reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Pabella na drugi dzien szlam do lekarza i musialam miec juz wyniki wiec nie moglam:)mi tez lobuzuje po pecherzu ale naszczescie jest to wieczorem jak juz leze ogolnie w dzien jest leniwe i bardzo rzadko sie uaktywnia

Ola ja tez robilam kolo 10 i nikt mi nic nie mowil ale nastepnym razem pojde w takim razie wczesniej no i wspolczuje ze musialas dwie godz czekac ja tylko jedna bo nie dalabym nawet rady przez pierwsze 15min myslalam ze oddam ja a pozniej przeszlo tyle ze robilam sie glodna:p

Milutek gdzie sie tak zalatwilas ja myslalam ze mnie wczoraj cos bierze bo tak sie fatalnie czulam ale to chyba jednak bylo zmeczenie bo dzis juz lepiej a Ty wracaj do zdrowka:)

Malina mi nawet gin powiedzial ze wode moge pic

Koncia ja tez sie nudze zreszta dzien jak codzien:p

Pinka zdrówka dla małej:)

wlasnie 3 trymestr a ja wciaz nie moge uwierzyc ze w ogole jestem w ciazy:D i nie moge sie doczekac kiedy sie urodzi:)

a ja mam pytanko czy dostalysmyscie od gina jakas karte do kontroli ruchow plodu?bo ja mam liczyc od 9do21 do 10 i zapisac o ktorej godz sie ruszal tylko ze moje malenstwo szaleje po 22:p
 
reklama
Cornellko, ty już jesteś w 28 tyg, ruchy liczy się od 28-30 tygodnia, więc większość dziewczyn pewnie jeszcze nic o tym nie wie i nie każdy lekarz aż tak przestrzega liczenia ruchów jak twój - twój bardzo trzyma się standardów, to b.dobrze
 
Hej Kochane:)
My oczywiście standardowo w łóżeczku. Kaszel wykończy moje mięśnie brzucha...ze już nie wspomnę o biednych moich wytrzepanych dziewczynkach:) Katar dalej mnie meczy- chyba problem tkwi w tym ze na nosek nic w sumie nie dostałam a antybiotyk niby działa ogólnie- ah nie wiem ile mnie to jeszcze bedzie trzymać.

Inna sprawa- u mnie wieje halny i neta dopiero teraz złapałam:(

...a jutro mamy trzecie podejście z eMkiem do szpitala na jego operacje- trzymajcie kciuki żeby to było ostatni raz!!!!:)
 
Milutek ja na katar stosowałam areozol do nosa EUPHORBIUM AEROZOL DO NOSA 20 ML dla mojej Hani też i był bardzo skuteczny, jest to lek homeopatyczny i bezpieczny, kosztuje około 25 zł, ale naprawdę godny polecenia:tak: dużo zdrówka:-) a za M. trzymam kciuki!
 
chwila dla siebie dziecko jeeeeeee:-D

a ja sie zabralam za gotowanie bigosu miałam jeszcze gołąbki robic ale juz mi sie odechciało:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Milutek- trzymam trzymam!!!!!!!!!!
Marta- ładnie sie uczysz hahah:-D:tak:
Cornelka- ja nie licze bo moja dziecko prawie cały czas kopie i przeciaga sie ze chyba od tego liczenia bym zasneła haha a pozatym ja nie pamietam o takich rzeczach:-(

na kolacykę robie zapiekanki bagietka jest piecazrki ser i suróweczka a dawno takich nie jadłam mniammmmmm po ty wzglendem chciała bym być w polsce:-D

ja mam w czwartek wizyte i juz sie boje bo rano krew a po poludniu Połozna:szok::szok:
 
Ostatnia edycja:
Ja juz po popołudniowej drzemce mała sie troche rozbudziła i chciałam jej muzyczke puścić ale chyba jej sie nie spodobało bo ucichła albo za cicho było zaraz chyba kawke z ekspresu sobie śmigne na rozbudzenie i płaskiego cycka murzynki dla osłody a później może jakiś spacerek delikatny co bym świeżego powietrza w płuca nabrała
Pinka a do mnie sie z tym bigosem czasem nie wybierasz?:happy:
Milutek o rety Tobie tylko79 dni do końca zostało?!!!!!!!:szok::szok::szok:
na katar kup sobie do wąchania olbas oil albo olejek eukaliptusowy mnie sie odtykało po wciąagniu tego zapachu
 
Ostatnia edycja:
reklama
Milu- no własnie kiedy to zleciała ja niedawno mwiłam do M ze wizyta dopiero za 6 tygodni a to juzzzzzzzzzzzzzz:szok::szok::szok:
dziekuje za komplemencik co do zdjecia:tak::-D

Moja laska zjadła i teraz wlasnie wywaliła caly worek swoich ubranek i rewia mody:tak: ona mnie wykonczy no ale ze ma goraczke to jej wybaczam hahahaha:-D:tak::-D
 
Do góry