reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
czekolada schogetten z lidla? Truskawkowo-jogurtowa? Albo rurki z nadzieniem waniliowym (tez z lidla, bo zrobili polskie stoisko!)

Jestem tak glodna i zadna roznych smakow, ze az mam gdzies to, ze boli :p

P.S.
Dostalam dzisiaj opieprz od mojej Babcii, bo...'w moim sercu nie ma juz Boga. Ojciec Swiety ten bezbozny kraj odwiedza, zeby Nam sie lepiej zylo, a nawet nie chce go spotkac!'...

Prawde mowiac to po tym co sie stalo dzisiaj, zaczynam wierzyc w cuda i moze ten papieski pomysl nie jest taki glupi :p
 
Ale mnie to stanie w kuchni zmęczyło:):-):-) a jak już zjadłam to co zrobiłam to mi się teraz powieki same opadają- ale jaja:-D:-D. Jestem mega zmęczona!!!:blink::blink:
A co tu tak cicho- gdzie wszyscy zniknęli:cool2::cool2:????
 
oo, widzę, że wszystkie dziś mamy apetyt na słodko. moje zakupy też były obfite w pyyyyszne puste kalorie. nawet wątróbkę zrobiłam na słodko z jabłkiem... ale jakoś mnie nie mdli, chcę jeszcze, jeszcze, jeszcze! ale to pewnie też i dlatego, że jakoś nerwy mnie od rana noszą, więc odreagowuję na słodko - jutro będę pewnie żałować wspomniawszy ile kalorii pożarłam...

co do szkoły rodzenia, w pierwszej ciąży nie byłam (głównie przez niechęć męża i 'życzliwe' komentarze rodziny, że to strata kasy, bo tyle kobiet rodziło... sratatata i tak dalej...) i żałuję. niby byłam oczytana, wiedziałam wszystko, co powinno się dziać, ale i tak poród był zaskakujący sam w sobie. nie brałam zzo, bo chciałam wszystko przeżyć tak prawdziwie (teraz już wezmę na pewno :p), więc może bardziej dopracowane metody łagodzenia bólu przez jakiś masaż, uciskanie, by się przydały. A tak chłopina się starał, masował, jak położna przed chwilą pokazała, a ja i tak wyłam :) stres dla obojga :) tak więc polecam, na pewno się przyda. nie mówiąc już o tym, że jak nie ma się zapewnionego wstępu do szpitala np. przez lekarza, to taka wejściówka przez szkołę rodzenia jest też wielkim plusem. przynajniej nie ma stresu, że będą chcieli z izby odesłać :)
 
Pewnie wszyscy ucieli sobie drzemke po obiednia ,tak jak ja;-)
Objadłam sie ,połozyłam na kanapie z zamiarem obejrzenia najdłuzszego tasiemca swiata(Moda na sukces:zawstydzona/y:) i,pimpek do mnie sie przytulił i nawet nie wiem kiedy zasnelismy;-).Pogoda sprzyja drzemkom:tak:
 
Pewnie wszyscy ucieli sobie drzemke po obiednia ,tak jak ja;-)
Objadłam sie ,połozyłam na kanapie z zamiarem obejrzenia najdłuzszego tasiemca swiata(Moda na sukces:zawstydzona/y:) i,pimpek do mnie sie przytulił i nawet nie wiem kiedy zasnelismy;-).Pogoda sprzyja drzemkom:tak:

Olus, mi sie raz zdarzylo tak zasnac... i... dostalam plaskacza od synka, ktory zdenerwowany po raz kolejny powtorzyl 'juice, mummmmmmm'. Bolalo...
 
Wpadam na chwilkę jak po ogień, żeby się zameldować. Melduję się! Jestem, dopiero ze szkolenia wróciłam. Szkolenie suuuuper, wygrałam 2 red bulle i butelkę wina. Jak jutro też mi tak dobrze pójdzie, to mam szansę wygrać ekspres do kawy. Normalnie same nagrody dla ciężarówek ;-) I tak grupa się śmiała, że to nie fair, bo mnie jest dwoje i mam przez to więcej szarych komórek, hihi.
Postaram się nadrobić Was wieczorkiem, ale nie obiecuję, że nie padnę. Ale się postaram. Teraz zmykam coś zjeść, bo już trawię własny żołądek. A z ciepłego jedzenia - tylko kalafior na parze, bo małż postanowił się dietować, wrrr! Zamówiłabym pizzę, ale M. wzbudziłby we mnie takie wyrzuty sumienia, że by mnie zjadły :-(
 
reklama
Do góry