reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
hej chudzinki :-D
Dziś z M odwiedziliśmy castorame, no i przy okazji nie ominęła mnie wizyta u teściów. Wielka odmiana teściowej nadal trwa, chyba M nieźle jej musiał nagadać ;-) nie wnikam co, ważne, że podziałało. Pokazywała mi dziś ciuszki po moim M i wspominała jakie one kiedyś jej się piękne wydawały i to były wielkie zdobycze, a teraz widzi, że szmatki w porównaniu z dzisiejszymi.:-)
M wziął się za malowanie sufitu w kuchni, jutro wreszcie biorą się za kładzenie kafelków.

Myślimy też o remoncie łazienki i położeniu od razu nowych podłóg w korytarzu,kuchni i łazience. Ja chciałam terakotę, ale M namówił mnie na panele wyglądające jak kafelki, bo będą cieplejsze. Obejrzałam i mi się podoba.

Pinka, przeraziłaś mnie tym nożem. Uważaj kobieto, mi też wszystko z rąk leci, albo się o coś obijam i ogólnie gapowata się zrobiłam, dlatego m.in. się wywaliłam na chodniku. A wracając do noża, ostatnio na zajęciach z arteterapii facet kazał nam ołówki ostrzyć nożem. Powiedziałam, że nie ma mowy. To on taki oburzony, że mamy się tego nauczyć i obniży nam ocenę :sorry2: Stwierdziłam tylko, że mam słabą krzepliwość krwi w ciąży i słabą koordynację, i że będzie dużo sprzątania. Wziął mój ołówek i naostrzył bez gadania, a inne dziewczyny podały mu też swoje :-p kto to widział, żeby UAM na temperówkach oszczędzał. :sorry2:

madzikm, pyszne pierniczki, przyjmujesz zamówienia? Też zawsze piekłam, ale teraz mam lenia, za dużo pilnowania i skakania przy piekarniku. A co do kalorii, to ja też od lat liczę, przed ciążą jadłam 1200, teraz 2000 w porywach jak sięgam po słodkie i tyję, tyję, tyję najbardziej ze wszystkich ciężarówek marcowych :-p
 
Jejku madzik ale pierniki:-) mniam mniam

wpadam zameldować, że ledwo żyję. Wczoraj walczyliśmy z 40 stopniami gorączki u Piotrusia. Cała noc nieprzespana, gorączka nie chciała spadać, ciągły płacz, spałam przy nim na siedząco. Od razu z rana polecieliśmy do lekarza. Okazało się, że od czwartkowej wizyty i zdiagnozowanej infekcji wykluła się angina:-(
przynajmniej wiemy, co mu jest, bo najgorsze, to taka niewiedza i bezsilność jaką przeżyłam.

Jak chwilkę odsapnę, bo młody już usnął spróbuję was poczytać.

Marta szukając informacji o antybiotyku sumamed trafiłam na twój stary post na jego temat. Troszkę jestem sceptyczna, co do tego antybiotyku o spóźnionym, ale skondensowanym działaniu. wiem, że podawałaś swoim chłopcom, napisz jak możesz jak na niego reagowali i czy choroba rzeczywiście przechodziła w przeciągu 3-4 dni?:-( ja jestem laik w sprawach antybiotyków, bo w życiu Piotrusia braliśmy tylko 2 razy.
 
koncia to super ze jestes z remontu zadowolona a co do ostrzenia ołówków to jakas masakra nożem??????? hahah nie moge co za gość:szok::szok:

a ja dzis mam dzien smiania ahha i az skurczy romalnie dostałam a mianowicie dzis nie chciało mi sie za bardzo myslec nad obiadem i ugotowałam kalafior ziemniaki do tego jajko9 taki smażone wiecie a moja kochany małzonek po zjedzeniu obiadu takiego smska mi wysyła


Obiadek wyborny a jajeczko jak by minute temu wyszło z kurki palce lizac !!! dawno tak dobrze nie jadłem hotel 5 Gwiazdkowy sie chowa;-))

popłakałam sie ze smiech i prawie popusciłam w majtki( sory za te popusciłam) on chce zebym ja chyba terminu porodu nie doczekała bo tak mnie rozsmiesza ze szok.......
 
Skarletko- sumamed przedewszystkim podaje sie w potwierdzonej infekcji chlamydiami i mykoplazmami, w "zwykłych" zakażeniach bakteryjnych lepiej siegać po "zwyklejsze" antybiotyki bo niestety bakcyle sie uodparniają i potem nic juz nie działa w powaznych infekcjach-tyle lekarsko-akademickich mądrości.
 
A ja dalej zdycham- wszystko ze mnie wychodzi. Kaszle jak stary traktor, aż mnie bolą więzadła w pachwinach i pod biustem. Cały czas kicham i kapie mi ciągiem z nosa- bez chusteczek ani rusz!!! Myślę ze leki zaczynają działać a choróbsko ze mnie wychodzi którędy sie da:):-)
:ninja2::ninja2::ninja2:

Madzikm-
oj Ty nie grzeczna jak możesz takie pysznosci wrzucać na forum ciężaróweczek- nie masz Kochana dla nas litości- cudeńka!!!:-p:-D

Papcia-
dobrze ze nigdzie nie poszłaś. Ja tez bym tak zrobiła i się wkurzyła na Twoim miejscu....a rodzinka niech się popuka po głowie ze cie chciała ciągnąc nie dość ze w ciąży, ze po szpitalu to jeszcze na takiej pogodzie dla obcego prawie faceta!!!


