reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Składam wniosek o przyznanie Clifford nagrody za najdłuższy post. Myślę, że odpowiednią nagrodą będzie rolka papieru toaletowego. Ekstra długiego!

Ewi i bosonóżka...a ja jak mam wadę - 2,25 to też mam się tym martwić w związku z porodem??? E no co Wy...??? :baffled::szok:
Cliffordzik, absolutnie masz się nie martwić! Ale przebadać oczka około 8 miesiąca - jak najbardziej powinnaś.
U mnie to nawet nie chodzi o wadę wzroku w dioptriach, bo mam niewielką, ale o lekkie kłopoty z siatkówką, podwyższone ciśnienie i szeroką historię jaskry w rodzinie. Ja muszę troszkę bardziej uważać na oczy i tyle. Wolę dmuchać na zimne, niż potem żałować.
 
reklama
no, nie zawiodłam się na Clifordzie! :-D

Ja dziewczyny wszamałam dwa mega naleśniki z serem polane waniliowym jogurtem i nie zdziwiłabym się, jakbyśmy i ja i maleństwo usnęli z tego obżarstwa na badaniu ;-)

Teraz się idę elegancko wykąpać, strzelę sobie fryz godny spotkania z maleństwem i zobaczę co się na mnie jeszcze wciśnie iiiiiiii............ do ginka w prawo marsz!

Ależ ja mam stracha, aż mnie ciary obeszły... :unsure::unsure::unsure:
 
Składam wniosek o przyznanie Clifford nagrody za najdłuższy post. Myślę, że odpowiednią nagrodą będzie rolka papieru toaletowego. Ekstra długiego!

prezent bardzo praktyczny:-p, tylko z tego co wiem, ona nie ma problemów ze sraczką:-D, ale trudno, jak się nie ucieszy, to ja prezenta przejmuję,:-) mnie i konci się na pewno przyda, na te nasze posiadówki:laugh2::baffled:
 
No Clifordzik to ma gest z tymi postami:-)
Ja własnie wszamałam z piec placuszkow z jabłkami (ale nadal jestem głodna:zawstydzona/y:) i ide troszku polezec bo za dwie godzinki czeka mnie mała ''fucha'' w domciu.:happy2:
Katjusza ja to dzis zrezygnowałam z wizyty u dentysty bo nie mam co na siebie włozyc:szok:,po domu chodze w dresach ale na ulice to w tym czyms nie wyjde:no:
 
znowu mnie nie było 2 dni bo odłaczyli mi neta mam dosyc tej zasranej firmy najgorsze jest to że nie moge zrezygnowa bo to 1 firma która dostarcza na moja ulice internet brrr
zaraz opisze moja wizyte u gina tam gdzie trzeba:happy2:
co do stażu to nie tylko milenka ma problem z tym dziadostwem ja tez byłam na stazu i mimo że byłam na L4 to mi go zakonczyli dostałam pismo że zabieraja mi ta kase i dupa najgorsze jest to że oni tak mogą o zgrozo ile ja nerwów na ten zasrany urzad straciłam to mi sie w głowie nie miesci gdybym wiedziała że te staże to taki syf w życiu bym sie nie zgodziła:wściekła/y: uff uciekam poczytac co u was:happy:
 
katjusza i naleśniki, niech mnie coś kopnie! właśnie sobie je na dzisiaj zaplanowałam, ale w końcu nie chciało mi się wstać żeby sobie zrobić:zawstydzona/y: no nic, jadę zaraz po Piotrulę, a potem na chwilkę do teściowej , na pewno będzie miała coś na ząb, co mi podpasuje:rofl2:
 
He he nie mogę się powstrzymać i nie odpisać:-D:-D:-D

Bosonóżka...cóż za nagroda - normalnie jestem pod wrażeniem Twojego gestu :-) ale ponieważ jestem przemiłą koleżanką to tę piękną nagrodę odstąpię biednej Scarletce i Konci... co by im przyjemniej u babci klozetowej było :-):-D

Zaś co do oczek to w takim razie jestem spokojniejsza i w 8mym msc się przebadam tak jak mówisz ;-)
Katjuszka...powiedz jakżebym śmiała Cię zawieść w tym jakże ważnym dla Ciebie i tym samym dla Nas dniu!!!! :-D:-D nie mogłam i musiałam stanąć na wysokości zadania :-)
A teraz rób się na bóstwo i smaruj do tego ginka po dobre informacje!!!!;-)

Oleczko...dla Was wszystko !!:-D tylko mam nadzieję ,że te promienie komputerowe nie zranią mojego maleństwa ....
Pięć...tak małoooooo?? eeee....to coś nie podobne do kobiety w ciąży...idź ..usiądź przy stole i zjedz porządnie kobieto bo inaczej napiszę wniosek o odebranie Ci praw rodzicielskich bo od początku dzieciaczka głodzisz!!!:-):-D

Scarletka..miłej uczty u mamci :-)

I ja uciekam póki co ale....wieczorem Was tu nawiedzę :szok:!!! buhahahaha:-D:-)
 
papciarkowa jak kasę mogli Ci zabrać ?? Ja rozumiem, ze na stazu niestety tak jest, że nawet jak jestes na zwolnieniu, a staz masz do jakiejs tam daty, to tak jak konczy się staż to niestety zwolninienie się przerywa i koniec, ale żeby kasę zabrali hm... nie wiem o co chodzi :p albo jestem mało kumata.
 
milenka
ja staż miałabym do 22 wrzesnia od 18 czerwca byłam na chorobowym a że moja pracodawczyni od stażu była za leniwa do pracy to po moim odejsciu na l4 zawiesiła działanośc i zamkła sklep w urzedzie zgłosiła że od 25 lipca zawiesza dzialalnosc i dostałam pismo z urzedu że w zwiazku z tym ze ona zawiesiła działalnośc skracaja mi staz do dn25 lipiec i zabieraja prawo do stypendium za staż mimo że jestem na l4 dużo wczesniej niz ona zamkła sklep. chore nie?
 
reklama
papciarkowa aaa ... no chyba,że zamknęła działalność to tak niestety mają takie przepisy w tym dziadowskim urzędzie :/ a teraz masz jakąś pracę ?
 
Do góry