reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Pewnie macie rację, nie ma się co dołować.
Jedno jest pewne, że kontaktu nie będziemy utrzymywać - myślę ani my ani nasze dzieci.
Od paru lat jesteśmy w sporym konflikcie, dziewczyna napsuła nam kiedyś krwi, że nawet nie mam zamiaru się teraz bratać. Może brzmi to brutalnie, ale uwierzcie mi dziewczyny - takich ludzi lepiej trzymać daleko od siebie i swoich bliskich...
Nie ma problemu, bo mieszkają w Niemczech i nie zapowiada się, żeby wracali.
A rodzinkę mam super - od swojej strony :-)
Moja siostra ma już dwójeczkę, 4-latka, którego jestem chrzestną i 1,5 roczną dziewczynkę. Mam w siostrze ogromne wsparcie. Już nawet mam całą wyprawkę dla swojego malucha hehe

katjusza - masakra ta historia ze ślubem. Aż się wierzyć nie chce, że ludzie mają takie pomysły... Skąd to się bierze? :no: Dobrze, że im się jednak nie udało z tym samym Kościołem ani salą. Chyba bym udusiła :-D
 
Ssabrinaa tak mi przykro :* Popłakałam się, przypomniała mi się moja strata.. Popłacz i poużalaj się nad sobą, masz do tego prawo Kochana :* I dbaj o siebie!! Pamiętaj, że teraz Ty jesteś najważniejsza!! Ściskam Cię z całych sił :*
 
Ssabrina strasznie mi przykro,nie wiem co czujesz ale nawet nie moge sobie wyobrazić takiej straty.Mam nadzieje że już nigdy nie spotka Cię nic podobnego. Malinaa ma racje. Dbaj o siebie i obyś doszła do siebie jak najszybciej. Odpoczywaj kochana. Sciskam Cię mocno:*
 
Ssabrina bardzo mi przykro.

Jestem nowa i postanowilam sie przywitac :)
Robilam usg i z niego wynika, ze jestem juz w 11 tyg :) z okresu wychodzi, ze w 13, ale ze mam PCO wiec i okres byl nieregularny :)

Tak Was czytam i mowie do mojego chlopa, ze niektore z Was nie mieszcza sie w ubrania, a ja przytylam niecaly kilogram od poczatku ciazy. I pytam go: a ja jestem wieksza? a on: no, tutaj. I pokazuje na tylek. Noz kurde... bede gruba :( buuuu
 
Ssabrina bardzo mi przykro.

Jestem nowa i postanowilam sie przywitac :)
Robilam usg i z niego wynika, ze jestem juz w 11 tyg :) z okresu wychodzi, ze w 13, ale ze mam PCO wiec i okres byl nieregularny :)

Tak Was czytam i mowie do mojego chlopa, ze niektore z Was nie mieszcza sie w ubrania, a ja przytylam niecaly kilogram od poczatku ciazy. I pytam go: a ja jestem wieksza? a on: no, tutaj. I pokazuje na tylek. Noz kurde... bede gruba :( buuuu

Eee tam tym się będziesz po ciąży martwić;) Zdrówka dla nowej marcóweczki
 
reklama
Sabrinko mi również jest przykro. Dołączam się do pozostałych dziewczyn. Trzymaj się cieplutko. Mam nadzieję, że juz niedługo pochwalisz nam się swoją nowa fasolką.

agacina witaj w naszym gronie.
 
Do góry