reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
hej dziewczyny, sorry ze nie na temat pisze ale czy mialyscie cos takiego jak ja dzisiaj, mianowicie : bylam u 2 ginekologow, i dzis ten drugi wyliczyl mi kompletnie inna date porodu niz ten pierwszy! moja pierwsza data porodu wyliczona przez polozna to 26.02.2011 ( wg OM, ale USG tez widziala), a dzis polozna powiedziala ze prawdopodobna data porodu ( wg USG ) to 17.03.2011;/ przy tym za kazdym razem jest problem z OM bo nie pamietam tej daty i mowie na czuja...

wiesz kasiu...mi na drugim usg wyszedł termin 16 marzec...a na drugim już 20 marzec... i ginek powiedział że tak się zdarza...bo na początku to przecież maleńka fasolinka była ... i bardziej realne jest to z ostatniego usg (przynajmniej u mnie zbliżyło się to do daty w OM czyli 23 marzec:-) ) tak więc myślę że nie ma co się stresować:-)
 
koncia witam również:-) ja w czasie pierwszej ciąży na początku też szybko przybierałam na wadze, bo wciąż jadłam w tym słodycze, później się uspokoiłam, a jak po teście glukozy w 28 tygodniu okazało się że wyniki wskazują na cukrzycę ciążową i przeszłam na dietę to zaczęłam chudnąć - efekt 8 kilo na plusie w dniu porodu

Patrząc po obecnych wynikach, nie mam problemów z glukozą :tak: nie objadam się, ale domyślam się, co może być powodem przybywających kilogramów. Po prostu wcześniej byłam na diecie, na słodkie pozwalałam sobie 2 razy w tyg., nie jadłam ziemniaków, tłuszczu, a wszystko było lekkie i zdrowe ;-) przywykłam do tego i było mi z tym dobrze, ale wraz z pojawieniem się fasolki, zaczęły się apetyty, a wszyscy mi mówili, że nie mam się głodzić i jeść to, czego mi brakuje. To była duża zmiana dla mojego organizmu, ale nie przejmuję się. Chcę mieć zdrowe dziecko. Nie jem w nadmiarze, choć budzę się kilka razy głodna w nocy, to nie zaglądam do lodówki. Nie mam też takich problemów jak inne kobiety, bo mimo mdłości mogę jeść wszystko i tego nie zwracam.
Przypuszczam, że w ciągu całej ciąży przybędzie mi jakieś 16-18kg i 6 zostanie na pamiątkę. :-p

futrzakowa już jestem spokojna, moje nerki muszą być zdrowe, bo bardzo dbam o to, żeby dużo pić:-D jeśli miałabym zapalenie pęcherza, to pewnie bym to czuła. Jestem przekonana, że źle pobrana próbka moczu miała na to wpływ. Jeśli moja gin każe mi powtórzyć badania, to to zrobię :-D
 
Średnio:/ raz jem, raz mnie muli.. schudło mi się 1,5 kg
a twoje zachcianki, bo wiem, ze u nas to szło jednakowo;)?

Mi tez sie schudlo ale kilogram i tez raz jem raz nie ostanio mialam ochote na smieciowe jedzenie teraz jakos tylko tost z serkiem mi wchodzi :)
A i ciagle mi sie chce jablek i bananow a ja wcale tego nie jadlam
 
Idę spać dziewczynki, ranny ptaszek się ze mnie zrobił i po dobranocce oczka mi się już zaczynają kleić.

A z tymi ziółkami to jednak też trzeba uważać, bo w naszym stanie nie wiadomo co może pomóc a co zaszkodzić. Zawsze takie rzeczy lepiej skonsultować z lekarzem.

Do jutra :*
 
reklama
Futrzakowa dziekuje za wpisanie mnie na liste.
Ja tez uciekam bo m namawia mnie na ogladanie filmu.I znowu glodna jestem :)
Milych snow wam zycze dziewczyny.
 
Do góry