reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Witajcie Marcoweczki, dzien dobry Magdzior! Tez juz wczesnie wstalam, choc wyspana to ja nie jestem. W nocy musialam piec razy do toalety :-( Milego dnia, kwiatuszki!
 
reklama
Dzień doberek! i ja już od godziny nie śpię...
nie chcę zapeszać ale na razie głowa nie boli i bez mdłości, wczoraj za to późnym wieczorem umierałam z bólu głowy:-(
Maya toż to masz poprzerywaną noc przez te wędrówki do toalety , ja idę tylko wtedy jak moja Hańcia się obudzi to tak przy okazji
Scarletka smacznego śniadanka:-)
Agnes2606 ja też mam w czwartek usg i powoli zaczynam się denerwować czy wszystko ok, powtarzam sobie że tak nie można ale i tak jest stresik, co do bólów to też odczuwam nie cały czas ale pobolewa od czasu do czasu i po bokach i pośrodku - tak jak Scaretka pisała wydaje się że to całkiem naturalna kolej rzeczy, zawsze możesz jutro dopytać lekarza

ja teraz też idę coś wszamać, bo głód zaczyna wołać!
miłego dnia Marcóweczki:-)
 
cze Dziewczynki :elvis:

ja też już wstałam, też w nocy sikałam, też mnie wieczorem bolała głowa, też mi niedobrze było, też mnie teraz nie boli i też pewnie narazie - czy ta monotonia się skończy w końcu?! :confused2:
no bo kiedy się właściwie ten II trymestr zaczyna - jedne mądre księgi piszą że w 13 tygodniu a inne mądre portale, że w 14 :oo2:

ech, w nocy pływałam w jeziorze, mało się nie utopiłam ale w końcu dopłynęłam do czerwonego helikoptera i jakiś gość powiedział, że umie takim latać i nas uratuje więc chciałam wsiąść do środka ale byłam taka ciężka, że mało nas nie zatopiłam razem z tym helikopterem :nerd:

dziś mam gości - psiapsiuły mnie nawiedzą po południu - jakaś odmiana w końcu w mojej horyzontalnej rzeczywistości bo normalnie chyba szaleństwo mnie dopada jakieś :rolleyes2:
 
Ostatnia edycja:
Good Morning Girls :)))))


Ja własie po sniadanku... czytałam pościki ;)


Koncia a bierzesz luteine albo inne leki ?? Mi wyszedł zły mocz, i kazał wieczorem jeden dzien nie brac... nie wziełam i wszystkie wyniki wyszły ok ;)



Scarletka
Bardzooo mnie cieszy ta informacja o dzidzi ;)))) Ciesze się razem z Tobą... Ahaaa ale opowiedz cuśśśś wiecej... hehe... machało rączkami?? jest duzzzzaaa roznica od poprzedniej wizyty... i ile ma cm?? nio kurcze wkoncu mamy ten sam termin praktycznie :D hehe:tak:



Bosonóżka
juzzz ide tam zerkaćccc :D Cudnie, jak miło jak wszystkie są zadowolone :happy: a cioooo dopiero bedzie pozniejjjj :rofl2:


Agnes mnie kłuje cały czas... środek tak zaraz nad pipką ...i boki tez np dzisiaj dosyc mocno lewy jajnik... pytałam juz gina 2 razy... odpowiedz jest LEŻEC wziąsc sobie do serca ze potrzebujemy duzo odpoczynku... ja dostałam na kłucie takie rwanie ten Duphaston... polez i jak przejdzie po 1 dniu to spokojnie do czwartku nic nie rob... ale nie martw sie bo mnie po stresie gozej kuło...


Miłego Dnia ;)
 
Dzień dobry, u nas dzisiaj też piękna pogoda, a ja jak zwykle zmęczona :confused2:

Dzięki za odpowiedzi, na szczeście narazie mnie nie kłuje a jutro spytam lekarza co i jak :tak:

Patik80
o to fajnie, że też masz jutro USG, ja naszczęście mam rano o 8.40 to przynajmniej nie będę się cały dzień denerwować :-D

pozdrawiam i lecę jeść śniadanko, bo jestem mega głodna :-p
 
dzieńdoberek,

Ja dziś się dowiedziałam że w pracy czeka mnie 3 tygodnie mega zapier***ania ... jak to szefowie powiedzieli: liczymy na Pani duuuużą wydajność ... a cholera nie biorą pod uwagę tego, że ja jestem w stanie i na stojąco im usnąć:-) eee...zrobie co w mojej mocy - ale nic na siłę!

a mnie z kolei ostatnimi czasy nic się nie śni... dziwne bo zawsze miałam mnóstwo snów...

no nic...siadam do pracy....buziaki :-)
 
dzien dobry :)

wlasnie wcinam tosta z nutella :) bo mi sie zwykly chlebek skonczyl, a tego niestostowanego to nie lubie.

ja jak juz umowilam sie na wizyte to zaczynam sie stresowac :tak: ale jeszcze kilka dni i mam nadzieje ze wszystko jest w porzadku.
 
reklama
Witam pięknym rankiem!
nas wybudził telefon, wcinamy parówkę z keczupem,wolałabym nutelle jak ruda, ale czasem coś trzeba innego zjeść;)
Wstyd się przyznać, o godz 0.30 jadłam trzecią kolację! powiedziałam m, że jak nie wszamię, to nie uśniemy hahahaha ja z głodu, a on słysząc koncert moich kiszek;)
ona usg będę miała dopiero za 3-4 tyg. wczoraj nie miałam. gin uważa, że nie ma potrzeby mnie denerwować za każdym razem, choć ja bym tam sobie pooglądała dzidzię;)
patik , agnes, rudzia będzie dobrze!:) wasze maluszki zdrowo rosną, same to zobaczycie/usłyszycie;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry