reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

U mnie hematokryt wynosi 31,6:(

W wątki: wizyt i badan wpisałam to co mam niby złe w mojej morfologi- plis zerknijcie na te moje wredne wyniki:)
Będę wdzięczna:)

Milutku ja brałam Magne B6 początkowo 3x1 tabl a jak mimo to magnez mi zleciał jeszcze bardziej to teraz łykam 3x2tabl.
Mi morfologia spadła z 14,5 na 11,2 a potem na 10,8 mimo tardyferonu fol a hematokryt mam 32,4 no ale takie są uroki ciązy. Ale żyby pocieszyć wszystkie "anemiczki" to dziecko dostaje żelazo preferencyjne - czyli mama ma anemię a dzidziś nie:-), pod tym względem to pasożyt:szok:
 
reklama
Jak będzie małą dziewczynką będą mówić Misia a jak dorośnie -Miśka i zastanawiam się, gdybym ja miała tak na imię, czy byłabym szczęśliwa... ustaliliśmy z mężem, że męskie imię wybieram ja a on żeńskie, więc najprawdopodobniej zostanie Michasia;-)
Śliczne imię i gratulacje - coraz więcej dziewczynek nam na marcu przybywa:tak::-).
Hej Dziewuszki:) Wczoraj byłam na wizycie i dowiedziałam się że maleństwo jest dziewczynką:) Bardzo sie ciesze bo mówiąc szczerze chciałam dziewczynke:) Będzie miala na imię Karolina :) Już nie mogę się doczekać kiedy przyjdzie na świat:) Jak tam u Was pogoda??? Bo u mnie okropnie zimno <brrr>
U nas miała być Karolinka:zawstydzona/y::zawstydzona/y::tak::-D:-D.
To i mnie nie może zabraknąć na 1000 stronie!!!
35avwo0.jpg


Jeśli 100 stron "pękło" na naszym ciążowym półmetku, to należy się spodziewać do marca co najmniej 2000!!!

Justysia, gratuluję córy. Karola to fajne imię, coraz rzadsze teraz.
I mi się udało na 10001 załapać, ja mam ustawione po 20 postów;-):tak:.
 
Czesc dziewczyny, jestem tu nowa :) Postanowiłam dołaczyc, bo w gronie zawsze raźniej, a ja to raczej samotna jestem (mieszkamy na obczyźnie) więc nie mam do kogo na pogaduchy latac :( Jak się czujecie? U mnie pogoda straszna: leje i leje, ale dam radę :)
 
Czesc Basia, wiele nas tutaj jest z obczyzny (szczegolnie brytyjskiej) wiec dobrze trafilas :)
Mamy z Polski tez sa ok ;) ,ale radze uwazac na momenty, gdy pisza co robia na obiad...Albo o zachciankach...no jezyk chce gdzies uciec ;) Widze, ze masz wesolo z dwojka maluchow :)

Niech ktos za mnie idzie na to glupie spotkanie w firmie K...Prosze.

Bylam z Olafem w przedszkolu i byla taka slodka 20dniowa dziewczynka tam- nawet ja trzymalam przez momencik... Jejuniu- jaka kruszynka. Ja juz zapomnialam jak malutkie dzieci sa!
 
Ja za nim wszystko przeczytałam to jestem na 1002 giej hehe... :D

latife kochanaaa imie cudowne!! i chyba jak bedzie dziewczynka to i ja się nie opreeee i bedzie u mnie Michasia, juz pytałam mojego M i powiedział ze no no najladniejsze dopoki co hehe ;))))


Justysia tez gratuluję córci ;))) a Karolinka tez pięknie, jak moja psiapsióła ;)))
 
Witajcie!

poziomka gratulacje bliźniaków!!! na wcześniejszych USG lekarz się nic nie domyślał? a to niespodzianka!:-)

basia witaj! rozgość się:-) czekasz na trzeciego dzidziusia, ja mam w planie po 30stce trzecie sobie zafundować;-)

milutek Twoje wyniki są naprawdę od bardzo małao brakuje Ci do dolnej granicy normy:tak: ja miałam taką anemię, że przykładowo żelazo norma od 9 a ja 4,5:sorry: z hemoglobiną podobnie, kilka tygodni sorbiferu i jest ok. Uważaj na zaparcia przy braniu żelaza:confused2:

latife typ mojego męża - Michalinka:tak: ale ja czuję, że chłopak będzie.

wiecie co...kobieta pracująca jestem a najbliższe 5 dni mam wolne:happy: yeah!
Córa ma robaki, będziemy walczyć!
 
Cześć Pączuszki:))
Wojny nie będzie bo dziewczyny się rodzą;DD
WIELKIE GRATULACJE DLA MAMUŚ!!
Na 1 usg nie było widać nawet zarodka tylko pęcherzyk i to też jeden.
Co do anemi to ja w każdej ciąży miałam i nawet zastrzyki nie pomagały a ginka nie wierzyła mi że tabletki z żelazem biore bo żadnej zmiany nie było. Anemia u mnie kończy się dopiero w 8 miesiącu i potem nie ma już problemu,teraz też już hemo mam za niską.

 
Ajj jestem już wykończona:( O 6 rano wstałam i do pracy... wróciłam dokładnie o 18 do domu i odrazu zaczęłam robić obiad. Jeszcze ziemniaczki się gotują a kotleciki już usmażone... Masakra jest tak zimno że szok... Byliśmy dziisiaj u moich teściów;) Strasznie się cieszą że będzie dziewczynka bo Oni mieli samych chłopców no i jednego wnuka i nareszcie jakaś dziewczyneczka:)
Witamy Cię Basiu. I wiem co to znaczy być na obczyźnie... ja jak się dowiedzialam że jestem w ciąży byłam w Londynie i odrazu zdecydowaliśmy z mężem że wracamy do Polski bo np ja nie wyobrazam sobie życia z małą za granicą... nie ma to jak dom... wiadomo w Polsce ciężko ale zawsze to własny kraj..
 
Witam !!!!

Wpadam tylko na chwilę,u mojej Natalki potwierdziła sie mykoplazma i musiałam podać jej antybiotyk:baffled:.Znowu siedzimy w domu,nie chodzi do przedszkola i na nic nie mam czasu.:baffled:

sorki,ale zdołam Was nadrobić!!!!!!!Pozdrawiam.
 
reklama
justysia piekne imie dla dziewczynki zupełnie jak moje:)
zaraz spadam sie wykapac i wydepilować tu i uwdzie jak mnie to wkurza bo strasznie delikatna skóre teraz tam mam i wszystko zajebiaszczo swedzi na drugi dzień
a powiedzcie mi jak wy sie tam depilujecie zupełnie cała czy jak bo ja mam dosyc depilacji całej ale tak jakoś dziwnie mi sie wydaje bez tego
 
Ostatnia edycja:
Do góry