reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

witam mamusie :-)
Jutro wizyta u ginki, a dziś się nudzę. Jakoś nie umiem sobie znaleźć zajęcia. Ugotowałabym coś, ale niestety kuchnia zajęta przez moich "fachowców". Chyba spędzę dzień leniu****ąc na kanapie :sorry2:
No i wygląda na to, że zaczynam 7 miesiąc, czyli III trymestr :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam w ten szary dzien:-)
My juz po sniadanku,M zrobił swoje popisowe jajka w koszyczkach,mniammm;-)
Dzis chce sie wypuscic na małe zakupy ,moze cos dla dzidzi i jakies słodycze pod katem prezentow gwiazdkowych dla dzieciakow,musze tylko przel;iczyc fundusze czy na cos nam starczy jeszcze;-)
Koncia ja tez jutro mam wizyte,trzymak kciuki za Ciebie:tak:
Marta no juz mogli Ci odpuscic ta kolacje,miłej niedzieli i szybkiego powrotu ze szkoły;-)
Patik fajnie ze odwiedziny doszły do skutku;-).Ja tez zawsze sie dziwiłam jak to jest z tym cukrem bo mam znajoma cukrzyczke i ona wperdzielała ogrom słodyczy i nic jej nie było a czasem zwykłego jedzenia nie mogła.
Pinka zapomniałam wczesniej napisac ze na nowym awatarku jestes bardzo podobna do takiej aktorki z ''Na dobre i na złe'' co gra tam Lene Starska:-)

Dziewczynki miłej niedzieli w gronie rodzinnym zycze:-)
 
Kochane napisałam wiadomosc na wątku USG i o ruchach, prosze o pomoc, wiem ze mozna by pomysleć ze moze przesadzam, ale tak sie martwie ze chyba wyjde z siebie...
 
Cześć Pączulki :* U nas mega śnieżyca za oknem i aż strach wsiadać w samochód..
Mężuś lata po lesie i strzela, na pewno wymarznie na maxa :/
A ja zrobię sobie przerwę w tłumaczeniach i mykam do mamy na obiad mmmmmmmmmm
Uzgodnimy powoli co robimy na wigilię, co trzeba kupić..
Pokażę jej moje nowe znalezisko wózkowe, bo w końcu to babcia ma go kupować ;)
A Fredzik polata z nowym psem mamy :) Zawsze na początku ta maleńka jest kosmicznie przerażona i tylko Fred dotknie ją nosem, to ta w pisk na całe gardło, jakby ją szlachtowali, ale po chwili już go sama podszczypuje i gonią się po całym domu jak dziki ;)

Zmykam, bo Jaśko mnie boksuje i domaga się obiadu ;))))
 
Witajcie marcóweczki w ten chłodny dzionek właśnie zaraz biore sie za obiadek i musze poszukać nowych getrów bo ta laska co od niej hurtem kupowałysmy nie ma wystawionych a one takie świetne są a musze mieć koniecznie jeszcze jasne bo te sliwkowe wyglądaja jak mój pies całe okłaczone wiec tylko po domu sie nadaja a przecież w taką zimnice musze mieć coś ciepłego pod spodnie .

Mam nadzieje że was ten śnieg nie zasypie:-D
 
Hej laseczki-marcóweczki
Witam wypoczęta - po dyżuże spałam do 9.00 i tylko 3x wstawałam w nocy na siku. Wykąpałam się, zrobiłam na bóstwo. Jutro jadę do warszawy więc pobudka o 4.15 bo pociąg o 5.00, a we wt wizytka u ginka - mam nadzieję że wszysko bedzie ok i jeszcze będę mogła pracować, przynajmniej do końca stycznia
 
Hejka bąbelki
Ja zaczynam 3 trysemestr 23 grudnia ;> jeszcze kawałek już nie mogę się doczekać ^.^ mój dzień 0 minoł czyli wtedy jak bym urodziła mojego synka <25tydzień> mam nadzieje że tym razem pójdzie wszystko okej , najwcześniej chciałabym rodzić w lutym mam nadzieje, że wytrwam a jak Bóg da to jak najdłużej. Chciałam się spytać ile mierzą wasze szyjki macicy ?? moja 3cm 6mm miałam 4cm ale to jest normalne że zaczyna się powoli skracać ... odp i pozdrawiam
 
reklama
heja

ja tylko na chwile spie na stojaco!!!!!!!!!!!!! Mała w nocy goraczki dostała i jestem mega nie wyspana brrrrrr teraz marudzi jak nie wiem ze na nic czasu nie ma tylko na przytulaski z nią:tak:

zajrze w wolnej chwili a tymczasem miłego niedzielnego popołudnia
 
Do góry