reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

No to mam.. L4 :crazy: i antybiotyk. Dziś też idę do gina - to się zapytam czy może jednak nie spróbować odchorować bez antybiotyku.. Choć zaufanie mam do mojego lekarza ogólnego żeby nie było, no ale.. Tak się cieszyłam, ze nie mam gorączki.. ale coś mnie powoli zalewa pot.. więc chyba zaczyna się na poważnie..
Za to załatwiłam powiadomienie współpracowników o moim stanie - choć i tak już wszyscy wiedzieli.. ale nie ode mnie :sorry:
Kupiłam takie dzidziusie cukierkowe i każdemu wręczyłam. Bo u mnie w pracy to każda okazja dobra do świętowania!!!

Jeszcze muszę donieść L4 - bo nie miałam nipu pracy przy sobie.. To mój odwieczny problem podczas wizyt u lekarza - chyba sobie na czole wytatułuje.. :wściekła/y: Ale przynajmniej jutro już nie będę musiała tu jechać.
 
reklama
Pastela- też słyszałam że zachowanie kobiet w ciąży moze miec wpływ na rozwój dziecka. Chodzi tu o alkohol, papierosy, stres czy źłe odżywianie się!!!:tak: Co do ilości wizyt u gina w ciąży mnogiej to jest takie założenie żeby częściej bywać u lekarza bo to ciąża wysokiego ryzyka. Druga sprawa- usg. Niby mówi się żeby robić je z konieczności ale nikt nie potwierdza że jest jakieś mega szkodliwe- a ogólnie ile osób tyle opini. Ja uważam że trzeba je robić tyle razy ile potrzeba- jeśli dzięki temu można czemuś zapobiec!!!!!!! Oprócz usg wiemy ze w naszym świecie jest milion rzeczy które również szkodzą dzieciom w naszych brzuszkach a mimo tego to nam cały czas towarzyszy!!!!!:-):-):-):-):-):-)

Maruda- ja wyleczyłam chorobę bez antybiotyku- rodzinny mi powiedział że to by była ostateczność gdybym np.miała coś na oskrzelach czy płucach albo gorączkę.Zmierz sobie temperaturę- do 37,2 kresek to jest norma u kobiet w ciąży i spytaj koniecznie gina czy ten antybiotyk jest konieczny a w ostateczności czy jest bezpieczny. Ja ogólnie proponuje Ci tak jak ja miałam- wyleżec sie w łózku parę dni, unikac przeciągów, wypocic pod kocem jeśli masz ciut wyżej niż 37,2 , herbatki z cytrynka- dużoooooooooo!!!!!!:tak::tak::tak::tak:Pamiętaj też że każdorazowa podniesiona temperatura jest oznaką tego że organizm broni się naturalnie. A jesli weźmiemy zawalimy to lekami nasz organizm jest dodatkowo osłabiony ze swojej natury!!:tak::tak:

ale sie rozpisałam
 
Ostatnia edycja:
Malinka- chyba zwłaszcza w cyce:-D U mnie to chyba kilo w cyce, a pól w resztę, bo az sie garbie, takie sie ciężkie zrobiły:-D

Evi- no widzisz, nie wiedziałam, ze tez siedzisz w branży:-) Będe zakładac działalnośc, moze dofinansowanie dostane, to se kupie pożądną drukarkę i inne sprzety, a co!
 
dzisiaj jakas strasznie glodna jestem o 4 obudzilo mnie burczenie w brzuchu ale bylam dzielna i poszlam zjesc o 7 pozniej o 10 drugie sniadanie i znow czuje straszny glod:( a jeszcze narobilyscie mi smaku tymi paczkami tak dobrze wygladaly:p
 
Witam słonecznie:-)
Zawsze z rana zanim Was doczytam to mija z godzinka i zanim napisze swojego posta to juz w miedzy czasie pojawia sie kilka nowych;-),alez Wy macie tempo:-D
Ja juz po sniadanku i po spacerku z piesiem,piekna pogoda ,błekitne niebo i w koncu tak nie wieje;-)
Maruda L4 napewno Ci nie zaszkodzi,co do antybiotyku to faktycznie jak mozesz to jeszcze dopytaj sie czy nie da sie bez niego wyleczyc.
Milut idz do ginka bo zwariujesz z tymi swoimi myslami;-)
Dmuchawiec powodzenia w rozkrecaniu firmy:-)
Ewi ja to po zasłyszanych opowiesciach co do płci to twierdze ze uwierze jak urodze;-)
Zdrowka wszystkim poprzeziebianym zycze,mi cos gardło rozbolało wczoraj ale to raczej nie choroba tylko zbyt łapczywe jedzenie;-),miałam taki pyszny barszczyk ze se gardełko poparzyłam nim,za to moj M jest przeziebiony i mam nadzieje ze nie zarazi mnie.
Co do kilogramow to u mnie moze z 1kilo na plusie,kiepsko według wszystkich ciazowych wskaznikow.
Wcinacie paczki,hmmm no to ja sie pochwale ze mam plan upiec dzis plesniaka.
Miłego,słonecznego dnia:-)
 
Koncia masakryczny ten kalkulator hahaha wg niego do końca piątego mies mam przybrać 9kg, a ja mam na razie 1,5kg.. No to biorę się za szamanie!! ;)

Pastelko czytałam, że w czasie USG wzrasta tylko temperatura dzidzi i nic więcej się nie dzieje :) zresztą chyba lekarze wiedzą, co robią..

Maruda zdrówka życzę!!
 
Dmuchawiec ja tylko tak dla znajomych i z polecenia, brat stara się o dofinansowanie i mamy zacząć z allegro i otworzyć stronę. Wtedy kupimy porządną drukarkę, gilotyne itd. Mam tylko problem z zaginaniem jak ktoś sobie zażyczy grubszą gramaturę ozdobnego papieru do zaproszeń. Masz na to jakiś patent?
 
reklama
Dodzwoniłam się do lekarza- jest dzisiaj w ośrodku- wybieram się do niego po 14:):-):-)
Co do wagi to ja się tam nie sprawdzę bo nie przewidują ciąż bliźniaczych:-D:-D:-D

Ewi, Dmuchawiec-
widze że Wy tu o jakiś własnych biznesach piszecie. Super- ja namawiam mojego M do otwarcia firmy i szukam właśnie jakis dofinansowań!
 
Do góry