reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

hej

podpisuje sie pod slowami Scarletki. Dla chcacego nic trudnego ;-)
Wiadomo,ze zalezy tez jak sie dziecko przyzwyczai itd. ale nasz synek tez chodzil spac wczesnie (tj. o 19) teraz kladziemy go o 20. Potem mamy czas dla siebie.

Nasz sie jeszcze sprawami damsko-meskimi nie interesuje ;) ale dla niego nasze przytulanie sie jest normalne. Czesto widzi jak lezymy razem, czy tez przytulamy sie ,dajemy sobie buzi :) czasem podbiega wtedy i przytula sie z nami (choc mala zazdrosc czasem widac jak przytula mnie potem meza a potem znow mnie i jego juz odycha czyli: starczy ci tata teraz ja hehe) a czasem jest tak ze podlatuje i bierze nas za glowy i przybliza zebysmy sobie buzi dali ;-) albo jak on mi calusa daje to potem mowi np. tata tu (pokazuje na moje usta) i cmoka.
Wiec czyba wazne tez zeby nie chowac sie z przytulaniem przed dzieckiem tylko pokazac ,ze to calkiem normalna rzecz ,ze mama z tata lubia razem siedziec, przytulic sie itd.



A ja tak patrze na suwaczek i nie moge uwierzyc ,ze to juz 2gi trymestr. Jeszcze pol roku i bedziemy sie zastanawiac kto pierwszy :) i pisac opowiesci z porodowek :-D
 
reklama
futrzakowa szczerze mówiąc, to nie czuję żadnych zmian :p jak narazie. Ja się w pierwszym trymestrze czułam raczej dobrze i dalej tak jest. No tylko z humorami bywa różnie, ale to pewnie już cały czas tak będzie. No i niedługo pewnei brzyszek zacznie znacznei szybciej rosnąć :p
 
Witam słonecznie:-)
Faktycznie to juz drugi trymestr ,no i co ,gdzie to lepsze samopoczucie?:baffled: u mnie bez zmian,tzn moze troche mniej mdłosci i mniejszy apetyt ale nadal mam kondycje 80letniej babci,meczy mnie nawet smarowanie sie balsamem:no:.Z jednej strony mam juz dosc tego siedzenia w domu a z drugiej to nie mam siły nawet wyjsc:-(,ech szkoda gadac.No nie bede Was zanudzac ,zmykam,moze cos zrobie porzytecznego dla domu;-)
Miłego poniedziałku brzuchatki:-)
 
Ostatnia edycja:
A właśnie dziewczyny macie może jakiś dobry i sprawdzony krem na rozsępy :) ? Bo wprawdzie jeszcze ich nie mam, ale chciałabym już zacząć używać na zaś bo z tego co wiem, to niby tak trzeba :)
 
Moja Natalka zasypia o 20.30,więc też mamy sporo czasu dla siebie;-)Jest teraz na etapie fascynacji płcią przeciwną i ciągle powtarza ze tatuś to jej mąż:-D
 
W przyszły poniedziałek i wtorek będą nam wymieniać rury kanalizacyjne od 7 rano do 18 i oczywiście tylko ja mam czas, żeby z nimi siedzieć w mieszkaniu. Zastanawia mnie tylko jedno. Gdzie ja będę siusiać co 5min? :baffled:

Lec po jakies pieluchy, albo wiaderko wstaw w sypialni ;)

Ale piekny dzien w Scotlandii :) okna umylam, mam fajne nowe mazy. Lustra w szafie na cala sciane tez mylam. A tam jakie mam fajne mazy. Normalnie dzielo sztuki. Nie umiem myc luster, albo te plyny sa ciulowe.

Mam w planach odkurzenie samochodu i musze po zakupy spozywcze skoczyc. Nie wiem co na obiad zrobic, grrr. Potrzebny mi sloik, bo zakwas do zurku chce zrobic.

A od jutra college :) Nie wiem kiedy im powiedziec, ze jestem w ciazy... Niech sami zobacza ;)

Dobra, jade do tego tesco. Moze przywiezli anchois w koncu. W sobote myslalam, ze sie rozplacze jak nie bylo nawet tej miski, co stoi w tym miejscu na stoisku. Oliwkami z feta sie nie zaspokoilam.

Moze szczawiowa zrobie.
dobra, nie przynudzam. Na spacer moze sie wybiore.
 
A właśnie dziewczyny macie może jakiś dobry i sprawdzony krem na rozsępy :) ? Bo wprawdzie jeszcze ich nie mam, ale chciałabym już zacząć używać na zaś bo z tego co wiem, to niby tak trzeba :)


Ja smaruje sie na razie tylko oliwka, bo jestem za leniwa, by sie kremowac :p Dobrymi kosmetykami sa kremy firmy Palmers. W Polsce chyba niedostepne, wiec poszukaj na allegro. Jesliby Wam sie zrobily rozstepy, to tez sa takie kremy, ktore je splycaja. Jest tez i oliwka z tej serii. Ja na razie uzywam J&J i cale szczescie nie mam uczulenia jak na razie. Jak urodze bede musiala z Polski przywiezc jakies inne kosmetyki, bo te J&J podobno uczulaja, a tylko takie tu sa dostepne :/
 
A właśnie dziewczyny macie może jakiś dobry i sprawdzony krem na rozsępy :) ? Bo wprawdzie jeszcze ich nie mam, ale chciałabym już zacząć używać na zaś bo z tego co wiem, to niby tak trzeba :)
Milcia ja kupiłam Perfecta mama Dax cosmetics,niedrogi ale czy sie sprawdził to powiem za poł roku ;).Pisałam o nim na watku zakupow ,chyba.
 
A właśnie dziewczyny macie może jakiś dobry i sprawdzony krem na rozsępy :) ? Bo wprawdzie jeszcze ich nie mam, ale chciałabym już zacząć używać na zaś bo z tego co wiem, to niby tak trzeba :)

Ja używam Mustela, dużo osób poleca choć są też i zdania na anty:-) podstawowy minus to cena, ale mogę potwierdzić że jest bardzo wydajne. Wiem na pewno, że kremy nam oczywiście mogą pomóc ... ale jeśli geny chcą inaczej to i tak przy smarowaniu się i 5x dziennie będą rozstępy :-(
 
reklama
W pierwszej ciąży smarowałam się różnymi balsamami,najczęściej chyba firmy Dave,tak jak zazwyczaj po kąpieli.Nie mam żadnych rozstępów,choć przytyłam w ciąży 30 kg.:-)Uważam ,że jest to sprawa genetyczna i żadne kremy nie pomogą.
 
Do góry