reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Witam Pączusie
U mnie dziś tez w miarę słonecznie.Pranie się suszy,M mówi ze w końcu rekord Guinnessa pobije jeśli tyle razy pralka chodzi:-D powinien się cieszyć ze ma czyste i wyprane a nie mamrotać pod nosem,co nie??

cliford czy mogę się jeszcze na żelki załapać? W zamian proponuje talerz barszczyku;-)
 
Milutek...dobra, leci w lewo....masz????:-D:-D:-)

Wierka...jak najbardziej jestem za wymianą:-)

Olcia
... ten Twój psiak jest po prostu udany na maxa:-D:-)

Wrrrrr...jestem mega wkurzona...miał być niebawem obiad a mój M. jak zwykle coś kombinuję i do Gorzowa jedzie z tatą- chyba po to aby im zamknęli drzwi przed nosem....ech i obiad chyba zjem na kolację.... :wściekła/y::wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Clifordzik- nie denerwuj sie złość piękności szkodzi i maluszkowi. Faceci juz tak maja, nie przemyślą a zrobią...tylko my takie kochane żonki zawsze na nich z zegarkiem czekamy. Dlatego jak już zaczęłam na nowo gotować i robiłam coś pycha to pisałam do M o której będzie w domu żeby nie siedzieć nad zimnym jedzeniem na talerzu- sama!!!!!:-):-):-) albo umierać z głodu wypatrując go w oknie:)
 
reklama
Do góry