reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
hej dziewczyny ja nadal czekam i dowiedzialam sie ze USG dopiero bede miec o 15:40 :eek: dali mi kolejna kroplowke,slaba jestem ogolnie i w dodatku glodna.nie wiem jak to jest z aspiryna ale na pewno z kazdym lekiem powinlo sie konsultowac z lekarzem.tutaj w anglii no to zawsze i wszedzie i na kazde dolegliwosci dostaniesz paracetamol,nawet w ciazy tutaj zalecaja na jakiekolwiek bole te tabletki.

Słyszałam o tym ale to dobrze że nie wciskają każdemu antybiotyku jak w PL.
Słońce czekam z niecierpliwością na wyniki,odpoczywaj i bądz dobrej myśli. Dziewczyny mają racje głód to dobry znak.
 
Sabrinka dopominaj się cały czas o to badanie.
Mój tato jak leżał w szpitalu (co prawda w PL), to gdyby nie interwencja mamy, to chyba ze 3 dni by czekał na ważne badanie, bo jakoś nie mogli go wcisnąć między te planowe.
A my wszystkie cały czas wspieramy cię duchowo i jesteśmy z tobą.
 
Sabrina, badz dobrej mysli. Musisz czekac, bo maja umowione wizyty i musza Cie 'wklepac' pomiedzy. Jestem pewna, ze jesli poprosisz to dadza Ci jakiegos tosta...

A ja dzisiaj dostalam kolejna porcje antybiotyku (zostane pewnie na nim do konca ciazy), poniewaz mam problem z nerkami... No ale teraz sie zastanawiam...brac czy nie... no bo w sumie jakby nie bylo to jakiegos zapalenia ostrego nie mam, a juz sie nauczylam z bolem zyc (jak to smiesznie brzmi!). Z drugiej strony wiem co to znaczy miec ostre zapalenie..z 40 stopniami goraczki przez tydzien... i sie boje, ze to bardziej zaszkodzi niz antybiotyk...
Oglupiec mozna.

Ide z synkiem do pediatry niedlugo, bo musimy sprawdzic conieco i sie troche denerwuje, no ale to taka rutynowa kontrola, wiec wszystko powinno byc ok.

No i chyba od poniedzialku do piatku zostane sama z Olem, bo K. ma szkolenie. Poki co staram sie mu to wybic z glowy. Juz jestem zla.... No i mam pytanie...
Ktora Wam sie bardziej podoba :
Zobacz załącznik 273458
Zobacz załącznik 273457

Musze kupic taka 'blyskawiczna' szafe do pokoju malego, i w sumie nie wiem ktora. Ta pierwsza jest drozsza, nizsza i w ogole mniejsza, ale druga z kolei tak troche tandetnie wyglada...
 
harsharani- ja mam ta pierwsza szafe i powiem ci szczerze ze załuje iz cos takiego kupilam!!!!!!!!!!!! badziewie do d................... tez na szybko szafe potrzebowałam i klops......ja ci nie polecam zadnej z nich...
Sabrina- głowa do góry bedzie ok........




a ja becze po cebuliiiiiiiiiiiiiiiiiiii bo obierałam ;-)
 
Harsharani jestem dobrej mysli wczorajsze badanie i rozmowa z ginekologiek troszke mnie uspokoila,sniadanko zaliczone i juz jestem po obiedzie,ale kuchnie w szpitalu musze pochwalic,no i jaki wybor mniami :tak::-) ale mam juz dosc pobierania krwi wczoraj 3 dz7siaj rano :eek: fifronka nom masz racje z tym badaniem wczoraj mowili ze z rana kolo 9:00 a dzisiaj nikt nic nie gadal wiec sama sie dopytywalam co z moim badaniem .
 
Pinka, ale ja wlasnie musze kupic, poniewaz albo to, albo rzeczy beda sie walac na ziemii... a zal inwestowac mi w porzadna szafe teraz, bo mamy w planach przeprowadzke :)
Czyli kupie ta nie z argosa. W sumie ta druga kosztuje tylko 12 funtow, wiec jak bedzie tragedia to bedzie mi mniej zal wywalic niz argosowa za 25.

No to super Sabrina! Ciesze sie bardzo!
Teraz tylko isc na usg, zobaczyc jak malutkie do Ciebie macha i wrocic do domu, zeby odpoczac :)
 
Dziewczyny mam pewien problem- przy tych bólach brzucha o którym pisałam kilka stron wcześniej coś mnie jeszcze niepokoi. Mam wrażenie ciągnięcia w pochwie- nie wiem czy to jest jakiś rodzaj skurczy-coś podobne do uczucia jak się czasem jest na huśtawce albo karuzeli. Dodam ze przez 7 tyg. brałam Duphaston (skończył się mi) a wczoraj rano przeszłam na Luteinę dopochw...dzisiaj jej juz nie wzięłam...pójdę do lekarza więc się zapytań, ewentualnie poproszę o duphaston.
Czy spotkałyście się z taki uczuciem lub coś Was niepokoiło po zażywaniu Luteiny????????????????
 
reklama
milutek ja znowu na luteinie czuję się o wiele lepiej niż na dupku, po nim chodziłam po ścianach. Po lekach możesz się źle czuć, to niestety skutki uboczne, ale na własną rękę nie odkładałabym ani luteiny ani dupka, lepiej je bierz, bo takie leki zawsze się odstawia stopniowo nigdy cała dawka za jednym zamachem. A takie ciągnięcia, to pewnie oznaka rosnącego brzuszka i macicy, twój z bliźniakami na pewno szybciej to robi niż nasze:)
 
Do góry