reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

A 12kg to faktycznie bardzo dużo. To ile ci przybyło Marta1981 przez całą ciążę?
Pierwszą ciążę poroniłam w 14 tyg - dzidzia była z 10 tyg więc miesiąc martwą nosiłam:-(. W drugiej ciąży przybyłam 17,5 kg a w trzeciej 10 kilo:-p. Teraz też nie planuję dużo przybrać:no:.
Chlebek się piecze, okno w salonie i kuchni umyte, pralka się kręci a ja do Was na chwilkę.:-)
 
reklama
Te narastające kilogramy, to chyba najgorsze co może być w ciąży :( mi to strasznie spędza sen z powiek :p tym bardziej, że pół życia się odchudzam, a tu teraz mam tyle przytyć. ...
 
Pierwszą ciążę poroniłam w 14 tyg - dzidzia była z 10 tyg więc miesiąc martwą nosiłam:-(. W drugiej ciąży przybyłam 17,5 kg a w trzeciej 10 kilo:-p. Teraz też nie planuję dużo przybrać:no:.
Chlebek się piecze, okno w salonie i kuchni umyte, pralka się kręci a ja do Was na chwilkę.:-)

Wyobrażam sobie jakie to musiało być dla ciebie straszne przeżycie :-(

Ale widzę, że nie ma reguły. Może to i lepiej, w każdym razie nie będę się zamartwiać, liczę, że wszystko zrzucę po ciąży, a jeśli samo nie zejdzie, to pozostaje dieta :baffled: też mam skłonności do tycia, całe życie się pilnuję, nawet w ciąży nie jem więcej niż to konieczne, ale moja dzidzia ma giga potrzeby :rofl2:
 
Hej dziewczyny
Ja dopiero wróciłam do domku, od rana w rozjazdach:hmm: Teraz idę poleżeć trochę, bo brzusio boli:-( Mnie dość często boli tak jak na okres, ale lekarka mi powiedziała, że się wszystko powiększa i tak ma być. Jakby mnie mocno bolało to mam wziąć sobie no-spę. Nic nie wspominała ani o duphastonie, ani o luteinie.
Widziałam, że poruszony został temat pamiętnika. Ja też mam zamiar taki zacząć prowadzić. Super prezent dla dzieciaczka:-)
 
reklama
Do góry