reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
A ja nie wiem co to jest bajaderka,to jakieś ciastko????
Bosa,ale apetycznie ten torcik wygląda i pewnie równie dobrze smakuje.
Ja wsunełam dziś 3 marsy i nawet mnie nie zemdliło,a córci bardzo się to spodobało.

Scarleta,a czemu???
 
witam sie padając na twarz :-(
mimo zwolnienia muszę nadrabiac w pracy, tyle się dzieje... a nie ma nikogo. Organizuję Hubertusa - święto jeźdzców.
Do konkursu na stanowisko zarzadcy moja pracą stanęło kilka osób, w tym 90% nie nadających się w ogole. Tak mnie nagabywali i podjudzali, że w koncu rzekłam 'ok nie ma sprawy skladam papiery' i dziś zawiozłam moje podanie i wszyscy szoku doznali :shocked2: a ja poczekam na werdykt :baffled: zbliża się sroga zima, dojazdy, zimna hala, prowadzenie zajęć ech sama nie wiem. Poprosiłam, żeby wzieli mnie na rozmowę jak już przesłuchają wszystkich kandydatów to wspólnie ustalimy czy jest ktoś inny kto podoła obowiązkom.
Jestem zmęczona,
Odwiedziłam dizś koleżankę, która rodzi za 2 tyg. i miała brzuch tj, ja :szok: Jest chudziutka, choć przytyła 12kg.

Karmienie piersią jest dla mnie o tyle wygodne że w nocy można karmic na śpiąco ;-) nieraz budziłam się jak mały sam korzystal z cycka. I pamiętam jak przeklinałam noc jak zaczęłam karmić butelką - w 7 mies. życia WIktora. Kilka razy przygotowywalam każdą butelke, a mały się darł w niebogłosy! Nie moglam się doliczyc ile miarek wsypałam, taka byłam zaspana...
ale co ma byc to będzie
ide sie położyc
 
Bajaderka to takie ciastko kulka, pyszne, słodkie, tłuste zrobione z resztek;)
bajaderka1-270g.jpg

a co do m, to przegina z tą robotą:/ odliczam już na palcach dni do zakończenia tego zasr.. projektu i mam nadzieję się opanuje na urlopie:D
 
Dokładnie - najlepsze w bajaderce jest to, że jest zlepkiem różnych ciastowych odpadków ;)
Można w niej znaleźć kawałki orzechów, galaretki, biszkopta hahahahaha

Mój małżu się powoli pakuje i ubiera na wojnę ;)
Matko jak ja się będę o niego martwić - mają nawet helikopterem latać (oczywiście w roli pasażerów) szok!
 
Jezu,dziewczyny padam na twarz i wszystko mnie boli?!...
1_pomocy.gif


Czy ci goście muszą przychodzić?!
icon31.gif


Odezwę się jutro a dziś muszę być piękna, zabawna i uśmiechnięta!

biedactwo:/ mój tak we wtorek spotkał na mieście znajomych i bez mojej wiedzy ich na jutro zaprosił. nie widziałabym w tym nic złego gdyby miał czas i dla mnie, a tu wychodzi, że czas dla całego świata, szefa, prace, znajomych ma, a mnie przez 4 miesiące nie poświęcił ani chwili:/ Dzisiaj mnie dyskretnie spytał, co robimy. Wzruszyłam ramionami, że ja sobie gości nie zapraszałam, a z tego co wiem, on jest strasznie zajęty. mam nadzieję, że zakapował.
 
malinaa-super zabawa sie szykuje twojemu M
do zapracowanych-cóż czasem trudno zwolnić wbrew swojej naturze, ja tez jestem wyścigowa ciężarówka, jutro dyżur od 9 do 22 ale za to w niedziele będę się lenić tyle, że sama bo mój M będzie na dyżurze
 
hej!

Dziewczynki ale Wy dużo piszecie, na bieżąco będę dopiero na l4:-D a to szybko nie nastąpi...

dziś miałam wolne i ...poczułam ruchy:-):-):-)

scarletka byłam w Twoim mieście, też jestem z Małopolski;-)

bosonóżka/oleniołek a może pochwalicie się mebelkami? mam hopla na punkcie urządzania wnętrz:cool2:

Nastawiam się ogromnie na karmienie piersią. Za pierwszym razem mi nie wyszło i długo miałam wyrzuty sumienia...

jestem w szoku, że robicie już zakupy, meblujecie;-) dla mnie to dopiero początki a przgotowaniami zajmę się luty/marzec;-)
 
reklama
Witam wieczorkiem

mnie tez ostatnio na słodko ciagnie:angry::angry: ale musze sie opanowywac zeby jak balon na koncu nie wyglądac.................

nie mam czasu na nic wszedzie biegiem szok szok nawet poczytac was nie mam kiedy:no::no: w niedziele wylatuje wiec dzis poprasowalam poprałam juro koncze pakowanie i juz, na chwile obecna padam na pysk a tak mne brzuch boli ze zaraz umreeeeeeeeeeeeee te zakichane skórcze:cool2::cool2:



pozdrawiam was id sie kompnąc:dry::sorry2:
 
Do góry