reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Czesc dziewczyny
Ja właśnie obudziłam się po południowej drzemce;-) Niby nie denerwowałam się tym badaniem dzisiejszym, ale noc była nieprzespana. Widzę, że dzisiaj w kuchniach gości pomidorowa. Ja lecę obierać ziemniaczki i zrobić jakąś sałatkę, mielone mam z wczoraj:-)
 

Ola, katjusza
- zakładamy klub starych d...p? Ja z was może jeszcze najmłodsza, ale 28 lat też nie w kij dmuchał, a dziecko pierwsze dopiero. Ciotki to już podpytywały, czy ja aby mogę jeszcze mieć?


Bosonóżka z tymi ciotkami to są po prostu JAJA hehe takie plotkarki, i tak lubią wkręcac srubokret , to tak jak ze mną ja jestem prawie 3,5 roku po slubie i starałam się o dziecko z mezem 4 miesiace , wczesniej chcielismy najpierw kupic mieszkanko, praca na stałe itd a to Ci na spotkaniach rodzinnych bedą gadac ze jejkuuu Wy 3 lata sie staraliscie ?? Napewno zaraz po slubie!! Kłopoty były czy kto nie mogł miec dzieci hehehe one są przeeee ŚMIESZNE!! haha
 
Czesc dziewczyny
Ja właśnie obudziłam się po południowej drzemce;-) Niby nie denerwowałam się tym badaniem dzisiejszym, ale noc była nieprzespana. Widzę, że dzisiaj w kuchniach gości pomidorowa. Ja lecę obierać ziemniaczki i zrobić jakąś sałatkę, mielone mam z wczoraj:-)

Takkkk..... POMIDOROWAAAAA moja ulubionaaa.... jedz poki gorąca , jedz bo wystygnie.... * Dzień Świra * hehe :p
 
Na zupkę pomidorową też mam ochotę,ale ja dziś strajkuje i nie będę gotować.....
Dla Natalki mam kotlecika z piersi indyka,a sobie coś zamówię.Małż wczoraj spóźnił się godzinę na obiad ,bo spotkał kumpla ,więc dziś ciepłego obiadku pod nos nie dostanie.

Ja również trzymam mocno kciuki za koleżanki ,które dziś zobaczą swoje skarby:-) I już nie mogę doczekać sie fotek z usg.
 
Bosonozka wspołczuje takich komentarzy,my juz jestesmy razem 13lat a po slubie 8 wiec u nas tez były np co roczne gwiazdkowe zyczenia dzidziusia,tesciom to mowiłam ze jestem chora i u nas to bedzie problem z dzidzia ale do nich to chyba nie docierało.My sie nie spieszylismy tez ze wzgledu na finanse,teraz bedzie bardzo ciezko za3tys wyzyc we trzy osoby ,jeszcze mamy 25lat spłacania kredytu.
Co do pomidorow w kazdej postaci to widze ze wiekszosc z nas je uwielbia,ja dzis mam gołabki oczywiscie w sosie pomidorowym,hihi
 
Bosonozka wspołczuje takich komentarzy,my juz jestesmy razem 13lat a po slubie 8 wiec u nas tez były np co roczne gwiazdkowe zyczenia dzidziusia,tesciom to mowiłam ze jestem chora i u nas to bedzie problem z dzidzia ale do nich to chyba nie docierało.My sie nie spieszylismy tez ze wzgledu na finanse,teraz bedzie bardzo ciezko za3tys wyzyc we trzy osoby ,jeszcze mamy 25lat spłacania kredytu.
Co do pomidorow w kazdej postaci to widze ze wiekszosc z nas je uwielbia,ja dzis mam gołabki oczywiscie w sosie pomidorowym,hihi

Olcia moze troszke pociesze... u mnie ta sama sytuacja... 3 tys... i 28 lat splacania kredytu :/ ale musze patrzec optymistycznie ....
 
reklama
ona ja juz sie smieje( jak ktos pyta jak my sobie poradzimy) ze bede siedziec od 5 rano w mopsie i czekac na zapomoge :)
fifronka wspołczuje,teraz jest tak ciezko z kredytami i sa duzo drozsze mieszkania,my bralismy jak było o połowe taniej takze mamy rate 600zł a znajomi co teraz biora takie same metraze to płaca ponad 1000zł,masakra.Mimo wszystko my jestesmy ogromnie dumni ze mamy własne m ,za własne pieniadze,bez niczyjej pomocy,a nikt nie wierzył ze nam sie uda.
 
Ostatnia edycja:
Do góry