reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
jeeenyyy, dziewczyny, 3 i pół godziny na ławce przed blokiem machając nogami w słońcu, z koleżanką ciężarówką - normalnie czułam się jakbym się cofnęła do dzieciństwa (ta sama koleżanka i to samo podwórko) -
JESTEM NORMALNIE NAŁADOWANA JAK BATERIA SŁONECZNA :-)
 
Dziewczynki ja Wam życzę miłego popołudnia, bo wpadają do mnie kozielanki na pizze to pewnie trochę zabradziażą :-)

zabradziażą? :-D chyba muszę wzbogacić mój słownik bo ja takiego słowa nie znam:-D


juz wiem:
zabradziażyć dk VIb, ~żę, ~żysz, ~aż, ~żył
pot. «zabawić gdzieś zbyt długo, zasiedzieć się gdzieś, np. w knajpie» Zabradziażył gdzieś kilka nocy.
 
Ostatnia edycja:
Dalej mnie muli po tych słodkościach!!!!!:-D:-D do tego walczę z roladkami:) jeszcze muszę ziemniaczyska obrać:oo2: ale sie mi nie chce!!!!!!!!!!!!
 
A ja od ponad godziny walcze z militarnymi zakupami dla eM i jego brata, nawybierali od 5 sprzedających krylion pozycji, a ja mam im kupić i zapłacić..
Przesyłka miała iść na brata, więc się oczywiście pomyliłam w adresie, nie tą pocztę wpisałam i musiałam dzwonić do sprzedających i udawać blondynkę ;)
Cała mokra już jestem uff.. Zawsze się boję te przelewy robić, że o zero za dużo napiszę albo zły numer konta brrr..
Ojj nie wiem jak oni mi się za ten stres i poświęcenie odwdzięczą... Asasasasasasa :D

Jeszcze tylko dwie rzeczy i mykam na grochówkę do mamuni - chyba wyczytała mi w myślach, bo ostatnio miałam ochote a nic jej nie mówiłam ;)
 
Czesc, witam wszystkich w wysmienitym humorze :)

Widze, ze dzis na slodko wszyscy, a ja za to jade ostro, od wczoraj. W nocy snilo mi sie pewne danie i musialam zrobic. W trakcie jedzenia myslalam, ze sie zaplacze (z racji wyzynajacej sie osemki i pekniecia w policzku chili to nie jest dobry pomysl), ale zjadlam baaaaardzo duzo tego... I zaraz jeszcze doloze sobie. Juz mnie geba boli haha.

Swoja droga to moje danie meksykanskie jest ochrzczone 'studencka bida meksykanska' poniewaz robi sie je mega szybko z mega tanich puszek, jest tego bardzo duzo i zawsze kupa ludzi to jadla. Ale pyyyyyycha.....
 
Malina- smacznej grochówy:):-):-):-)
A te chłopy Twoje to się nie odwdzięcza za te nerwy i stres twój:):-D:-D
Harsharani- ja sie jakiś czas temu ugryzłam w bok policzka od środka- miałam rankę i strasznie bolała. A mimo wszystko nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak bardzo Ciebie musi bolec:-(
 
reklama
ze studenckiej bidy to pamietam spagetti robione z kotletow mielonych z ketchupem :D

dziewczyny slyszalam ze sa jakies - uwaga- internetowe szkoly rodzenia- ale jeszcze nie szparalam na googlach
Justysia- Tez mam prenatal HA- ale to nie sa witaminki a jedynie kwasy omega 3 ktorymi mozesz uzupelnic diete- i witaminki ktore kwasow tych nie maja ( ja stosuje bodajze pharmaton matrualle- i on ma witaminy i kwasy)
Jesli chodzi o folik- to pisalam kilka (dziesiat) postow wczesniej- ze w pozniejszej ciazy- nie jest on niezbedny a czasem nie wskazany
 
Do góry