reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
hej,
kilka dni opiekowałam się moim koniem, bo po zastrzyku ma silny stan zapalny szyi i nie miałam czasu, ani głowy na nic innego. Dziś mąż w delegacji to zaglądam na chwilkę, ale czuję się taka zmęczona, że niestety nic nie nadrobię :-( Niedobrze mi blech
A na dodatek Wiki tak daje mi do wiwatu, zero wyrozumiałości
no to pożaliłam się :zawstydzona/y:

a jutro w ramach wyluzowania od całej tej sytuacji z koniem ruszam z mama i siostrą na zakupy... trzymajcie się, widze, że wszystkie czujemy się podobnie.

acha oglądałam dziś swoje zdjęcia z 9 mieś. ciąży i przeżyłam szok jaki miałam wielki brzuch - poszukam na kompie wersji elektronicznej i Wam wrzucę, bo sama nie dowierzam taaaaaki balon okrągły, ale to pewnie potrwa kilka dni ;) Teraz jak czuję się dobrze to korzystam i porządkuję wszystko, bo z Wiktorem od 5 mieś. ciąży leżałam i wtedy przy forum bb spędzałam cale dnie. Dlatego chcę pobuszować póki mogę.
 
widze ze wszystkie marcowki jeszcze spia:)ja zaraz tez wracam do spania dzisiaj dobra pogoda bo nie jest goraco tylko taki fajny chlodek:)co do piersi to mi raczej urosly minimalnie ale i tak sa wielgasne wiec na cale szczescie:)
 
Witam wszystkie marcoweczki i wasze fasolki rowniez.:-) Postanowilam dolaczyc sie do was , poniewaz po raz drugi zostane marcowa mama :-) Wedlug kalendarza internetowego wychodzi 26 marca ale jutro mam wizyte z polazna wiec zobaczymy czy cos sie zmieni.
Chcialam nadrobic watek ale niestety 235 stron to troszke za duzo :-D
Pozdrawiam
 
Cornelka ja też jestem śpiąca. Niestety pracuję, więc mogę liczyć najwyżej na popołudniową drzemkę.
Ewangelia witamy cię w naszym gronie :)
 
reklama
Do góry