reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
ja starłam ziemniaki na placki, robię bliny królewskie, a i tak wiem że ich nie zjem:-( tyle rzeczy by się jadło, ale oczami..
 
Witam,u nas juz swieci słoneczko,zobaczymy co dalej z pogoda bedzie bo jest tez troche chmurek.
U mnie na obiadek dzis bigos z cukini,maz robi bo ma wolne:-)
Co do samopoczucia to oczywiscie sa mdłosci,bleee.Ciekawe jak bede sie czuc dalej bo po wczorajszej wizycie u kardiologa mam odstawione leki ktore brałam przez 10lat.

No i witam wszystkie nowe marcoweczki:-)
 
i sobie nie pospalam bo ciotka wpadla:(

mmm kopytka zjadlabym bo dawno nie jadlam sama mysle co by na obiad zjesc i nie mam pomyslu:)

poziomki uwazaj na siebie ale jak male paseczki to moze nie grozne co?
 
Ja dziś mam ochotę na pulpeciki;-)

Ja byłam zmuszona już wymienić bieliznę osobistą :wściekła/y:Piersi urosły już o jeden rozmiar,z B na C. Ale najgorsze jest to że tyłek też jakby szerszy:wściekła/y:
 
i sobie nie pospalam bo ciotka wpadla:(

mmm kopytka zjadlabym bo dawno nie jadlam sama mysle co by na obiad zjesc i nie mam pomyslu:)

poziomki uwazaj na siebie ale jak male paseczki to moze nie grozne co?

Generalnie nie są groźne, 3 dniowe plamionka moga oznaczac implantacje ponieważ robiłab bete niedawno i była ujemna a endo miałam super grube bo 20mm
 
reklama
Witam dziewczyny :-)
poziomki, trzymaj się i wierz mocno, że wszystko będzie dobrze. Uwarzaj na siebie...

Ja na obiad chłopakom dziś serwuję zupkę kalafiorową i babki z rabarbarem na deser.
Piersi i u mnie powiększają się. Najgorsze, że miseczka E robi się ciasna... :-(

Życzę Wam dobrego dnia;-)
- mim z Iskierką i chłopakami
 
Do góry