reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

:-):-):-)
od tego ciągłego sikania,podcierania i sprawdzania poobcierałam się i mam już wstręt do papieru:eek:


Wiem coś o tym :-) od wczoraj to latam co 5 minutek do toalety i sprawdzam i podcieram :-)
Leżałam aż do teraz trochę zgłodniałam więc czas coś przekąsić :-D i potem powrót do łóżeczka ;-)
Dziewczyny jak wy wklejacie cytaty ?? mam malutki problem z tym :zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bardzo chetnie przyjme suwaczka:)
Ale ztym edytowaniem posta to jakas masakra. Tam gdzie Wy macie Dzieki ja mam tylko Edytuj nie mam nic w postaci Edytuj posta:(
 
:-):-):-)
od tego ciągłego sikania,podcierania i sprawdzania poobcierałam się i mam już wstręt do papieru:eek:


Wiem coś o tym :-) od wczoraj to latam co 5 minutek do toalety i sprawdzam i podcieram :-)
Leżałam aż do teraz trochę zgłodniałam więc czas coś przekąsić :-D i potem powrót do łóżeczka ;-)
Dziewczyny jak wy wklejacie cytaty ?? mam malutki problem z tym :zawstydzona/y:

Pod pościkiem naciśnij "cytuj" i sie samo zrobi:tak:
najedz się i odpoczywaj:tak:
 
Witam w kolejny słoneczny dzien:-)
Pozdrawiam wszystkie nowe Marcoweczki:-)

Marta co do TSH to ja mam niedoczynnosc hashimoto wiec to badanie robie zawsze conajmniej dwa razy do roku i uwazam ze jesli ktos nigdy nie badał tarczycy to warto te badania(tsh,ft3,ft4) w ciazy zrobic bo nie leczona tarczyca daje wiele wtretnych powikłan i u mamy i u dziecka.

Vetka ja tez mam mała arytmie i tzw zespol kardiowazodepresyjny lub inaczej mowiac wazowagalny ,poprostu mam bardzo niskie cisnienie ktore w pewnych sytuacjach spada mi nawet do zera a jeszcze przy tym mam wysoki puls,kiedys zdarzały mi sie utraty przytomnosci.

Milutek to własnie chodzi o te ''edytuj'';-)
 
Milutek - co do suwaczka, to podaj mi tylko dzień ostatniej @ i spodziewany termin przyjścia na świat maluszka.

A co do edycji - zobacz na obrazku:

edycja.jpg
 
No i byłam teraz w kibelku i na wkładce miałam sporo krwi więc kwietniówką pewnie też nie bedę...
Pewnie przyjdzie@:wściekła/y: i duuuuuuuuuuuuuuu..a
 
reklama
Do góry