reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

milenka ona nie zamknela tylko zawiesiła podejrzewam że to było tez na złośc mi bo na sam koniec strasznie sie pożarłyśmy
a pracy niestety nie mam siedze w domku:)
 
reklama
milenka szkoda słow na to co sie dzieje w tym państwie chore to wszystko i jak kobiety maja spokojnie w ciąże zachodić? przecież to oszaleć idzie
 
Ostatnia edycja:
Myyszaaa cały czas walcze teraz musze napisac do Wojewody Wielkopolskiego pismo zobaczymy co on na to
milenka
ja to juz nawet nie wchodze na te aukcje bo obkupiłam przedewszystkim maleństwo hurtem a sobie kupiłam narazie pas i spodnie a spłukana jestem prawie do cna
 
Ostatnia edycja:
A ja jeszcze nic nie kupiłam sobie, ale dostałam jedne ciażowe spodnie od szwagierki. Tylko problem w tym, że dobre to one są na mnie teraz :) A w zaawansowanej ciąży to będe mogła sobie pomarzyć, żeby się w nie wcisnąć :) ale będę musiała teraz pomyśleć nad jakimś płaszczykiem na chłodniejsze dni bo w mojej kurteczce to już ciasno się zrobiło :) dla dzidzi to mam dopiero jedno ubranko z napisem: "Kocham mojego tatusia" :)
 
Dziewczęta coś leniuszki Was chyba dopadły dzisiejszego popołudnia, bo słabo z Waszym pisaniem :) ja zmykam sobie bo za pół godzinki pracę kończę. Do jutra mamusie :) miłego popołudnia :p
 
Myyszaaa myslisz ze oni w tym swoim sklepie na bazarku na Wałbrzyskiej to mają tez jakies takie fajne ciuchy ciążowe czy tylko trzeba zamowiec przez allegro i tam odebrac? Ja mieszkam na Ursynowie wiec mam rzut beretem a sukieneczka jest BOSKA!!!!
Ok nie jestemw w stanie Was ogarnac poniewaz mam tak spoznione ruchy ze masakra :DDDDD siedze w pracy i czuje jakby mi ktos gral od srodka na cewce moczowej....hmmm dziwne uczucie :/ JA w poniedziałek 13.09 mam wizyte i mam nadzieje ze uda mi sie znowu podejrzec malenstwo :p
 
reklama
bosonóżka, cliford, scarletka Czerwona jak raczek się zrobiłam od wysiłku i przez to, że organizm tak intensywnie się bronił. Serducho to spowodowało i czułam nagły skok ciśnienia. Dziś rano brzuch trochę pobolewał, ale około 16 już przeszło. Nawet nie mam mdłości i czuję się duuużo lepiej :blink: pogadam z ginką o tych badaniach na alergię, choć wszystkie kobitki w rodzinie twierdzą, że na 100% te sezamki, bo tyle ich zjadłam. Dowiedziałam się też, że orzechów nie powinno się jeść, bo powodują skurcze i moja ciocia prawie przez to przedwcześnie urodziła. No i papierka nie potrzebuję, biedulka scarletka niech sobie zachowa :*

A dziś miałam apetyta na rosołek. Mmmm jak mi smakował. Na piersi, taki chudziutki. A jutro z reszty będzie potrawka! :-D

Mysza, ta sukienka genialna, taka urocza!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry