reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Witam wszystkie Marcóweczki:-)
Ja się pochwalę, bo odebrałam dzisiaj moje ostatnie zakupy allegrowe i jestem z nich bardzo zadowolona:tak: Zamówiłam taki sweterek: UROCZE SWETERKI CIĄŻOWE ROZMIAR UNIWERSALNY === (1243972748) moda.allegro - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy oraz spodnie dresowe: DRESOWE SPODNIE CIĄŻOWE Z PANELEM - ROZMIAR 'M' (1229527949) moda.allegro - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy. Spokojnie mogę polecić, jakby któraś się zastanawiała:-)
Ostatnio, po tym przeziębieniu, nie najlepiej się czuję:-( Poszłam zrobić więc badania i niedługo wybieram się po wyniki. Ciekawe co mi tam wyjdzie:eek: Do ginki też chciałam się wybrać, ale dopiero w poniedziałek wraca z urlopu. Musze uzbroić się w cierpliwość:-) Byle do poniedziałku:tak:
 
reklama
Dmuchawiec spytaj się męża gdzie można taką dostać bo ja tylko do cięcia znalazłam:(a chcę do zaginania, a do karbowanych brzegów mam duże nożyce a wygodniejsza będzie na pewno gilotyna:) można gdzieś podejrzeć Twoje prace?
 
o ja głupia właśnie wyskoczyłam w kapciach przez okno / nisko dość ok. 1,5m/. uslyszałam, jak dzieciaki przez plot drażnią mi psy za domem, no i nie myśląc, ani chwili otworzyłam okno chcąc je pogonić, ale były już poza zasięgiem wzroku i dalej prowokowały moje psy!
No i w rezultacie boli mnie brzuch, bo naciągnęłam sobie pewnie mięśnie a serce mało co nie wyskoczyło mi z gardła. Jej muszę panować nad sobą, nigdy jeszcze z okna nie wyskakiwałam, przecież mam drzwi...
eee
 
Wierka mnie naszło na jajo sadzone ;) a do tego zrobię ziemniaka polanego kefirem, fasolki z bułką i sojówki :D No chyba, że do 16ej mi się zmieni ;)

Pastela to mnie pocieszyłaś z tym tyciem ;) a na poważnie to jakoś szczególnie nie myślę o wadze, jem to, na co mam wewnętrzną ochotę, a waga jak widać za bardzo nie szaleje, więc chyba będzie git, zresztą nigdy specjalnie nie miałam problemów z nadwagą, czy rozchwianiem wagowym, raz tylko jak zamieszkaliśmy z eM a ja rzuciłam fajki, no i przez rok nabrałam dyszkę ;) ale wolę moje 57 od 47, kiedy wyglądałam jak z przedszkola ;)
I nie straszę z tą temperaturą, bo jak każde promieniowanie, tak i to, zwiększa ciepło miejsca, na które pada :) Vetka się pojawi, to coś powie w tym temacie :)
Ps. Pomysłu wyskakiwania przez okno nie komentuję, to mnie przerasta ;)

Ciekawe jak Milusia....
 
Ostatnia edycja:
Malinaa wymyśliłam już gulasz z ziemniakami i kiszona kapusta, a na jutro zaserwuje jajo sadzone-smaka mi narobiłaś:tak::tak:
Pastela tez zaliczyłam wspinaczkę tyle ze w pierwszych tc,bo zatrzasnęłam klucze od m-kania w środku. Teraz się pilnuje i korzystam z drzwi:-D
 
Witajcie Kochane :)

Ale mi narobiłyście smaka na to sadzone jajeczko z kapustką kiszoną i ziemniaczkami mniam ... może też sobie dziś przyrządzę taką obiado-kolację :)

Widzę, że jest nas tu troszkę przeziębionych, a ja akurat byłam wczoraj u swojej ginki i pytałam co na przeziębienie można brać i dowiedziałam się,że: wszelkie leki na bazie polopiryny (aspirynka itp.), witaminę C, wapno i syropki dla dzieci :), a na wszelkie bóle tabletki na bazie paracetamolu (czyli apap itp).

Dodatkowo udało mi się uspokoić co do moich wyników tarczycowych. Pani doktor powiedziała, że po pierwsze norma, którą ja mam nie jest normą dla ciężarnych, a dla ciężarnych j est niższa i się w niej mieszczę. Po drugie połowa badanych kobiet ma niskie fT4 (z zaznaczeniem, że większość w ogóle nie dostaje skierowanie na badania hormonów tarczycy bo nei jest to obowiązkowe badanie, czyli na NFZ z własnej woli nie dają ...). NO i że mojej dzidzi nic nie grozi ale dostałam taabletki, które mi mają uzupełniać hormony, bo maleństwo to sobie poradzi :) Czuję się uspokojona :p

A pogoda dziś u mnie jest prześliczna. Prawdziwe babie lato :) Co też na pewno zasadniczo wpływa na mój dobry nastrój :)
 
A dzisiaj pierwszy dzień jesieni :D

images.jpg
 
reklama
wcięło mi posta:wściekła/y: a więc piszę od początku
malinaa dzisiaj też sobie uświadomiłam że nastała kalendarzowa jesień, jak zaczęli o tym radio mówić, człowiek nie zdaje sobie sprawy z upływającego czasu, oby tylko slonko często nas odwiedzało to i humory będziemy mieć dobre;-)
milenka_1986 super że wyniki są w porządku, czas przestawiamy 31 pażdziernika
 
Do góry