reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Hallo mamuśki !!!!!!!!!

nim bardzo ,bardzo mi przykro,trzymaj się i nie poddawaj!

Mam dziś góre prania i prasowania,a tak mi sie nie chce........:baffled:
 
reklama
katjusza77 tak sobie czytam, z jednej strony szkoda mi Ciebie nawet bardziej niż mnie, bo wiem co to znaczy, a z drugiej strony cieszę sie ze jesteś ze mną ;)))0 Damy radeee w leżakowaniu....

A tak a propo biore ten DUPHATSON i teraz wziełam ostatnią tabletke, lekarz stwierdził że jak dalej mnie by rwało to przyjść po kolejne opakowanie, juz mnie praktycznie nie rwie bo wypoczełam... więć myślicie że one są szkodliwe na swój sposób dla dzidzi ?? czy lepiej iść po kolejne ?? mam wizyte dopiero 13stego września... spróbowałabym poleżec bez nich, ale bojes sie ze moze sie cos stac, bo moze faktycznie skutecznie pomagają ....
 
Wita przyszłe marcowe mamy :) chciałabym przyłączyć się do waszego wątku. Forum znalazłam niedawno, szukając informacji o ciąży w internecie i bardzo mi się tu podoba. Miło zaprzyjaźnić się z grupą, która ma te same troski i radości oraz może wesprzeć słowem i radą. Mam nadzieję,że przyjmiecie mnie do swojego grona.
 
Wita przyszłe marcowe mamy :) chciałabym przyłączyć się do waszego wątku. Forum znalazłam niedawno, szukając informacji o ciąży w internecie i bardzo mi się tu podoba. Miło zaprzyjaźnić się z grupą, która ma te same troski i radości oraz może wesprzeć słowem i radą. Mam nadzieję,że przyjmiecie mnie do swojego grona.

oczywiście że przyjmujemy:-D mam nadzieję że nie bedziesz miała problemów z zaaklimatyzowaniem:-) zapraszam do przesłania danych by wpisać cię na spis marcóweczek:-) oraz zapraszam do wątku z USG - bo zapewne u ginka juz byłaś i możesz nam opowiedzieć co i jak u ciebie:-D
 
reklama
Do góry