reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Dzięki poziomeczki!!! Buziak!

Daj ten chrzanik, daj:tak: :-D

Ja jakos nie mam bliskich spotkań pierwszego stopnia z sedesem i jakos nudnosci tez zelżały. Sa nadal, ale jakby mniejsze:-D

Ide ta głowe myc, bo jeszcze nie dotarłam do łazienki. Tylko najpierw musze se wode podrzac w garnku bo u nas ciepłą wyłączyli z powodu jakichstam remontów:wściekła/y::angry::crazy:
 
reklama
Sabrinka- proponuje sumiennie leżeć. Broń Boże nie chce Cie straszyć ale przezorny zabezpieczony jeszcze tym bardziej w Twojej sytuacji kiedy na opiekę medyczna nie bardzo możesz liczyć. Ja jak mi się pojawiło pierwsze plamienie w niedziele i od razu pojechałam do szpitala to ustało zaraz do południa następnego dnia. I lekarze na początku nie wiedzieli co spowodowało te plamienia. Leżałam w szpitalu 6 dni- wróciłam do domu i znowu się zaczęło- niewielkie- kolor kawa z mlekiem tylko podczas korzystania WC. I znowu powrót do szpitala, a tam nagle diagnoza dwa krwiaczki nad jedną z kosmówek i znowu leżeć- na następny dzień plamienia ustały- tak jak ostatnio. Potem kilka dni leżenia w domku (wstawałam tylko do wc i pod prysznic- nawet jedzenie podawała mi mama i mąż)... i kontrola u gina- radosna nowina na USG nic już nie było widać! Teraz wiem że było warto poleżeć grzecznie te 2 tyg.Trzymam za Ciebie kciuki&
 
Witam się i ja z rana:-)

Gratuluje nowym marcowym mamom !!!!

Poziomki trzymam mocno kciuki !

Ja robiłam poziom TSH i FT4 ,bo moja mama ma problemy z tarczycą.I wogóle takie poszerzone badanka sobie strzeliłam:tak:
 
Witam, do tej pory bardzo rzadko odwiedzałam forum, ale teraz mam nadzieję, że częściej będę do Was zaglądać ;-) To moja kolejna ciąża (można by rzec, że jestem weteranką) i bardzo pragnę by zakończyła się pomyślnie... Gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom i pozdrawiam .
 
Dziewczyny pomóżcie mi.....ponoć źle odpisuje na posta- wiec proszę o podpowiedz gdzie mam klikać żeby edytować posta. I jak sobie założyć suwaczek:) z góry wielkie dzięki:-)
 
Ostatnia edycja:
corilla witaj

milutek pod kazdym swoim postem przez (chyba) godzine masz napis 'edytuj' i tam mozesz klikac zeby edytowac posta.
A jak chcesz suwaczek to kliknij sobie na suwak ktorejs z nas , wyjdzie ci strona z ktorej dana osoba ma suwaczek, i tam sobie bedziesz mogla stworzyc swoj.
 
reklama
Do góry