reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Helooo Girlsss ;))))

Kurka wodna mam mętlikkkk, gdyż ponieważ nie wiem czy mam dziś farbować włoskiiii :/ Tyle opinii pisze na necie ze jasne ze juz nie zyjemy w XIX w. i wogole samo to ze jestem

fryzjerką i wiem na jakich farbach pracuje, mają bardzooo malutko amoniaku, wiec bez problemu bym zafarbowało, i ile klietek w ciazy farbowało w salonie włoski i wszystko jest oki,

leczzzzzzzzzzz pomyslalam a zadzwonie do gina... tak odbiera starsza recepjonistka i stwierdziła ze z tego co wie to lekarz raczej odradza :/ :/ i zrobił mi mętlik w głowie bo za

godzine wlasnie chce farbowac włosy :(((( macie jakies przykre doswiadczenia w zwiazku z farbowaniem ?? A przeciez nasze samopoczucie musi być swietne ... a ja nie moge na siebie patrzec.. :/
 
Helooo Girlsss ;))))

Kurka wodna mam mętlikkkk, gdyż ponieważ nie wiem czy mam dziś farbować włoskiiii :/ Tyle opinii pisze na necie ze jasne ze juz nie zyjemy w XIX w. i wogole samo to ze jestem

fryzjerką i wiem na jakich farbach pracuje, mają bardzooo malutko amoniaku, wiec bez problemu bym zafarbowało, i ile klietek w ciazy farbowało w salonie włoski i wszystko jest oki,

leczzzzzzzzzzz pomyslalam a zadzwonie do gina... tak odbiera starsza recepjonistka i stwierdziła ze z tego co wie to lekarz raczej odradza :/ :/ i zrobił mi mętlik w głowie bo za

godzine wlasnie chce farbowac włosy :(((( macie jakies przykre doswiadczenia w zwiazku z farbowaniem ?? A przeciez nasze samopoczucie musi być swietne ... a ja nie moge na siebie patrzec.. :/


nic się nie martw i spokojnie idź robić na bóstwo. ja się w poprzedniej ciąży farbowałam, wszystko było ok, a i w tej ciązy robiłam to już 2 razy, przede mną kolejny i żadnych przykrych doświadczeń nie mam, wręcz odwrotnie - lepsze samopoczucie, bo czuję się zadbana:)
 
Dziewczyny jakaś paranoja z tym farbowaniem, bo ja jakbym nie farbowała włosow co miesiąc, to do końca ciąży miałabym z 10 cm siwych odrostów(geny po tacie) ,brrrr.Przeciez teraz nikt nie naklada perchydrolu na włosy.
 
Ona ja farbowałam bo nie lubię odrostów. Tylko decydowałam się na nałożenie ciemniejszej farby niż mój wcześniejszy kolor i po kilku myciach się wypłukał. Czytałam że czasami włosy w ciąży nie są podatne na farbowanie przez hormony. A jaka w tym prawda to nie wiem... Teraz chodzę cały czas w kucyku bo wtedy nie widać róźnicy. Mam plan jeszcze raz iść do fryzjera je malować i jak nie wyjdzie znowu to dam sobie spokój do końca ciąży...
 
(...) Potem to szkoda gadać.....dokulałam sie do biura inż.kontraktu o 10.40 i z racji tego ze dzis był jakiś dzien odbioru robót w jakiejś wsi to powiedziałam wszystkim sekretarkom że nie wyjdę stad dopóki nie spotkam się z gł.inżynierem!! Siedziałam w biurze 4 godz.- wygladało to jak totalny akt desperacji....jeszcze jutro muszę tam dowieść resztę papierów która mój M wziął razem z autem. Oh brak słów...

podsyłam coś dla wszystkich zmagających się na co dzień (i od święta też) z urzędniczą machiną a w szczególności dla naszego biednego dzielnego Milutka!! :-D

YouTube - petent naturalnym wrogiem urzędnika
 
Dziewczyny piszę podanie do Pani Profesor z uczelni jak powinien wyglądać do kogo zatytuowane? Do Pani Prof. KUL dr hab. Aliny Rynio???
 
Ona no bo Cie zaraz zastrzele;) kto jak kto ale fryzjerka to tym bardziej nie powinna sie bac farbowania a ten lekarz to jakis nawiedzony,ja juz kiedys pisałam ze nie szkodzi farba tylko opary i to w pierwszym trymestrze i jesli ktos jest nadwrazliwy na zapachy,ta opinie słyszałam w tv od bardzo znanego ginka.Po zatym nikt nidgy nie prowadził badan nad szkodliwoscia farby to sa tylko ''zabobony''.Nie ma nic gorszego niz ciezarowka z odrostem na pół głowy.
Ewi to normalne ze farba sie szybko wypłukała,zawsze tak jest jak nałozysz cos ciemniejszego na cos jasniejszego,najlepiej wtedy przyciemnic szamponem bo nie wypłucze sie tak szybko ale drugi raz juz tez bedzie sie trzymac lepiej.
 
reklama
Dziewczyny piszę podanie do Pani Profesor z uczelni jak powinien wyglądać do kogo zatytuowane? Do Pani Prof. KUL dr hab. Aliny Rynio???

Prof. KUL dr hab Alina Rynio( albo Rynia jak się nazywa Alina Rynia, bez odmiany)

Kochane, a powiedźcie mi czy też macie takie pragnienie jak ja? ja mogę pić jeden kubek za drugim,a i tak ciągle mi mało.
 
Do góry