reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Milenka i co ja mam Ci napisac? a nie mowiłam ze jest wszystko ok;-),teraz ten dobry humorek niech Cie juz nieopuszcza:-)
Wczoraj pieknie nas porzegnało lato a dzis jeszcze piekniej wita nas jesien,u mnie za oknem jest 30stopni:-)
Własnie wcinam barszczyk i czekam za ciacho ostygnie;-),jak ktoras chetna to zapraszam na plesniaka,zjemy na ogrodku w ten piekny jesienny dzien:-)
a zeby nie było tak kolorowo to własnie doszczetnie rozj....ła mi sie bateria w kuchni:wściekła/y:
 
reklama
Pastela ale Ty zwinna jesteś:-) a tak na serio uważaj na siebie Marcóweczko:tak:
magdzior1985 ale śliczne te sweterki, gdyby tylko bylo coś na koncie to bym już buszowała po allegro:-D
kasienka77 a może podzielisz się przepisem na te apetyczne bułeczki???:-)
ola80 policz do 10... nie daj sobie zepsuć humoru tą nieszczęsną baterią:tak:
 
Patik odnośnie przepisu to trochę ciężko , bo ciasto drożdżowe robię na oko , dzielę na 4 części, jak wyrośnie . Wcześniej gotuję budyń waniliowy gęsty więc na 1l dwa budynie na 0,7. na rozwałkowane cissto budyń, zwijam jak roladę i kroję . I tak mam 4 blaszki malych bułeczek.
 
Może mi się uda do Was napisać z ledwo zipiącego internetu mobilnego :-/ Pozdrowiłam już od Was Mazury, wsunęliśmy z mężem po Jagodziance z Olsztynka (ponoć najlepsze w Polsce - czy najlepsze, nie wiem, ale boooooskie po prostu), podopinałam wszystko, co trzeba dopiąć było z imprezą, a teraz się byczymy. Popływaliśmy na rowerku wodnym, dzielnie pedałowałam nawet i zażyczyłam sobie jeszcze spaceru. Po 5 minutach zażyczyłam sobie powrotu, bo brzuch mnie rozbolał. A na to najlepsze jest poleżenie z bb. Żeby jeszcze tylko mi internet nie przerywał co 30 sekund!!!!

Pastela
, wariatko Ty!!! Ale ja Cię rozumiem. We mnie, jeżeli chodzi o moje zwierzaki i ich dobro też potrafi obudzić się lwica!

Kaśki: Kasienka i Katjusza
- zdrowiejcie nam!!! I wszystkie pozostałe chorowitki, które w karygodny sposób pominęłam - też zdrowiejcie.

Ewi - wystraszyłaś mnie tą zmianą płci. My się tak cieszymy z M. z chłopaka, że jakby mu się teraz jajeczka "wchłonęły" ;-) to bylibyśmy niepocieszeni. Zwłaszcza M. - bo on oszalał z radości. Ale Ty pomyśl za to, jakie fajne ciuszki możesz kupować!!! I sukieneczki!!!
A wagą się nie przejmuj. Ja też przytyłam około 4 kg, a teraz to może i 5 i na razie luz. Po zdjęciach widzę, że wyglądam dobrze, tylko brzuszek się powiększył, a reszta wręcz schudła. Więc nie ma sztywnej reguły wagowej.
 
Harsharani szok:tak: super że trafili na kobitkę która zna się na rzeczy:-D
Bosonóżka tylko pozazdrościć takiego przedłużonego weekendu:-) wypoczywaj i baw się dobrze:tak: oczywiście w granicach zdrowego rozsądku, aby brzusio nie bolał;-)
 
reklama
Maruda niestety prywatny gin to i płatne badania:sorry:

Malinaa żeby mi tak małż czasami pomógł achhhh

Scarletka może Piotrusiowi jakieś dziecko dokucza i dlatego się denerwuje albo wychowawczyni do czegoś zmusza:tak:

Patik ja też nie nadążam:-D

Kasienka odwiedzić lekarza nigdy nie zaszkodzi a apap(właściwie paracetamol) można w ciąży ale nie więcej niż 2 pastylki na dobe:tak:
A tymi bułeczkami mi smaku narobiłaś:-D:-p

Dmuchawiec Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&za powodzenie

Milutek czekam na wieści od gina i za każdym razem kiedy się niepokoisz idź bo stres tylko Wam zaszkodzi:tak:

Ewi urodzisz schudniesz:-D teraz musisz się czuć komfortowo a nie martwić każdym gramam;-)
Ciekawa jestem co tam w brusku siedzi:-D

Pabella to fakycznie wygląda na anemie,zrób badanka

Katjusza syropek prawoślaowy i inhalacje.Zdrowiej szybciutko

Magdzior sweterek fajny ale dla mnie to do końca 5 miesiąca:-D ale spodenki suuper

Pastela NIE SZALEJ BO SOBIE KRYWDE ZROBISZ!!!!!!!!!!:no:

Milenka super wieści:-D

Harsh ale historia:szok:

Bosa ależ ja Ci zazdroszcze:tak:

A ja nadal nie mam energii pół dnia przespałam chałupa przypomina chlew a ja ...... Mam nadzieje że 2 trym szybko nadejdzie.
A wczoraj ja debil jak dmuchałam zapałkę to dotknęłam do ust i mam dzisiaj oparzenie




 
Ostatnia edycja:
Do góry