reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Po pierwsze częstujcie się bułeczkami z budyniem :-)
Zdjęcie0074.jpg
Po drugie właśnie zmierzyłam sobie temperaturę , bo bardzo mnie glowa boli i mam dreszcze i jest 38, zastanawiam się czy wziąźć APAP

Po tzrecie Ewi ja też mam 4 kilo na plusie póki co nie widzę tragedii, obaj lekarze stwierdzili ,że norma;-)
 
Milutek a Ty jaki biznesik chcesz otworzyć?

Oj mogłabym tu pisac i pisac. Ale najbardziej realne co może się nam udac to otwarcie przez mojego M firmy budowlanej. To jest jego zawód ma masę znajomości, a teściu ze swoja firmą budowlana ma strasznie napięte terminu i w tym sezonie odmawił duzo prac!
 
Evi - mam taka małą gilotynę z wymienialym ostrzem: jedno tnie, drugie zagina, trzecie tnie faliście. Męzus mi kupił na gwiazdkę:tak:

TYm zaginającym osrzem przejeżdżam po papierze i zaginam. Nawet 310g mi nie straszne:cool2:
 
Po pierwsze częstujcie się bułeczkami z budyniem :-)
Zobacz załącznik 286273
Po drugie właśnie zmierzyłam sobie temperaturę , bo bardzo mnie glowa boli i mam dreszcze i jest 38, zastanawiam się czy wziąźć APAP
No to już Ci donoszę, ze lekarz ogólny na gorączke też zalecił mi APAP - dzisiaj, zeby nie było, że mam jakieś przestażałe informacje!! Ale w żadnym wypadku zadne gripexy, fervexy itp.
 
Witam Babeczki
Podejrzałam trochę co napisałyście pod moja nieobecność. Mam nadzieje ze podziębione cieżaróweczki lepiej się czuja.
U mnie ulewa od samego rana, taki nijaki dzień.. Nic mi się nie chce,na obiad tez nie mam pomysłu.
Co do kalkulatora to wole nie sprawdzać. Przy I-wszym dziecku moja ciąża była widoczna dopiero ok.6 m-ca a teraz...:-D:-D wypycha i to jak:tak:
 
Koncia masakryczny ten kalkulator hahaha wg niego do końca piątego mies mam przybrać 9kg, a ja mam na razie 1,5kg.. No to biorę się za szamanie!! ;)

Pastelko czytałam, że w czasie USG wzrasta tylko temperatura dzidzi i nic więcej się nie dzieje :) zresztą chyba lekarze wiedzą, co robią..
Ja na stronę z kalkulatorem nie wchodzę, bo co z tego, że na razie prawie nic na plus, skoro wiem że po 5 mieś. mogę tyć po kilka kg miesięcznie :(((( /W 1 ciaży w 5 mies. byłam 1kg na +, a na finiszu mialam +17 aaaaaaaaaaaaaa/

o tym usg tylko tak marudzę, a ty tu piszesz że rośnie temp. a jakie procesy powodują jej wzrost??? No dobra lepiej nie straszyć i tak będę miała masę usg i tak, z takimi wymaganiami powinnam chodzic do nfz'tu, gdzie są max 3 usg na ciążę ;)

ok idę prasować i się przewietrzyć
 
reklama
A ja mykam szybciutko do banku- musze zapłacic pewiem rachunek, a jak pojade po drodze do lekarza to tylko wpakuje się w straszne korki:)
 
Do góry