reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Świetne zakupy jak na ciężarówkę ;) A przepraszam, czy Ty Milusia byłaś sama na tych zakupach??
Ne wolno Ci tyle nosić!!!!!!!!!!! ##@%&*^^%$*&^*$%&*^^#$%
 
reklama
Milusiu to lepiej kup jedne porzadne na alegro,ciazowe przynajmniej beda ;-) i od razu humorek bedzie lepszy:-)
Ona kuruj sie i szybciutko wracaj do zdrowia:-),a tak swoja droga to chyba zarazamy sie jedna od drugiej przez internet:-D;-)
Fotka specjalnie dla Was mamuski,
jestem na okragło kontrolowana:-)

Uploaded with ImageShack.us
 
A widzialas Ola mojego, tak samo zrobil jak Twoj jakis czas temu hahahaha
To mowi samo za siebie "weź już stara odłóż tego kompa i pobaw się ze mną wreszcie!"

No to uniknęłaś kopa w kuperek Milusia ;)
A tak na poważnie to widzę, że już mniej leżysz, bo i zakupy i szkoła.. Cieszę się bardzo, że czujecie się dobrze całą trójeczką :D
 
Koncia on ma taki wielki ryjek ze powciskał mi poł klawiatury ;)
Malina widziałam Twojego,nasze psy to jak dzieci nawet o kompa sa zazdrosne ;)
Clifordzik to fotka sprzed paru dni,z wieczora,polarek owszem ale to szlafrok w sliczne baranki ;)
 
No to uniknęłaś kopa w kuperek Milusia ;)
A tak na poważnie to widzę, że już mniej leżysz, bo i zakupy i szkoła.. Cieszę się bardzo, że czujecie się dobrze całą trójeczką :D

Staramy się nie zarastać w domku- głównym celem były geterki i bank....troszkę muszę się ruszać a taki wyskok do miasta na pól godz. to dla mnie potem i tak reszta dnia zalegania na kanapie. A do szkoły to musiałam jechać..żeby zaliczyć semestr- jeszcze mi angielski został. Niestety tak nam dowalili w sesji w czerwcu że nie byłam w stanie podejść do wszystkiego w pierwszym terminie. Jedna zaliczenia miałam o 9 rano potem kolejne np.o17 a do pracy chodzić trzeba było- ile się dało to mialam wolne a tak to albo pierwsza albo druga zmiana.:(
 
Ja Cię podziwiam Milut: praca, szkoła i bliźniaki !! Normalnie prawdziwa Matka Polka !!
Order dla Miluta:

Mother_hero_medal.png

Sorry, znalazłam tylko po rusku ;) Matka-bohater!!
 
reklama
Do góry