reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
A mi tak straaaaasznie niedobrze. Siedzę przy biurku i się skręcam. Mój wspaniały grafik zapytał właśnie uczynnie: "Dobić?", po czym radośnie oznajmił, że prezes byłby mną teraz zachwycony, bo on tak bardzo lubi kolor zielony :eek:.
Ja chcę do domu. Ja chcę do łóżka. Ja chcę... sama nie wiem czego chcę. Ale na pewno bezmdłościowego II trymestru!
 
A mi tak straaaaasznie niedobrze. Siedzę przy biurku i się skręcam. Mój wspaniały grafik zapytał właśnie uczynnie: "Dobić?", po czym radośnie oznajmił, że prezes byłby mną teraz zachwycony, bo on tak bardzo lubi kolor zielony :eek:.
Ja chcę do domu. Ja chcę do łóżka. Ja chcę... sama nie wiem czego chcę. Ale na pewno bezmdłościowego II trymestru!
2 trymestr jest wspaniały!!!
Mnie wszystko kuja tak że się ruszyć nie mogę:szok:
 
M kupił sobie czekolade a zajada ją jak batonika:) i jak poczułam zapach to myślałam że pobiegne do wc:szok:
A tak zawsze lubiłam czekoladkę:-(
 
Hmm tu kotlety, tam szparagi, a ja siedze glodna w pracy :/

Bylam dzis u lekarza i pownownie dowiedzialam sie nie wiele. mam skierowanie na usg, morfologie, glukoze beta hcg, toxo, kile, hbs i przeciwciala na rozyczke, plus badanie moczu

A na marginesie- czy pytal was lekarz o grupe kwri ojca dziecka? zastanawiam sie kiedy jest konflikt ( i czy wogole moze byc jak matka ma RH + ) ?
 
Herbatka imbirowa! Mam w domu imbir!!! Taki piękny kawałek. Miał być do wołowiny, ale czniać to! Będzie do herbatki.
Byle do domu dojechać...

A na kolację chyba będą pomidory. Saute.
 
reklama
U mnie chwilowo na mdłości sprawdziła się kalarepka do podgryzania, ale od wczoraj też mącza mnie niemiłosiernie

kochana kalarepka

ale mi apetytu narobilas!!!!!!! dawaj kawałek


a tak wogóle to witam glowa mi peka!!!!!!!!!!!!pgoda do bani zasypiam praktycznie na siedzco nic nie chce mi sie robic burdel w chacie ze szkoda gadc a to nie w moim stylu bo ja pedantem jestem;-))))


pozdrawiam was wszystkiem mamuski i spokojnego popoludnia ide cos z sobą zrobic tylko jeszcze nie wiem co;-)
 
Do góry