Also
- fajne są takie zakupy i pranie apotem prasowanie- takie tyci tyci:)

Cornelka- ale opisujesz pysznosci...mniam:) nic tylko smaki robisz:)

Pinus- znowu w Twoim poście czytam o jakimś jedzeniu...oj ja to wymiękam przy Tobie...:-p:-p:-p:-D

Pabella- dzidzia szkoli mamę:):)nie daj sie hi hi:-D

Scarletka- ojoj angina nie dobrze....zdrówka...i Ty nam na siebie uważaj!!!
 
Ostatnia edycja:
Skarletko- sumamed przedewszystkim podaje sie w potwierdzonej infekcji chlamydiami i mykoplazmami, w "zwykłych" zakażeniach bakteryjnych lepiej siegać po "zwyklejsze" antybiotyki bo niestety bakcyle sie uodparniają i potem nic juz nie działa w powaznych infekcjach-tyle lekarsko-akademickich mądrości.

dziękuję kochana!właśnie dlatego zapytałam, bo takie mam obawy.
mam jednak nadzieję, że lekarka wie co robi, bo i on i ja padniemy przy tym wszystkim trupem:(
 
Cornellka dzięki za info, wezmę sobie wodę, może mi pozwolą popić ;)Wisz.. co pielęgniarka to inna szkoła..
Olka współczuję przebojów :*
Madzia ciacha wyglądają wyśmienicie mmmmmmmmmmmmmmmm
Scarlet duuuuuuuuuuuuuużo zdrówka dla Piotrusia, niech mu się polepszy jak najszybciej :*
Vetka to jeszcze około 2h i finito? Koniec z dyżurami! Będziesz mogła wreszcie trochę się polenić i nabrać kilosków chudzino ;)
Milusia niech wyłazi i ucieka od Was jak najdalej!!

A u mnie nuuuuuuuuuuuuuudny dzień, nie udało mi się eMka wyciągnąć nigdzie, zaparł się i koniec.. Trochę popracowałam, trochę pograłam na odlotku (Odlotek.pl - Całkowicie darmowe nagrody, konkursy i loterie internetowe! - Odlotek.pl darmowe nagrody, konkursy i loterie internetowe! fajne gry, polecam :D), trochę spożywki kupiłam i trochę tv obejrzałam w tym Kuchenne rewolucje i tym razem knajpka jakieś 50km ode mnie, muszę tak wyciągnąć małża!!
Dostałam wreszcie ciuszki od siostry eM, przejrzałam i generalnie masa śpiochów, body i koszulek, a najlepsze są chyba mini spoednki :D Muszę dokupić rajstopki i ciepłe bluzy i sweterki - przynajmniej wiem na czym stoję :)
A teraz mam w salonie zebranie wojaków paintballowych przed jutrzejszą bitwą, siedzę więc sobie w sypialni i okupuję lapka..
 
Madzik, cudne pierniczki. Ja postanowiłam w tym roku też piec razem z Ignasiem, tylko nie mam przepisu. Może chciałabyś mi na priva wysłać? Jeszcze może koleżanka mi też da przepis jak do niej zadzwonię, ale Twój chętnie też wezmę.

Ola, to też miałaś niezłe przeboje z tym pobieraniem krwi. Jeśli chodzi o lumpki to ja tu nie chodziłam, bo do tych, do których trafiałam to było cholernie drogo. Odkryłam jeden niezły na Ujejskiego chyba taka boczna uliczka od Legionów przed piekarnią Gotowały, nie wiem czy kojarzysz. No i fajne rzeczy mają też nad Aldkiem. Dzisiejsze zdobycze są właśnie stamtąd. Mają drogo powyceniane, ale ja dzisiaj kupiłam je taniej. Mam też ze 3 blisko domu małe, ale tam mają bardzo mało dziecięcych rzeczy, czasami coś się fajnego trafi także przy okazji zachodzę.
 
reklama
Goscie dolecieli. Wszyscy juz spia wlacznie z kotem, ktory nie jest zadowolony z 3 dodtakowych osob w domu.
Chyba im sie tu podoba, chociaz woleliby, abysmy mieszkali w Polsce. coz, takie zycie.

Wypili za zdrowie Victorka i popadali jak muchy. Moje sloneczko wlasnie przeklada sie w brzuchu robiac fale :)
Jutro mielismy jechac do oceanarium, ale czytam na stronie wlasnie,ze zamkniete z powodu zlej pogody. A niech ich. pokrzyzowali nam plany, grrr. Moze jutro otwarza jednak, a jak nie to przynajmniej w poniedzialek.
Moj brat stwierdzil, ze jego zona to taki brzuch jak ja miala w 4 miesiacu ;)

Dzis mnie strasznie kregoslup boli. Zmeczylam sie przygotowaniem obiadu i sprzataniem. Aby do swiat. Potem odpoczne.

Dziadek dal taki prezent, ze wystarczy na cala wyprawke....
A w przyszlym roku chyba czeka mnie wesele i slub :szok:
 
Do góry