reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

oo, sukieneczka bardzo fajna. szkoda tylko, że jaw sukienkach się nie za bardzo czuję, a i tak szwagierka ma mi jakąś sztruksową podrzucić. dziś odgrzebałam ciuchy z poprzedniej ciąży, ale kurcze większość letnich...mam kilka bluzek z długim rękawem,takich tunikowych i dłuższych, więc jakoś się przezimuje. zamówiłam sobie takie cuda T_ŚWIETNA NARZUTKA_POCZUJ SIĘ PIĘKNA___BELLA (1192626405) - Aukcje internetowe Allegro ESTYL_PRZEDŁUŻANA TUNIKA_TOTALNA NOWOSC IMEN (1190080082) - Aukcje internetowe Allegro ale jeszcze nie przyszły, więc zobaczymy, jak będą na żywo wygladać. zdam relację :)

ehh, coś czuję, że zaglądając do Was raz dziennie nie da się nadrobić :) trzeba będzie wygospodarować więcej czasu :)))
 
reklama
alis, piękne sweterki. Ja mam podobną narzutkę, ale bez guzików i z takim jakby szerokim wiszącym golfem. Mogę pod spód założyć tunikę, którą noszę teraz lub jakąś koszulę i zimą się bujać :tak:
 
alis cudne ta narzuty- zapisalam sobie linka i napewno sobie zamówie;-)
Malinka- fakt dobra jajecznica nie jest zła gorsze potem jej skutki ahaha
Cliford- kochana posta giganta spłodziłas ahhaahhah a co do mego meza to fakt teksty ma haahah


a ja mam mega sterte do prasowania z calego tygodnia!!!!!!!!!!!!!!! ktora chetna?
 
ja mogę jeszcze podrzucić dwa kosze :) muszę chyba zreformować system pralniczy, wprowadzić jakaś systematyczność, ale jakoś nie mam mobilizacji, mam ostatnio lenia totalnego, chyba przez tą pogodę...
 
ja tam ide teraz na latwizne. Mam deske do prasowania zabudowana, wyciaga sie ja z takiej specjalnej szafki w kuchni i jak cos potrzebuje ubrac to wtedy prasuje...

Bardzo fajne te sweterki :)
 
ja mogę jeszcze podrzucić dwa kosze :) muszę chyba zreformować system pralniczy, wprowadzić jakaś systematyczność, ale jakoś nie mam mobilizacji, mam ostatnio lenia totalnego, chyba przez tą pogodę...


to ty tak jak ja hahahah

Haras- no ja tak nie potrafie musze miec wszystko poprasowane i poukladane w szafie na cacy.............


wyjełam juz deske i zelazko dobry poczatek...........
 
oj, ja też źle bym spała, jakby coś w szafie było nieuprasowane. ale w koszach, to co innego, stoją na strychu i nie są widoczne, jedynie luzy na półkach o nich przypominają :) plan zakłada prasowanie jutro. dziś wieczór będę się dopieszczać maseczkami, co by jutro się pięknie przy desce prezentować. a co! zawsze inne samopoczucie będzie :)
 
oj, ja też źle bym spała, jakby coś w szafie było nieuprasowane. ale w koszach, to co innego, stoją na strychu i nie są widoczne, jedynie luzy na półkach o nich przypominają :) plan zakłada prasowanie jutro. dziś wieczór będę się dopieszczać maseczkami, co by jutro się pięknie przy desce prezentować. a co! zawsze inne samopoczucie będzie :)


ja tez bymmusiała sie ogarnąc mówie t o maseczkach pzaurkach itp.....


a ja sie zrobisz na bustwo to moze zelazko samo zacznie prasowac hahhah
 
reklama
Hej,
dołączam się do marcówek :) Termin mam wstępnie na 8 marca..
Tutaj forum tętni życiem!
Piszę tutaj też po sprzątaniu w mieszkaniu..

Czekam na USG w poniedziałek.. trochę się martwię, bo ostatnie miałam w 5 tygodniu. Żadnych objawów ciąży a w niej jestem, tzn żadnych mdłości etc. Tylko brzuszek rośnie:) Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

Gratulacje terminu na marzec^^
 
Do góry