reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Koncia bo niektorzy mysla ze na studiach nic sie nie robi tylko zalicza co trzeba kiedy trzeba,a co do gnojka to wiesz moze on Was przyszłych pedagogow chce przygotowac do zetkniecia sie z dzisiejsza młodzieza,oni moga byc gorsi od gnojka;) pieknie poprawiłas sobie humor pieknymi ciuszkami.
Malina trzymam kciuki za płec i badanie:)
Scarletka ja tez pije szklanke za szklanka,juz nie wiem co wymyslac zeby nie pic w kołko tego samego.
Harska a sprobuj moze takich najzwyklejszych pianek albo saszetek koloryzujacych czesto one najlepiej sie trzymaja,oczywiscie o ile masz siwych włosow mniej niz 20%
Ona tak jest ze czasem trzeba sie poradzic albo upewnic ;)

Zupka zrobiona i zjedzona,ciasto sie piecze,spacerek z kumpela i psami zaliczony,teraz trzeba posprzatac te nasze wieeeelkieee mieszkanko;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ona - nie pękaj tylko farbuj. Ja już co prawda dopiero raz zaliczyłam rozjaśnianie włosków w ciąży, bo na początku 2 razy uciekałam fryzjerce po poczuciu zapachu z salonu, ale ostatnio było bardzo ok. A u mnie belejaż to jest dopiero hardcore - 100-110 folii i w sumie z 4 godziny siedzenia i spłukiwania na bieżąco. I jakoś gra i buczy.

Koncia - olej olewaczy! Albo powiedz porządnie do słuchu.
Co do zakupów - fajne te tuniczki, też je oglądałam. Tylko boję się, że one na długo nie starczą. Bo tak naprawdę, to nie są to ciążowe ciuszki, tylko taki krój luźniejszy trochę na brzuszku.
Ja mam od nich taką tuniczkę:
UROCZE TUNIKI CIĄZOWE Z CHUSTĄ ROZMIAR XL/XXL == (1265415067) - Aukcje internetowe Allegro
Fajniutka jest, nie powiem, ale wiem, że jeszcze ze 2 miechy i będzie na brzuszku nieźle podjeżdżać.

Papciarkowa
- niech Ci się układa jak najlepiej z mężem. Ale pogoniłabym go ostro za jakieś "układy" z palantami z pracy, że do szkoły rodzenia nie będą chodzić. Co za idiotyzm?!!! A dziecko to same sobie zrobiłyście? Same też macie wychować? Dla takich jak oni, to przydałby się sznureczek do ciągnięcia za członek w czasie porodu, o którym wspominała kiedyś Katjusza ;-)
 
Uff... i jestem już na bieżąco, dużo się tu dzieje a ja jestem świeżą, niezaprawioną forumowiczką, więc mi trochę zajęło;-)

Zazdroszczę Wam dziewczyny, że czujecie już ruchy swoich maleństw, ja cierpliwie czekam... w środę wybieram się do swojego gin, więc może przy odrobinie szczęścia poznam płeć:-D trochę obawiam się tej wizyty, ale tylko dlatego, że mój mąż - K chce iść na usg razem ze mną :szok: a ja nie jestem przekonana czy to są widoki przeznaczone dla męskich oczu...

Pozdrawiam wszystkie marcóweczki a Pastelce życzę dużo zdrowia.

Ps też farbuje włoski i wszystko jest ok.
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie:)
Moge do Was dołączyc?
Dopiero dzisiaj załozyłam swój profil.
Termin mam na 03.03...
Właśnie czytałam teraz to co pisałyście ale nie jestem w stanie wszystkiego nadrobic.
Pozdrawiam
 
Koncia- współczuje Ci tego zamieszania w szkole. Podziwiam Cie ze w ciąży chodzisz dalej na dzienne- ciesze się ze ja mam zaoczne...a mimo to i tak mnie szlak trafia jak mam siedzieć choćby pól dnia w szkole. Co do tego projektu następnym razem zrób tak jak pisze Ewi- nie wpiszcie ich i koniec- niech się naucza!!!!! Nikt za Ciebie nic nie zrobi to dlaczego za nie ma ktos robic!???!!!!!!!
A ubranka śliczne i niedrogie:):-)

Malinka- to Ty jakiegoś powera dostałaś- super:) bo miałaś zajrzeć dopiero wieczorkiem:-) Czekam na relacje ze spotkania;-)

Bosa- też śliczna bluzeczka...oj jesteście nie dobre:-(- takie ładne ciuszki pokazujecie a ja jak bym je ubrała to bym wyglądała jak krowa z moim wielkim biustem.

Daria- witamy nowa koleżankę :-):-):-). Spokojnie, daj sobie troszkę czasu i będziesz z nami śmigać równo:) Czy ja dobrze rozumiem Twoj opis "czekamy na Was" że będziecie mieć bliźniaki??
 
Milutek23 dziękuję, dziękuję. Widzę, że spodziewasz się bliżniaków. Gratuluję!
Ja też nie jestem w pojedyńczej ciązy. Jestem tak zestresowana, że szkoda gadać
 
Witaj dariaajeden, gratuluję bliźniaczków i wszystkiego najlepszego dla córci, która według Twojego suwaczka obchodziła wczoraj 2 lata, 2 miesiące, 2 tygodnie i 2 dni ;-)
 
katjusza77 serdeczne dzięki:) no tak same dwójki :))
A ja spodziewam się TROJACZKÓW a nie bliżniaków i jestem w lekkim szoku odkąd sie o tym dowiedziałam, zresztą nie tylko ja, cała rodzina.
 
reklama
Dariaa- toście poszaleli z mężem:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Dziewczyny mamy w naszych szeregach TROJACZKI


P.s. nie mogłam się oprzeć żeby to napisać.
 
Do góry