reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Ja ide sie uprysznicowac. Jutro rano wsune ananasa a w czwartek tez pojawi sie u mnie napis - przeterminowana ;)
No chyba ze.... watpie.

Baj baj girls
 
reklama
agacina- no da sie ... ale ciezko. Uda mi sie dosiegnac do daleka ale nie zabardzo dlatego szyjka pod koniec ma mniej cm. Ale wiem jaki progres. Pewnie gdyby nie cc w srode to jak bym ponosila z 2 tyg to bym urodzila ( choc moze znow szyjka by mi sie rozeszla tylko do kilku cm a dalej nic i tez moglo by sie skonczyc cc)
Pastela/Harsh - mnie np . masaz szyjki nie bolal. No nie powiem ze bylo to cudowne przezycie ale nie bylo zle. Najwieksza niewygoda byla uczucie parcia na kosci od reki nazewnatrz. Ale sam masaz nie pomogl, pokrwawilam troszke i ucichlo. A za 4 dni mialam isc na zel. W szpitalu masowali mnie jakies 4-5 razy pomiedzy zelami i z tego co zauwazylam duzo zalezy od wielkosci reki danej osoby i samej osoby. Niektore sa poprostu nie delikatne.

masala- wspolczuje tego zeba- jak na urok widzisz - ze musialo sie to stac w takim terminie...... Minelo minelo.. ho ho przerazajace .
buziaczek/masala- ja tez ma cos z tymi zebami. 4 zeby mi sie odkruszyly. A to wypadlo czesc plaby a to poprostu czesc szkliwa poszla na spacer ( dobrze ze na przedtrzonowcach i trzonowcach...)
Bosa- no troszke jeszcze poboli - niestety. Najgorzej to sie ruszac i wstac z lozka. Jak sie miesnie napinaja w miejscu ciecia to bol jest straszny. Oby sie szybko wszystko zagoilo i oby nic powaznego nie wystapilo.
pinka- u mnie sie nie pytali poprostu stwierdzili ze zrobia masaz a potem jak nie pojdzie to zel. I wyszlo wlasnie na to ze raz dali zel potem dwa masaze znow zel i znow masaze i zel.
 
jest 5:20 a ja juz nie spie od 3h bo obudził mnie przeokropny ból nóg!!!!!!!!!!!!!!!! ja pierdziele co za masakra dosłownie zadna pozycja nie była dobra nawet masaz nóg robiony przez męzola na pół spiąco nie pomógł wiec wstałam i czuje ze zaraz noi mi odpadną:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: wszytsko mnie boli tylko nie to co trzeba:rofl2::rofl2:

Pastela- na mnie cola to dział jedynie w taki sposób ze maly dostaje powera a ja umieram z bólu przez niego bo tak sie wierci i kopie spróbuje dzis malą czarną moze cos da??????????
Dove- fajnie masz jutro juz bedzie po wszytskim na która idziesz do szpitala????????
 
Witajcie z rana:*
PINKA- kurcze, współczuję takich bólów :-(
Pastela - Dzień dobry :-)

U mnie dzisiaj piękna pogoda :-) Słonko świeci, tylko mroźno.. Ale ja i tak dzisiaj cały dzień w domciu więc mi to nie przeszkadza:tak:. Wczoraj byłam na ktg i są już pierwsze skurcze, jutro na USG. Coś mi się czuję że mała się odwróciła główką do góry bo jakoś tak inaczej jest ułożona jak wcześniej i czuję przy żebrach kulkę ale czy to główka czy dupcia wypięta to nie mam pojęcia.
 
Fuuutrroooo?!! Czy jest tu Futrzak?!! Bo mi śniło się, że urodziła piękną córeczkę :-) A ja nie mogłam urodzić, bo nie potrafiłam wstrzymać oddechu na dłużej niż 3 sekundy i za słabo parłam więc położna mnie przed każdym skurczem łaskotała co doprowadzało mnie do furii!!!
 
Hej
Witam się i ja :-) Przyszłam pocieszać te które jeszcze nie mają skurczy i żadnych objawów :-) I przypomnieć o tym że mamy czas do końca miesiąca :-D

Zlinczują mnie za to :-D

Pinka - ja tu codziennie wchodzę i czekam aż napiszesz że już jest po :-) A Ty się kulasz :-) Powodzenia :-)

A mam pytanie nie doczytałam - Malina wróciła ze szpitala?

Bosa - jak twoje koty zareagowały na nowego domownika ?

Pastela - i jak dasz radę na spotkanie chustowe ? :-) Jak coś kolejne jest w Bibliotece pod koniec miesiąca :-)

Pozdrawiam i trzymam kciuki za szybkie rozwiązania

Pozdrawiam
 
witajcie u mnie slonecznie i mrozno :tak: dzis mam ktg zobaczymy co wykaze ??

pastela witaj i milego dnia :-)

pinka wspolczuje tych boli :-(

futerko nie ma cie na bb czy wszytsko ok?? ;-)

mami haloo a co u ciebie ?? :-)

ona jak po wizycie ?? :rolleyes:

dove trzymam kciuki za jutrzejszy dzien

czy macie jakies info od malinki?? czy sa juz w domu??
 
Ostatnia edycja:
"W brzuchu ciężarnej kobiety były bliźniaki. Pierwszy zapytał się drugiego:
- Wierzysz w życie po porodzie?
- Jasne. Coś musi tam być. Mnie się wydaje, że my właśnie po to tu jesteśmy, żeby się przygotować na to co będzie potem.
- Głupoty. Żadnego życia po porodzie nie ma. Jak by miało wyglądać?
- No nie wiem, ale będzie więcej światła. Może będziemy biegać, a jeść buzią....
- No to przecież nie ma sensu! Biegać się nie da! A kto widział żeby jeść ustami! Przecież żywi nas pępowina.
- No ja nie wiem, ale zobaczymy mamę a ona się będzie o nas troszczyć.
- Mama? Ty wierzysz w mamę? Kto to według Ciebie w ogóle jest?
- No przecież jest wszędzie wokół nas... Dzięki niej żyjemy. Bez niej by nas nie było.
- Nie wierzę! Żadnej mamy jeszcze nie widziałem czyli jej nie ma...
- No jak to? Przecież jak jesteśmy cicho, możesz posłuchać jak śpiewa, albo poczuć jak głaszcze nasz świat. Wiesz, ja wierzę w życie po porodzie." ....
 
reklama
dzien dobry marcowe mamusie... u nas zimno...brrr 2 stopnie i pochmurno...znowu... ja spac nie moge i ogladam jakies gluopie seriale komediowe poranne:sorry:
malz spi ...normalnie to bym go pewnie obudzila ale jakos teraz nie mam juz tyle sily zeby go zaczepiac i bidulek niech sobie pospi bo zmeczony po pracy przyszly tatus;-)
PINKA/AGATA - ale jaja wy to juz lada dzien i dziwne to tak sluchac ze nic sie nie dzieje...kiedys jak jeszcze nie bylam w ciazy to sobie myslalam ze jak sie ma termin np na pierwszego to pierwszego sie urodzi:-) a widac ze to wcale tak nie dziala:happy:...teraz to juz marzec i na pewno nam sie zacznie i wierze ...albo nie to zle slowo...czuje tak jakos w kosciach ze jednak bedziecie pierwsze:tak:

EWE - ONA przeciez wyslala smska do ktorejs z nas i jest na szpitalnym ze po wizycie juz dawno i teraz miala miec cesarke wiec juz pewnie sa po i ma malutka przy sobie:tak:

spokojnego dnia marcowe mamuski;-)
 
Do góry