nazwać Marcjaniątkami;-):tak::-):-).
Makul, na kulinarnym na początku jest link do zakwasu, jak wyhodujesz to daj znać:tak:.
Buziaczek, jakie zimno:eek::baffled::sorry: - u mnie -11,5*C rano było i musiałam szyby w autku skrobać:tak::confused2:.
Dove, &&&&& wiesz Że nasze forumowe zawsze pomagają:tak:, czekamy na wieści PO;-):-).
Ja z Julem w domu, trochę pociągający i niewyraźny więc wolałam go zostawić:tak:. Wczoraj miałam 3 skurczybyki ale dało się przeżyć - w sumie jeszcze 2 tygodnie powinnam się turlać:confused2::tak::-).
 
martus - boziooooo -11.5 st pierwszego marca....az mnie otrzepalo jak to przeczytalam:-) a ja myslalam ze u nas zimno...:sorry:

dobra ja spadam jakbym juz sie dzis nie pokazala to do jutra...ide malza obudzic co by za dlugo nie spal i sie wielka zona zajal:-p:sorry:

pa laski
 
Dzien dobry i od razu zadaje pytanie:
czy mozecie sobie wymacac glowke dziecka na dole? Mozecie wyczuc gdzie dupka, plecki?
Ja dzis rano doszlam do ciekawych spostrzezen, bo wyraznie moge sobie wyczuc cialko malego ulozone w podkowe na gorze brzucha, a na dole nic nie ma. Ale nie wiem. Moze ja sie nie znam... Moze czegos sie doszukuje.
No, to tyle.
Jakby mi ktoras odpowiedziala na pytanie to bylabym wdzieczna :-)

Milego dnia
 
reklama
Hej Laseczki-Marcóweczki
Widzę, że przez jeden dzień mojej niebytności na BB 2 dzieci sie wykluło, no no.
Aga-cina - główka modze byc nie macalna dla ciebie bo jest juz nisko, osłonięta kośćmi miednicy

A ja dziś jadę na wymaz i ktg, zobaczymy co tam Mała zaprezentuje
 
Do góry