reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

ona ja juz sie smieje( jak ktos pyta jak my sobie poradzimy) ze bede siedziec od 5 rano w mopsie i czekac na zapomoge :)
fifronka wspołczuje,teraz jest tak ciezko z kredytami i sa duzo drozsze mieszkania,my bralismy jak było o połowe taniej takze mamy rate 600zł a znajomi co teraz biora takie same metraze to płaca ponad 1000zł,masakra.Mimo wszystko my jestesmy ogromnie dumni ze mamy własne m ,za własne pieniadze,bez niczyjej pomocy,a nikt nie wierzył ze nam sie uda.


Tak jak u Nas... tyle ze nawet pomoc by nie pomogła hehe najpierw trzebaby było sprzedac hipoteke zeby dostac zapomoge :p hehe , jest ciezko ale damy chyba rade :) Mam nadzieje ze jak nie długo otworze już swoj Salon Fryzjerski to nam się po lepszy oby nie po gorszy ... hehe tfu tfu tfu :)
 
reklama
ona ja juz sie smieje( jak ktos pyta jak my sobie poradzimy) ze bede siedziec od 5 rano w mopsie i czekac na zapomoge :)
fifronka wspołczuje,teraz jest tak ciezko z kredytami i sa duzo drozsze mieszkania,my bralismy jak było o połowe taniej takze mamy rate 600zł a znajomi co teraz biora takie same metraze to płaca ponad 1000zł,masakra.Mimo wszystko my jestesmy ogromnie dumni ze mamy własne m ,za własne pieniadze,bez niczyjej pomocy,a nikt nie wierzył ze nam sie uda.


i tak trzymac kochana nie ma to jak samodzielnosc..............



a tak wogole to witam mnie sie fryty w pierarniku pieką i kotleciki z surówką zyczenie córci;-)

nareszcie piekna pogoda nie pada heeheh ja wizyte mam w czwartek i tylko serdszko usłysze nic wiecej..........usg w polowie wrzesnia................



pozdrawiam kochane i lece obiad dokonczyc i pozniej praca;-)))
 
ona to ja przyjde pracowac do Ciebie bo tez fryzjerka jestem ;)
PINKA usłyszec serduszko to połowa sukcesu,bedzie super zobaczysz.

Cośśś Ty Olciaaa ?? Fajniutko , powiem Ci ze na pewno odrazu bede chciała miec kogos ale nie pracownice tylko niech sobie dzierzawi i ma swoje ;) Nie lubie rządzic ludzmi ...a pracujesz teraz??
 
no tylko ze my kupowalismy chyba z szesc lat temu i to dziure w ziemi ,no i we frankach mamy
Pracuje od 10 lat w tym samym miejscu ale niestety od 7tyg ciazy musiałam isc na l4,i juz nie mam po co tam wracac
ona jak mozna wiedziec to skad jestes?
 
Ostatnia edycja:

Ola, katjusza
- zakładamy klub starych d...p? Ja z was może jeszcze najmłodsza, ale 28 lat też nie w kij dmuchał, a dziecko pierwsze dopiero. Ciotki to już podpytywały, czy ja aby mogę jeszcze mieć?

ja to w takiej samej sytuacji wiekowo - dzieciatej jak bosonóżka... ale tematy dzieci urywałam krótko bo ja poprostu nienawidzę jak ktos chce wpinac nos w nieswoje sprawy...i plotkuje na tak intymne tematy.... goshhhhhhhhhhh kajsdhadaduyxbkj^%^%$DSdg !!! :-) większość się nauczyła po za dziadkiem mojego m. - on cały czas powtarzał że chciałby byc pradziadkiem i kierował to do mnie i m - a ja odpowiadałam że ma 3 wnuków i 3 wnuczki a nie tylko jednego więc ode mnie niech sie odstosunkuje (oczywiście mu delikatniej to przekazywałam - w końcu to dziadek:-) )
 
reklama
no tylko ze my kupowalismy chyba z szesc lat temu i to dziure w ziemi ,no i we frankach mamy
Pracuje od 10 lat w tym samym miejscu ale niestety od 7tyg ciazy musiałam isc na l4,i juz nie mam po co tam wracac
ona jak mozna wiedziec to skad jestes?

Ola jestem z Opola... to musisz miec super szefową ze pracujesz 10 lat w jednym miejscu.... ja pracuje prawie 3 lata w jednym, teraz jestem na zwolnieniu L4, i mysle ze tam nie wróce , ja od 5tc jestem na L4 a na wiesc o ciazy moja szefowa wpadła w szał, a wiedziała od 4 mc-y ze sie staramy... brak słow...
 
Do góry