reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
hello

niedobrze miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii wypiłam juz szklankę wody moze mi przejdzie ale czuje sie fatalnie brzuch boli i mam wrażenie ze zamiast brzucha mam ogromny kamien z przodu!!!!!!!!!!!! narazie nic nie jem bo pawia puszcze poczekam az mi przejdzie:eek:

Hars- ale miałas sen no no ja w roli agentki hmmmm całkiem mozliwe;-)
Wierka- to mnie pocieszyłas hahhah
Vetka- trzymamy kciuki zeby wsio było ok

ide sie ubrac
 
Ależ mace sny hihihihihihi:-D:-D:-D to wyczekiwanie widzę, że rzuca nam się na mózg hahahahaha
Pinka biedulko, tulę cię mocno. Wczoraj wieczorem też miałam takiego pawia na końcu gardła. Okropne uczucie:wściekła/y:
vecia 3mam kciuki, mała na pewno świetnie się zaprezentuje:-)
masala ooj to będzie ci ciężko po tym tłustym czwartku rodzić:tak:
agacina nie martw się, że u ciebie cicho, bo jak się zacznie, to ze zdwojoną siłą. Ciesz się, że nie męczą cię upierdliwe objawy zbliżającego się porodu;-)
Martuś to ja poproszę takiego naleśniczka mniaaaaaaammm:-p
Wczoraj wyłam już do księżyca, bolało mnie totalnie wszystko. Myślałam już, że pęknę, ale nic.. to chyba z przepracowania:eek: dopadł mnie w południe jakiś baby blues, w Piotrulę wstąpił diabeł, a ja żeby nie dać się temu wszystkiemu, sprzątałam do wieczora:sorry: Dzisiaj natomiast już odespałam i mam zamiar się tylkooooooooooo leniććććććććććććććć
 
Ostatnia edycja:
Pinka a może to jakiś niespodziewany objaw?

Harsh Katjusza wy to macie sny nawet moje wymiękaja

Agacina ja Ci mówie ze Ty jak Pinka do wielkanocy:)

Marta zatłuke Cie za te naleśniki napewno dzisiaj napieke

a ja miałam fatalną nocke ze wzgledu na biodra z resztą bolą do teraz w dodatku mam depresje i to wielką bo złożyliśmy wózek i mi nie pasuje nie jest taki jakbym chciała
 
no może Pinka nie przeterminujesz nam się ;p jednak

ja pracuję nieustannie od wczoraj nad nieprzeterminowaniem - właśnie wyczyściłam mojego dużego obłoconego konia, a to nie lada wyczyn, bo cwaniak trochę niewyżyty i rozbrykany... potem 2 taczki oborniczka wywiozłam i musiałam wracać do domku, bo mnie w cipce zaczęło ciążyć i kłuć. No ale jak tylko usiadłam to mi przeszło. Teraz sprzątanko w domu, potem spacer 2km z Ziutką do taty, tam zrobię obiad i jak chłopaki zjedzą to wrócę pieszo z Wiktorem do domku. Może jednak w czwartek uda się urodzić?
Znów nadzieja a potem rozczarowanie...
słoneczko piekne świeci, ale jest zimno brr

eit
Papcia - oj a co jest nie tak? Może jednak w użytkowaniu będzie git. Jaki wózek jaki model?
 
Agacina ja Ci mówie ze Ty jak Pinka do wielkanocy:)
No kuzwa dzieki. To jeszcze 2 miesiace, jak slonica!
Scarletka, Ty mi ta zdwojona sila oczu nie mydlij ;-)

Jesli dzis mnie ktos zapyta czy cos sie dzieje, to przysiegam - ubije! Przeciez na jutro mam termin :-p

Te nalesniki to moze i ja zrobie. A w czwartek tlusty czwartek. Moze faworki zrobie, bo co innego bede miala do roboty :confused2:

O, Malinaa! Dawaj tu relacje, zdjecia itp.!!1
 
reklama
Papcia nie pasuje ci wózeczek, bo kogoś w nim brakuje. Jak wsadzisz Lenkę tak na pewno się do niego przekonasz:-)
Pastelka
widzę, że przyspieszanie porodu wychodzi ci jak mnie:-D czyli w ogóle. Na mojego żadna ciężka praca nie działa
malinka!!! co u was? jak sobie radzicie?opowiadaj szybciutko
 
Ostatnia edycja:
Do góry