reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Milutek...noż kurka tak mi się spodobało to imię że szok...i zdrobnić można...bo Wiktora to nie bardzo ;-) i chyba tak już zostanie..hehe...
U Olka w przedszkolu jest jeden Wiktor i koledzy wołają na niego Wicia:baffled::nerd: a mi się to kojarzy z tym z "Samych Swoich":-p:tak::-D:-D:-D.
Jakoś humoru nie mam, jeszcze jutro wesele - nie wiem jak to wszystko przeżyję:no::dry:. Jeszcze obiecałam Młodej miodownik zrobić i trzeba placki piec więc tradycyjnie wybywam do kuchni.
Miłej nocki.
 
reklama
scarletka mam nadzieje,ze twoj m. niedlugo zwolni obroty i bedzie mial duuuuuzo czasu dla ciebie :tak:

pinka ja bym sie mogla zywic slodyczami caly dzien :baffled:

cliford moj siostrzeniec ma na imie wiktorek.

marta widze,ze ty bardzo duzo pieczesz i gotujesz :tak:
ja uwielbiam piec placki, tylko,ze kto tego tyle zje.... staram sie robic je na weekend ,zeby chociaz czesc poszla jak ktos do nas wpadnie bo potem sama sie objadam ;-)
Ale ja to najbardziej lubie byc sama w kuchni i wtedy spokojnie sobie cos zrobic.
 
Marcia- to baw sie jutro dobrze i kawał torta nam tu przynies heehheeh
Ruda- ja tak przy Wiktorii miałam ze jadlam same slodycze teraz to nie bardzo......zjem ale bez szalu....


a ja dzis na kolacje nalesniki ze szpinakiem i jajkiem:-D
 
kuuurcze...2-3 h mnie nie było i znowu tyyyyle zapisane:-D

Scarletka
- życzę kochana poprawy humorku i jak najszybszego skończenia projektu eMka!

dziewczyny - jak to się dzieje że w XXI wieku jest tyle taaak gotujących młodych kobietek:-) jak was czytam to aż mi się głupio robi:-)

no i życzę miłego weekendu wszystkim:-) bo pewnie część zajrzy dopiero w nd albo poniedziałek:-)


PS. w nd mamy rocznicę ślubu kościelnego + moje imienienki:-) tak tylko się chwalę:-)
 
Dzień dobry i dobranoc za razem ! :*

Czas na sen przed jutrzejszym Wielkim Dniem ... o ile sen będzie spokojny i Dzidzia nie uciśnie pęcherza bo wtedy bieganie siusiu pewne.

Miłego weekendu Kochane :*
Odezwę sie już po wszystkim.
 
futrzak ja lubie piec, i czasem cos ugotowac,ale jednak to pieczenie jest moim ulubionym zajeciem w kuchni.
Na obiad lubie cos czasem zrobic,ale jakbym miala taki obowiazek gotowania codziennie standardowego obiadu (czyt. mieso plus ziemniaki/ryz/kasza surowka) to napewno szybko by mi zbrzydlo. Bo nie lubie 'musiec' ;)

a tak przy okazji pisania o jedzeniu moze ktoras ma jakis fajny (pyszny :) ) przepis na nalesniki z serem i szpinakiem? (pinka mi przypomnialas,ze za mna ostatnio chodza takie )


coraz spokojniej tu... weekend sie zbliza :)
 
k
Scarletka[/B] - życzę kochana poprawy humorku i jak najszybszego skończenia projektu eMka!

hihihihi inaczej, to ja się skończę:D

aaa i Futrzaczku wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy i imieninek! Buziak od razu, bo pewnie w weekend będę zajęta i wymknie mi się z głowy.
images
images


Lokata w tym pięknym dla was dniu będziemy z wami seruchami!

Ruda ja też uwielbiam piec, do niedawna przynajmniej raz w tyg coś było. teraz ze względu na to, że m na diecie, to nie piekę, bo kto to zje:/ a co do obiadków, to ja tak codziennie i wcale mi się nie nudzi, gotować też uwielbiam.. no może teraz w ciąży mniej, bo mało rzeczy mi smakuje
Zobacz załącznik 292297
Zobacz załącznik 292297
 
Ostatnia edycja:
LOKATA oby ten wyjatkowy jutrzejszy dzien był takim jak sobie wymarzyliscie,powodzenia,buziaki:)
Futrzaczku wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy i imienin,spełnienia marzen,buziak:)

Powiem Wam ze moj M chyba na starosc zwariował,wczoraj przed połnoca pojechał w trase i wrocił dzis koło 19 ,wpadł do domu sie przebrac i poszedł na koncert Kazika,pewnie wroci w nocy ,normalnie brak slow na niego...
Uciekam spac,kolorowych snow zycze:)
 
reklama
Do góry