reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

A robiłas moze ostatnio np.morfologie? Bo wiesz co nie ukrywajmy- trochę stresu ostatnio miałaś- wiec może to nerwy!!!!! Organizm czasem roznie reaguje na stres. Mam nadzieje ze szybko Ci się to wyjaśni:)Generalnie nie martw się na zapas!
 
reklama
A robiłas moze ostatnio np.morfologie? Bo wiesz co nie ukrywajmy- trochę stresu ostatnio miałaś- wiec może to nerwy!!!!! Organizm czasem roznie reaguje na stres. Mam nadzieje ze szybko Ci się to wyjaśni:)Generalnie nie martw się na zapas!

Nie robiłam ,za to czekam do jutra na wyniki hormonów. Wyczytałam że podwyższony progesteron wpływa na wzrost temp
 
Sabrinko tak mi przykro,nic nowego i lepszego niz reszta dziewczyn nie wymysle,wiec przyłaczam sie do ich pocieszania,trzymaj sie i bardzo,bardzo Ci wspołczuje :(
Poziomki co do temp to czesto jest podwyzszona jesli w organizmie jest jakis stan zapalny,np tarczyca.
 
Jeny dziewczyny dopiero przeczytałam i jestem w szoku
Ssabrina kochana trzymaj się , cały czas myślami byłam z Tobą ,Bardzo bardzo mi przykro i współczuję kochana:-(
 
Sabrinko tak mi przykro,nic nowego i lepszego niz reszta dziewczyn nie wymysle,wiec przyłaczam sie do ich pocieszania,trzymaj sie i bardzo,bardzo Ci wspołczuje :(
Poziomki co do temp to czesto jest podwyzszona jesli w organizmie jest jakis stan zapalny,np tarczyca.

Przeziębiona nie jestem a co do tarczycy???? Poczytałam o nadczynności i niedoczynności i nic nie pasuje:/ .Jutro odbieram wyniki może coś wyjaśnią a we wt ide na usg-szkoda tylko że nie na fasolkowe;)
 
Ostatnia edycja:
Witam wieczornie, wybaczcie ale nie dam rady nadrobić 100 postów:no::sorry:.
Pojechałam z młodymi do brata ojca i do 18-ej sobie tam pobyczyliśmy się, stryjenka nas nakarmiła, z ogrodu wałówka i dżemik jabłkowy i pesto dała w słoiczku - jutro spaghetti z pesto i serem i fasolka po bretońsku bo nałupałam ze 2 kilo Jasia:tak::-). Połaziliśmy boso po trawce, młode ciężarną kotkę trochę pomęczyli. A stryj młodym trochę kaski rzucił:szok::tak::-).
Dziewczyny z regionalnego martwiły się o mnie i wydzwaniały za mną bo w moim mieście był wypadek, kobieta w ciąży, takim samym autkiem jak moje brała udział w wypadku a one biedne myślały że mi coś się stało:-:)tak:.
Zmykam prasować bo jutro teściowa na nocce u nas bo w sobotę rankiem na wesele jedziemy do Tychów.
Miłej nocki babeczki.:-);-)
 
SSabrinko - bardzo mi przykro :(

Witam nowe marcoweczki!

My dzis sobie pojechalismy na zakupy do polnocnej bo mialam dosc siedzenia w domu i umierania. Chyba lepiej sie czuje jak sie ruszam niz jak leze w lozku i umieram
 
reklama
Do góry