reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
widzę, że wszystkie mamy problemy jedzeniowe, ale kiedyś to się skończy i będzie lepiej.. ja właśnie gotuję jajka, zebym mogła jeść na noc jak mi się już zachce, a coś mnie zbiera na kanapkę z jajem, majonezem i świeżym szczypiorem
pinka czemu m padnie? tak się zmieniłaś, że nie pozna:-D?
 
A na marginesie- czy pytal was lekarz o grupe kwri ojca dziecka? zastanawiam sie kiedy jest konflikt ( i czy wogole moze byc jak matka ma RH + ) ?

z tego, co sie orientuję, to konflikt może wystąpić, gdy matka ma Rh-, a ojciec Rh+
ale najlepiej zapytaj lekarza.

Pinka pochwal sie nam nową fryzurką
 
tulip - fifronka ma rację :tak:
u nas właśnie jest taka sytuacja - ja mam 0 Rh-, mój M. A Rh+. przez całą ciążę musiałam robić co miesiąc dodatkowe badanie krwi na obecność przeciwciał a po porodzie dostałam zastrzyk w pupsko, bo mały frędzel odziedziczył grupę krwi po tacie ;-)

Milutek witaj :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja też zaczynam mieć "cycowe" lęki. Już przeskoczyłam z C z usztywnieniem na miękkie D. A to dopiero początek ciąży :szok:. Wyląduję z solidnym DD, żeby znów wrócić do C?! Małż musi chyba jakiś fundusz silikonowy założyć albo co...
 
Do góry