reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Śliczne drzewko Harszka, a ubieracie tez w Anglii na Gwiazdkę choinkę?? Bo niby czemu nie.. Myślę, że święta mogą być magiczne gdziekolwiek, byle z ukochanym i bliskimi :)
Nie wiem, czy przegapiłam, ale pisałaś jak się szwagierce odpłaciłaś za poranną niespodziankę??

Milusia ruskiego się nie zapomina ;) możesz w każdej chwili wrócić do nauki i szybko przypomnisz sobie, co już umiesz :) A robota jak każda inna, trochę żmudna, bo dokumenty właściwie ciągle się powtarzają, ale czasem potrafi się pojawić jakiś kwiatek w pdf-ie, którego nie da się na worda przerobić i trzeba sobie samemu z grafiką poradzić poczynając od czystej kartki ;) Ja lubię moją dłubaninkę, cieszę się, że to robię :) A kiedyś mam w planach porzucić korporację i otworzyć swoje biuro tłumaczeń, ale jeszcze nie teraz..

To ja zmykam wreszcie do domku moje Pączuchy :* Do jutra..
Pa pa- miłego popołudnia z M:)
 
reklama
kobitki nie macie poszanowania dla tych co w pracy- produkujecie tu na maksa, moze by tak ktoras aktywna streszczenia nam na wieczor pisala- o fruwajacych zelkach naprzyklad ;-0

Futrzaczku- ahh z tym naszym roztargnieniem, mi sie non stop cos glupiego przytrafia, kluczy jeszcze nie zgubilam ale szukam ich czasem godzinami
Kasiula77- zamroz troche funduszy- przyda sie na czarna godzine ;-)
Ola 80- ty lepiej omijaj sklepy z porcelana
Marudka- mialam cos napisac o twoim mezulku- i mi wlecialo z glowy :/
EVE81- fajnie ze masz sentyment do marcowek- napisz nam troche w jakim swietnym okresie bedziemy rodzily :)
Harsh- moze my ciebie tu powinnismy " zaadoptowac" bo rodzinke mas znie z tej ziemi- nie daj sie kochana!
 
Normalnie cud! Jestem już w domku na kanapie, korki były łaskawe. Na dodatek zaraz zjemy przepyszny obiadek: maślaki duszone ze śmietaną i kasza jęczmienna. Maślaki uduszone już wczoraj, więc teraz tylko czekamy aż się kasza ugotuje. Mniam!!!

Milutek
, a przeciągi tu już tradycyjne o tej porze. Marcjaneczki nadrabiają życie rodzinno-małżeńskie ;-) A moje życie małżeńskie właśnie dostaje wariacji z kotem, gania za nim na czworakach po mieszkaniu. Nie muszę się chyba martwić o towarzysza zabaw dla fasolka, hihi :-)

Zabieram Olafa do lozka, moze mi kimnie....

Mysle o swietach dzis..i jeszcze znalazlam choinke Olafa pierwsza w PL.... I mam dola...bo chyba nie dam rady leciec w grudniu..a tutaj..to nie to samo...

Zobacz załącznik 285653
Harsharani, może być nawet lepiej! Teraz w UK jest Twoja rodzina: Olaf, Ken i Harsharaniątko w drodze. A tam najlepsze święta, gdzie Twoi najbliżsi. A cudowną i magiczną atmosferę stworzycie sami!
 
Bosonóżka- nie rób smaków bo jestem głodna a od kilkunastu minut próbuje wymyślić co by tu zjeść. :tak::tak: Na to wygląda że tylko mój M jeszcze milion spraw załatwia po pracy:-):-)- ogólnie dłubie przy kojcu dla piesków za domem!!:-D To fajnie ze Twój M jest taki energiczny- będzie później na czworaka za dzidzią biegać:-):-).

Katjusza- to musiała iść jakaś fala bo ja już w 90% jestem zdrowa:-D:-D:-D. Czego i Tobie życzę:):-):-)
 
reklama
Do góry