reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Ja generalnie ich nie odstawiłam. Dupek mi się skończył a Luteine brałam ostatni raz wczoraj wieczorem tylko dzisiaj do południa kolejnej dawki nie wzięłam. A to ciągniecie mam nadzieje ze nie będzie jakimś kłopotem z szyjką macicy. Za godzinkę jade do lekarza- mam tylko nadzieje ze bedzie i rozwieje wszystkie moje obawy:)
 
reklama
Milutek Kochana nie martw się! Ja mam tak ciągle, mój lekarz nie chce już słuchać jak ja mu mówię o rodzajach mojego bólu w brzuchu, podbrzuszu, pochwie i nie wiadomo gdzie jeszcze :p Za każdym razem mi powtarza, że macica się powiększa, rozpycha wszystko wokoło i bóle mogą być różne: kłucie, ciągnące, rwanie.. Powtarza "dziewczyno zapomnij o tym, wszystko jest w porządku" hahahaha ;)
Najważniejsze, że nie ma plamień!
 
Milutek Kochana nie martw się! Ja mam tak ciągle, mój lekarz nie chce już słuchać jak ja mu mówię o rodzajach mojego bólu w brzuchu, podbrzuszu, pochwie i nie wiadomo gdzie jeszcze :p Za każdym razem mi powtarza, że macica się powiększa, rozpycha wszystko wokoło i bóle mogą być różne: kłucie, ciągnące, rwanie.. Powtarza "dziewczyno zapomnij o tym, wszystko jest w porządku" hahahaha ;)
Najważniejsze, że nie ma plamień!

masz racje kochana! wszystkie kłucia, pobolewania, ciągnięcia w ciąży to standard oby bez plamień:)
 
No wiecie ja od początku mam paranoje. Najpierw plamienia- 2 tyg.w szpitalu przez jakieś krwiaki. Teraz siedze w domu i sie doszukuje roznych paranoi. Boje sie.....pierwsza ciąże straciłam w 14 tyg.teraz mam 12 wiec jeszcze mam 2 tyg.na przekroczenie tej magicznej granicy...i tym razem dwa Skarby o ktore musze walczyc:) Kłucia przy jajnikach, po bokach i jak na okres- spoko to rozumiem i wiem kiedy to mam, natomiast to uczucie jest jakieś nowe- dziwne. Ale wiecie co- ja to chyba jestem głupek....tym razem musi być dobrze:)
 
tu chyba większość z nas to takie głupolki, co się każdego bólu boją :)
ja dzisiaj od rana mam silniejsze kłucie z boku i tez już się zaczęłam denerwować. a wizytę u ginka mam dopiero we wtorek...
 
dzień doberek :)
ciekawe co u Sabriny; cały czas o Niej myślę...
a u mnie dzień jak co dzień: mdłości i słabości :crazy:
byłam wczoraj u teściów (urodziny teścia...) i oboje + brat mojego m
od razu wiedzieli, że jestem w ciąży! Pytałam skąd? Brzucha nie widać, bo ja schudłam 6 kilo odkąd zaszłam w ciążę. A oni mówią, że taka ładna jestem :baffled: i jakaś inna...
no nic, niech im będzie ;-)
bardzo się ucieszyli i mi się tak miło zrobiło,
ale krótko trwała moja radość, bo po chwili się dowiedziałam, że siostra m
(swoją drogą straszna aparatka i czarna owca rodziny, która musi być zawsze w centrum uwagi)
też jest w ciąży i na kiedy ma termin?? no oczywiście na marzec 2011 :angry:
i mi się smutno zrobiło :-(
 
fantasia nie przejmuj się czarną owcą. ciesz się swoim szczęściem i pomyśl, że to dobrze jest, jak w rodzinie więcej dzieci w podobnym wieku. ja pochodzę z dość sporej rodzinki i uważam moje dzieciństwo spędzone z gromadką kuzynostwa za wspaniałe.
 
dzień doberek :)
ciekawe co u Sabriny; cały czas o Niej myślę...
a u mnie dzień jak co dzień: mdłości i słabości :crazy:
byłam wczoraj u teściów (urodziny teścia...) i oboje + brat mojego m
od razu wiedzieli, że jestem w ciąży! Pytałam skąd? Brzucha nie widać, bo ja schudłam 6 kilo odkąd zaszłam w ciążę. A oni mówią, że taka ładna jestem :baffled: i jakaś inna...
no nic, niech im będzie ;-)
bardzo się ucieszyli i mi się tak miło zrobiło,
ale krótko trwała moja radość, bo po chwili się dowiedziałam, że siostra m
(swoją drogą straszna aparatka i czarna owca rodziny, która musi być zawsze w centrum uwagi)
też jest w ciąży i na kiedy ma termin?? no oczywiście na marzec 2011 :angry:
i mi się smutno zrobiło :-(

Fantasia całkowicie Cię rozumie, jak ogłosiliśmy w rodzinie (2 lata temu), że bierzemy ślub to 2 tygodnie później zadzwonił do nas mój kuzyn z informacją, że oni też się zdecydowali - 2 miesiące przed nami wziąć ślub - w tym samym Kościele i poprosił o namiary na naszą salę weselną i kapelę :-| Zdębiałam, mały włos nie zapytałam, czy nie pożyczyć Pani Młodej swojej sukni, bo może już będzie wtedy gotowa (!) ;)) Na szczęście ani w kościele, ani w sali nie było już dla nich terminu, więc odetchnęłam z ulgą ;)) Głowa do góry! ;)))

I zgadzam się z Fifronką - im więcej kuzynów w tym samym wieku tym fajniej (w sumie do dziś to mimo wszystko doceniam;))

 
Ostatnia edycja:
Milutek napewno bedzie wszystko dobrze teraz masz 2 skarby pod sercem i mzoe stad biora sie te dziwne bole odpoczywaj i mysl pozytywnie uda sie przejsc przez ten 14tydzen

Fifronka bez nerwow ja mialam stracha przed usg bo wydawalo mi sie ze uroilam sobie ciaze ale jak zobaczylam na ekranie jak sie kreci i wierci to juz nie mam watpliwosci a codziennie lapie sie za brzuch i mowie aby sie 3mal:)

Fantasia moze czarna owca teraz sie zmieni i bedziesz miala z kim pogadac o dolegliwosciach ruchach ubrankach itp
 
reklama
Do góry