reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
o rany,kilku godzin na porzadki przeznaczyc nie mozna- z wami trzeba byc na bierzaco.

Rozmyslalam i czytalam o tych tygodniach i doszlam do wniosku , ze jak ktos zapyta w ktorym jestem to powiem dokladna date z suwaczka ( np 10 tydzien i 3 dni) chce liczyc skonczone tygodnie a nie zaczete. W koncu pierwszy roczek sie sietuje po 12 miesiacach zycia, a wczesniej operuje sie jedynie miesiacami.

Ja swojego partnera zabralam na pierwsze USG ktore bylo dowcipnie- i nie zaluje. Mam wrazenie ze dopiero wtedy uwierzyl , ze w brzusiu mi cos rosnie- choc byla to tylko 5 mm plamka z pikajacym serduszkiem. Na kolejne niestety sie nie zalapie- i strasznie mi przykro- bo juz powinno byc widac czlowieczka.

Witam nowe mamuski- niespodziewalam sie takiego wysypu

Dziewczyny- odnosnie badan- to moze tak glupio pisac- ale dopiero w ciazy sie dowiedzialam jak powinno sie oddawac mocz do badania- zeby zadne syfki w nim niepowychodzily. Przed siusianiem nalezy sie podmyc woda( bez mydelka) potem zebrac srodkowy strumien ( przyznam ze nigdy wczesniej sie nie mylam przed- mimo ze wiedzialam ze pierwszy strumien musi sobie zleciec nim pobiore ten do badania)
Wiem, ze z wami mozna konie krasc- to i pisanie o takich glupotach tez przejdzie

lece cos wykombinowac na obiad :/ nie mam weny
 
Wymiekam z Wami - nie dosc ze mam galopujaca skleroze teraz to jeszcze głowaból wiec czytam Was i nic nie ogarniam :DDDDDD
A my dzisiaj nowe ze wspolnego grona jestesmy :)))))))))))) dlatego wszystkie na raz :p dajcie nam chwile to sie rozkręcimy :p

hehe, Anabell, to fakt, że dziewczyny narzucają tempo :) wkręcimy się jakoś :) może dadzą nam fory :)
 
o rany,kilku godzin na porzadki przeznaczyc nie mozna- z wami trzeba byc na bierzaco.

Rozmyslalam i czytalam o tych tygodniach i doszlam do wniosku , ze jak ktos zapyta w ktorym jestem to powiem dokladna date z suwaczka ( np 10 tydzien i 3 dni) chce liczyc skonczone tygodnie a nie zaczete. W koncu pierwszy roczek sie sietuje po 12 miesiacach zycia, a wczesniej operuje sie jedynie miesiacami.

Ja swojego partnera zabralam na pierwsze USG ktore bylo dowcipnie- i nie zaluje. Mam wrazenie ze dopiero wtedy uwierzyl , ze w brzusiu mi cos rosnie- choc byla to tylko 5 mm plamka z pikajacym serduszkiem. Na kolejne niestety sie nie zalapie- i strasznie mi przykro- bo juz powinno byc widac czlowieczka.

Witam nowe mamuski- niespodziewalam sie takiego wysypu

Dziewczyny- odnosnie badan- to moze tak glupio pisac- ale dopiero w ciazy sie dowiedzialam jak powinno sie oddawac mocz do badania- zeby zadne syfki w nim niepowychodzily. Przed siusianiem nalezy sie podmyc woda( bez mydelka) potem zebrac srodkowy strumien ( przyznam ze nigdy wczesniej sie nie mylam przed- mimo ze wiedzialam ze pierwszy strumien musi sobie zleciec nim pobiore ten do badania)
Wiem, ze z wami mozna konie krasc- to i pisanie o takich glupotach tez przejdzie

lece cos wykombinowac na obiad :/ nie mam weny
Tulip Ty sie nic nie krempuj:-),nie wszyscy musza wszystko wiedziec,ja dosc czesto miałam problemy z pecherzem to wiedziałam ale ze jestem leń;-) to raczej przed sie niepodmywałam i jakos zawsze dobrze badania wychodza.A wyobraz sobie ze kiedys musiałam pobrac mocz do badania mojego psa,to dopiero był wyczyn:-D
 
Psa?? No possible!! Mój piesio ostatnio tak się cieszył na mój widok, że położył się na plecach, przygotowany na głaskanie i osikał se z radości brzuch mini fontanienką ;))))

Bosa ja też w sumie nie wiem, jakie teraz są ceny w UK.. Harsha podpowiesz??

Harshka super niespodziankę sprawiłaś teściom :)
Może teraz trochę się zmieni atmosfera w rodzince, co? Szwagierka powinna honorowo oddać dom, od zaraz!! Takie moje zdanie ;)

Mój Maluch strasznię się rozpycha od kilku dni.. Boli mnie podbrzusze już chyba w każdej pozycji, bebzona mi wywaliło i skóra swędzi, więc się rozszerza..
Ojj chyba będę duuuuuuuża ;))))
 
"malina:Mój Maluch strasznię się rozpycha od kilku dni.. Boli mnie podbrzusze już chyba w każdej pozycji, bebzona mi wywaliło i skóra swędzi, więc się rozszerza..
Ojj chyba będę duuuuuuuża ;))))"

to mi sie przypomniala piosenka : " a ja rosne i rosne, latem, zima na wiosne...i niedlugo przerosne mame, tate i sosne .." ;-)
 
I mała Natalka w teledysku pływała w skorupce od orzecha, pamiętam to!! Lubiłam to oglądać choć trochę można było się zeschizować ;))))
 
Witam was dziewczyny :-)
Weszalam sie tylko przywitac z wami brzuchatkami :-D dzisiaj nie mialam nawet czasu zagladnac rano zagoniona jestem od samego rana a nawet mozna powiedziec ze od wczoraj no ale wszystko ma swoj cel i sens :-) od dzisiaj bede juz z wami czesciej w koncu ma komputer z czego sie bardzo ciesze :-D :-)
Dziewczyny zycze wam milego wieczorka,musze jeszcze tyle zrobic wiec odezwe sie jutro :-) ;-)
 
reklama
ale piszecie!:-D od 15 nie mam szans was nadrobić! co za masakra:szok: hehehe
witam nowe marcóweczki! wprawicie się w tą szybkość i też zaczniecie skrobać jak najęte:tak:

hars teściowie dowiedzieli się o dzidzi w bajerancki sposób, chyba każdy by tak chciał:-) jakie będą wspomnienia tego dnia, aż zazdroszczę
malinka tym rośnięciem się nie stresuj,wszystkie będziemy niezłe baleroniki
:-D:szok:
ja pierwsze, co musiałam zrobić po odebraniu młodego z przedszkola, to lecieć do sklepu po gumowce. :angry:tak się nie da żyć, woda po kolana i ciągle pada.:crazy::angry: przejście 100 m na parking graniczy z cudem

coś za mną chodziło i szykuję sobie barszczyk z uszkami mniam mniam
 
Do góry