reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

ja też powoli się zbieram:-) szybkie myju myju i do łóżeczka:-) jakbym nie wróciła to dobranoc pasibrzuszki-najbardziej gadatliwe ciężaróweczki na świecie :-D karaluchy pod poduchy! :-D
 
reklama
Kasiulka ja nie miałam problemu z terminem ale na pierwszym usg gin powiedział ze to 7tydz a za trzy dni inny ginek powiedział ze jego zdaniem 8-9tydz.
Ja tez zmykam spac,dobranoc szczesliwe mamusie,buziak
 
Dobry wieczór :-) widzę, że wszystkie już spać zmykają, a ja dopiero postanowiłam się dzisiaj przywitać :-p Od dwóch dni jestem bardzo zmęczona, czuję się beznadziejnie :no: najchętniej bym spała, ale niestety tak się nie da :-p

W czwartek mam pierwsze USG i mam troszeczkę stresa :szok:
Od wczoraj coś mnie kłuje w podbrzuszu, centralnie na środku , mam nadzieje, że to nic złego :-( słyszałam, że po bokach to może kłuć a na środku to nie za dobrze :no: czy któraś też tak ma ?

Pozdrawiam i życzę słodkich snów
 
Agnes mnie kłuje w różnych miejscach z różna siłą. też się tym wszystkim przejmuję, ale ginek dzisiaj stwierdził, ze to wszystko normalne, macica się rozszerza, brzuszek rośnie, co musi z sobą nieść jakieś konsekwencje..nie denerwuj się:)
 
co do kłucia ...to najgorszy ból jakiego doświadczam (oprócz cholernego biustu oczywiście:-) ) to głównie z rana jak jeszcze leżę...i się przebudzam... i się przeciągam... i jak się konkretnie przeciągnę...to meeega boli...nie próbujcie jeśli nie musicie:-)
 
Scarletka i Bosonózka...cieszę się razem z Wami !!!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo bardzo!!!!!!!!!!! ;D

Niestety ja dzisiaj mam maxa..i chyba już nic mi nie pozostało jak przytulić się do podusi....

Kochane moje śpijcie dobrze i kolorowych snów i bez koszmarów Scarletka!!! Do jutra ;)
 
reklama
Cześć dziewczyny.
O chyba jestem pierwsza dzisiaj:-)
Tak wcześnie mi się wczoraj padło, że już się wyspałam i mimo wolnego wstałam o 7:szok:
Życzę wszystkim mamusiom miłego dnia. U mnie piękny dzień się zapowiada, trzeba się gdzieś ruszyć. Niestety raczej to będzie rajd po sklepach, niż pobyt na łonie natury, i to na dodatek budowlanych:-(
 
Do góry