reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Harsh biedactwo przytulam mocno, to co dziś się znowu działo??? :szok:
Olafkowi DUUUŻO zdrówka, może to jakiś fałszywy alarm .... :tak:
&&&&&&&&&&&&&&&&

Ja coś spać nie mogę ......., a do tego eMek mnie ostatnio tak wkurza, że masakra :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, najgorsze, że takimi pierdołami. taki jakiś niepozbierany się zrobił i jak sobie pomyślę, że żadnego wysiłku nie musiał by włożyć w to, żeby mnie nie irytować a on tak na luzie stwierdza, że to ja przesadzam, marudzę itp. to jeszcze bardziej mnie wściekłość ogarnia :angry::angry::angry: - a nawet jeśli ma rację - to jestem w ciąży i wolno mi :confused2:, byłam grzeczna większość ciąży i niedużo wyskoków miałam :baffled:, więc na koniec mógł by się trochę postarać .....
 
reklama
Witam się skoro świt ;))))

Hars co jest grane????

Mamii facet to nigdy nie zrozumie kobiety w ciąży.. my same ledwie ogarniamy, co z nami robią te hormony ;) mój małż mi wczoraj w aucie powiedział, że strasznie nerwowa jestem.. a chodziło o to, że wydawało mi się, że auto z naprzeciwka nam mrugnęło i mówię "czy tamten nam zaświecił?" i musiałam 4 razy powtórzyć i wytłumaczyć o co mi chodzi, no chyba każdy by w takiej sytuacji już nerwy stracił tym bardziej, że rozmowa bez sensu skoro nie widział tego samochodu, a on już dawno przejechał hahahaha No i taki pierdół a tyle nerwów ;p

A ja nie śpię już od 2h i walam się po wyrku z boku na bok.. Jasiek od wczoraj ma jakąś inną pozycję i bardziej czuję jego kopniaczki i turlania, może uda nam się go wreszcie nagrać ;) Wczoraj wieczorem szalał, a eM stwierdził, że jeździ mi pod tą skórą jak rekin :DDDD
 
Ja również się witam po wyczerpującym weekendzie:)
Materac zakupiony i jeszcze kilka żyrandoli udało mi się z mężem wynegocjowac, bo przeciez dzieci uwielbiają się na lampy patrzec, a nasz Antek byłby pokrzywdzony gdyby w domu miał tylko żarówki;)
A wczoraj jeszcze byliśmy na 1 urodzinach Kubusia kuzynki i dzisiaj jestem padnięta.
Idę poczytac co tam u Was słychac.
 
witajcie

harsh zdrowka dla olafka :-) mam nadzieje ze z toba wszystko ok

a ja :szok: obudzilam sie sama o 7;30 i juz nie zasnelam normalnie 9 lub 10 wstaje i nawet pranie nastawilam idziemy dzis na SR na 17 jupi!! to beda pierwsze zajecia
milego dnia
 
Witam poniedziałkowo:)
U mnie weekend w miarę ok, za to noce już mniej przyjemne:-( Dziś w planach małe zakupy i odpoczywanie:-)
Harsharani - dobrze, że to fałszywy alarm:-) Wytrzymaj jeszcze troszkę dla dobra dzidziusia;-) Dużo zdrówka dla Olafka
Mamii - tak to już z tymi mężczyznami jest:tak: Końcóweczka ciąży już, więc ich też zaczyna ogarniać panika, być może stąd to zachowanie;-)
Malina - nam się wczoraj udało uchwycić ruchy naszego synka:-) szkoda tylko, że przy bardzo słabym świetle i komórką:sorry: ale lepszy taki filmik niż żaden:tak: jak tylko światło się świeciło i brało aparat to mały się uspokajał, jak gasiło znów imprezka w brzuszku była:-D

:-)Wszystkim weekendowym jubilatkom i solenizantkom życzę wszystkiego najlepszego, łatwych porodów i zdrowych maleństw:-)
 
Witam się i ja po wizytacji teściowej:>
Przeżyłam..całość wizyty pozostawię bez komentarza, przytoczę tylko powitanie, które mówi samo za siebie, a mianowicie: "A co tam u grubasa?" :/
Za to mamcia moja spisała się znakomicie i obdarowała Juniora wieeeeeelką torbą ciuszków, kocyków i innych pierdółek :> Po tygodniu pewnie Was nie nadrobię, ale widzę Harsh, że z Olo coś znów się dzieje? a czy on przy tym ma jakieś problemy z gardłem?bo mój Emek tak cierpiał w ciągu roku, ciągle gardło zawalone, ciągle gorączka, i w końcu dopiero lekarz tu we Wrocku stwierdził, że to może od alergii i przepisał leki..przeszło jak ręką odjął.
Malina - zabawne to jest jak te nasze chłopaki tak wariują nie?Junior wczoraj spał może godzinę, cały dzień to była jedna wielka dyskoteka nienarodzonego człowieka:>
Ewe - owocnych zajęć na SR:)
Martita24 - moje kosztowały 45 zł. Ale wiem, że mogą być droższe, bo w jednej przychodni powiedzieli mi, że około 75 zł.

No dobrze czas zaparzyć kawkę, wstawić pranie, zabrać się za prasowanie i szykowanie obiadku :) Miłego dnia dziewczątka:)
 
Witam po weekendzie.
Troszkę nadrabiania miała, ale nie było tak źle :)

Harszka trzymaj się nam tutaj jeszcze choć troszkę. Dużo zdrówka dla Olafa.

Przede mną ostatnie 3 dni w pracy.
A potem laba. Tylko co ja będe całymi dniami robiła????????

Miłego dnia Babelki :)
 
reklama
cześć kochane!
u mnie początek tygodnia okropny. Obudziłam się z paskudnym krwawieniem nosa:-(, bólem głowy i strasznym osłabieniem. Krwawienie na chwile ustaje po czym wraca znowu. Wizyta jutro więc muszę powiedzieć o tym ginkowi. Myślałam, że z wami troszkę posiedzę, ale do niczego się nie nadaję.
Buziaki dla wszystkich, a ja kładę się i odpoczywam
 
Do góry